Max. 8 Saat Şarj Ömrü Olan iPhone

Bu konuyu okuyanlar

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. iPhone 5S cihazım var ve max 8 saat gidiyor şarjı bataryası da yeni değişti önceki bataryada 8 saat gidiyordu bataryadandır demiştim ama yeni bataryada aynı. Cihazın ne gibi bir problemi olabilir sizce? Power Entegresinde bir sorun olabilir mi acaba ben ondan şüpheleniyorum ama? Ekran kapalıyken bile saatlik %10-15 şarj yiyor cihaz.

kkaancanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu piller kullanıldıkça daha iyi performans verirler.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Güncelleme yaptınız mı? Ios9 güncellemesinde olanlar baya bi sıkıntı yaşıyor.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İlgiç gerçekten ios 9 yazılımları çok sıkıntı çıkartıyor. Belkide yazılımdan diye düşündüm.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlgiç gerçekten ios 9 yazılımları çok sıkıntı çıkartıyor. Belkide yazılımdan diye düşündüm.

4S var bide onunki çok iyi gidiyor 24 saati rahat çıkartıyor ama 5S 8 saati bile görmüyor bazen. O yüzden power entegresinde şüphelendim.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
24 saatten öte kullanım süresini söyler misiniz?

2f40620265e85248a1951a7fb4cb83d3.jpg

Bende mesela kullanım süresi 9 bucuk saati gördüm.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Android olsa virüs var derdim ancak iPhone hakkında bir fikrim yok. Bir uygulama pili sömürüyor desem pili kullanan uygulamalar da ortada.. Daha önce hiç jailbreak yaptın mı?

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
24 saatten öte kullanım süresini söyler misiniz?

2f40620265e85248a1951a7fb4cb83d3.jpg

Bende mesela kullanım süresi 9 bucuk saati gördüm.

İşte bende toplam 8 saat kullanım ve bekleme dahil.

iPhone 5s te mi? Mümkün değil.

5S te mümkün tanıdığımda var 35 saat açık telefon %50+ şarj vardı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Android olsa virüs var derdim ancak iPhone hakkında bir fikrim yok. Bir uygulama pili sömürüyor desem pili kullanan uygulamalar da ortada.. Daha önce hiç jailbreak yaptın mı?

Jailbreak yok ve cihazı tamamen itunesdan sıfırladım. 1 hafta önce hala aynı.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
İşte bende toplam 8 saat kullanım ve bekleme dahil.

5S te mümkün tanıdığımda var 35 saat açık telefon %50+ şarj vardı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Jailbreak yok ve cihazı tamamen itunesdan sıfırladım. 1 hafta önce hala aynı.

Pili yeni değiştiyse başka bir donanımsal sıkıntı vardır Apple Store'a götürmende fayda var.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pili yeni değiştiyse başka bir donanımsal sıkıntı vardır Apple Store'a götürmende fayda var.

Garanti bitik bakmıyorlar o yüzden. 3 haftadır pili kullanıyorum aynı 4S le beraber değiştirmiştim onunki 1 haftada normale çıktı 5S yerlerde sürünüyor.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Garanti bitik bakmıyorlar o yüzden. 3 haftadır pili kullanıyorum aynı 4S le beraber değiştirmiştim onunki 1 haftada normale çıktı 5S yerlerde sürünüyor.

O telefonu biran önce satıp kurtulmaya bak zaten 6S çıkıyor değeri düşmeden sat.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O telefonu biran önce satıp kurtulmaya bak zaten 6S çıkıyor değeri düşmeden sat.

Satmamakta kararlıyım telefonu anakartta sorun var kesin neyse problemi tamir ettiricem 1 yılda 3 telefon değiştirdim tam alışıyosun bişey oluyor bende mi bişey var anlamadım ilk telefon sorunlu geldi gelişinden 2. Telefon durduk yere sim kart girişini yaktı bu da şarjı su gibi içiyor [emoji1]

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Satmamakta kararlıyım telefonu anakartta sorun var kesin neyse problemi tamir ettiricem 1 yılda 3 telefon değiştirdim tam alışıyosun bişey oluyor bende mi bişey var anlamadım ilk telefon sorunlu geldi gelişinden 2. Telefon durduk yere sim kart girişini yaktı bu da şarjı su gibi içiyor [emoji1]

Apple büyük ihtimal tamir için çok yüksek bir meblağ isteyecektir ve yeni telefon almak sana mantıklı geleceği için yine satacaksın :) İleride başına başka sıkıntılar çıkarma ihtimali de var. Yine de sen bilirsin.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple büyük ihtimal tamir için çok yüksek bir meblağ isteyecektir ve yeni telefon almak sana mantıklı geleceği için yine satacaksın :) İleride başına başka sıkıntılar çıkarma ihtimali de var. Yine de sen bilirsin.

Appledan değil tanıdık telefoncu var ona yaptırırım büyük ihtimal sonuçta garantisi yok [emoji1]

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Appledan değil tanıdık telefoncu var ona yaptırırım büyük ihtimal sonuçta garantisi yok [emoji1]
Teknik Servis haricinde "telefoncu" denilen sokak arasındaki "kasaplara" telefon emanet etmemeyi söylemekten ciğerimiz soldu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çözüm apple store'da başkasına verme katledilen iphone kalır elinde.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teknik Servis haricinde "telefoncu" denilen sokak arasındaki "kasaplara" telefon emanet etmemeyi söylemekten ciğerimiz soldu.

Yaptıracağım yer büyük ve tanıdık zaten adam açarken falan ben izliyorum bi sıkıntı çıkmayacaktır.