Youtube İzlenme Sayısını Nasıl Arttırabilirim

Bu konuyu okuyanlar

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Geçenlerde canlı yayın yapmayı sağlayan Twitcht Ortamındaki Bir Olayı Video Çekip Youtubeye yükledim. İlk Yükliyenlerden Olmama rağmen Başka bir Youtube Kanalı Benden saatler sonra yüklediği Halde Benim izlenme Sayımı 2ye katladı. Yüklediği İlk Anda Daha Hiç İzlenmemişken. Aradan 1 Gün geçti ve İzlenme Sayısı 2.5kat Fazla oldu.

Yaptığım Videolarda en uygun Etiketleri Koydum fakat googleye aratınca Benim videom İlk Sıralarda Çıkmadı. Adını Düzenledikten Sonra İlk Sıralara Çıkmaya Başladı. Fakat Hayla Benden Geç yüklemiş olan Sayfa benden 2.5KAT daha fazla izlendi.

yani Arkadaşlar youtubede izlenme olayını nasıl arttıracağım Onun kanalında Her dakka artmaya başlıyor. Bunun bir Yardımı varmı.

Ekli dosyayı görüntüle 13009
Ekli dosyayı görüntüle 13010

Spacebear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen o arkadaşın içerik ile ilgili bir Facebook veya Twitter sayfası var ve yüklediği videoyu orada paylaşarak izlenen sayısını artırmıştır.

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum Adamın Reklamını Hiç görmedim. Bazı arkadaşlar Kanal yeniyse olabilir dediler. kanal 1 yılı aşkındır var içindede 30 sayı var benim abone sayım 20 Civarında onun 500. sadece bu video değil. Kanalın Yüklediği video 10 izlenme 1 gün Sonra 2.500 Civarında. bende paylaştım facebook gruplarında ama hayla benden fazla

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ve şuan Bu Yazıyı yazarken bile 100 izlenme Sayısı Artmış Nasıl oluyor bu olay ya :cursing:

Spacebear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum Adamın Reklamını Hiç görmedim. Bazı arkadaşlar Kanal yeniyse olabilir dediler. kanal 1 yılı aşkındır var içindede 30 sayı var benim abone sayım 20 Civarında onun 500. sadece bu video değil. Kanalın Yüklediği video 10 izlenme 1 gün Sonra 2.500 Civarında. bende paylaştım facebook gruplarında ama hayla benden fazla

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ve şuan Bu Yazıyı yazarken bile 100 izlenme Sayısı Artmış Nasıl oluyor bu olay ya :cursing:

İllaki içerik ile ilgili bir çevresi vardır veya bot kullanıyordur.

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdır. Peki Bu bot yasal mı reklamlar ile para kazanmayı aktif etmiş. bot ile yaparsa hesabı kapatılmaz mı anlaşılmaz mı.

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun 1Bin Olan Videosu Şuan 4bin Oldu. şuan bahsettiğim videosundada 3bin izlenme artmış nasıl oluyor adam günde 5bin izlenme yapıyor ?

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ek olarak anasayfa videosunu youtubede aratında 140bin. videoya girince 160bin her dakka artış var bot olma ihtimali var mı

antibursa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Diğer videoları da popüler ise Youtube sıralamalarda onu braz daha öne çıkartmış olabilir.

Youtube a sıralama reklamı vermiş olabilir.
Çok büyük bir sosyal medya hesabı olabilir de olabilir :)

Bak Bilgilere!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube'da, google adwords ile veya farklı sitelerde videosu ile ilgili reklam vermiş olabilir. Sende yapabilirsin reklamın ücretini senin belirleyip videonun tanıtımını yaptıra bilirsin.

Bot ile yaptığı zaman zaten gelir sağlamıyor sadece görüntülenme sayısı artıyor diye biliyorum.

Bide etiketlerinin gerçekten videonun bulunması sağlayacak etiketler mi onu sorgulamalısın.

Seo hakkında da internette araştırma yapmanı öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=llfoEHFypZk

Tripmaker

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşın olayını bende yaşadım. İzlenme sayısını kasanlar var ama nasıl halen fikrim yok.

ER43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube de izlenmelerim nasıl artar sorusunun cevabı videoda :)

blhackers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YTMonster Diye bir site var Buradan Bedava İzlenme Beğenme ve Abone Arttırabirlisiniz :)
2E37VO.png
jQOJGg.png
https://www.ytmonster.net

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Reklam sponsorluk kanalına özgü ne hakkında yayıncılık yapıyorsan çekilişler falan çok etkili olacaktır

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Addmefast'da macro yüklemiştim sabah açık bırakıyodum akşam eve döndüğümde bayağı puan kasmış oluyordu oraya tüm sosyal hesaplarımı koyuyordum günde 1000 view alıyodum ben ama siliniyo youtube anlıyo bot yaptıgını ilginç

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Evet bota düşüyor ama ben dusmuyor