Touch ID MacBook'a Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Touch ID MacBook'a Geliyor!

Apple'ın ilk olarak iPhone'larda bu sene de iPad Air 2 ve iPad mini 3 ile iPad'lerde kullanıma sunduğu parmak izi okuyucusu Touch ID'nin MacBook'lara geleceği belirtiliyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Düşünce güzelde bu Touch ID yı ne zaman kullansam tek seferde okumuyor bana mı garezi var parmağımmı sorunlu çözemedim, ip5s ip6 kullandım her iki model cihazda da tek seferde parmağımı okumuyordu, çoğu kişi bu sorunu yaşıyor bunu çözerlerse güzel olay.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Düşünce güzelde bu Touch ID yı ne zaman kullansam tek seferde okumuyor bana mı garezi var parmağımmı sorunlu çözemedim, ip5s ip6 kullandım her iki model cihazda da tek seferde parmağımı okumuyordu, çoğu kişi bu sorunu yaşıyor bunu çözerlerse güzel olay.

Her 2 baş parmağımı da tanıttım , sağ baş parmağı çok hızlı algılarken sol baş parmakta sorun çıkıyor, çok ilginç :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
parmak basmadan önce malum tuşu silin öyle deneyin belki kirli olunca oluyor ...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Her 2 baş parmağımı da tanıttım , sağ baş parmağı çok hızlı algılarken sol baş parmakta sorun çıkıyor, çok ilginç :D
Benim denemediğim parmak kalmamıştı. O yüzden 5s imden soğutun sattığımi biliyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Bilemiyorum 3 ayrı ip5s kullandım 3 ü de okumakta sorun çekiyordu. Şansa mi bu okumayanlar hep bana denk geldi bilmiyorum. Ama note 4 te tek seferde okuyor o enteresan şaşırtıcı.

tasarımında hata var ondan note4'teki nasıl? iphone'daki nasıl?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hayır telde bir sorun yok, sorun parmak izinizi tanıtırken gerçekleşiyor, ilk başta parmağı düz koyup tanıtıcaksınız sonra kenarlar için tekrar istiyor ya o zaman parmağınızı ters bile basabilirsiniz, kenarlarını yanlarını al tarafına doğuru vb vb sonra çatır çatır okuması lazım eğer olmazsa her 2 telde arızalı gelmiştir çünkü böyle bir problem hiç yaşamadım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ibm'inki parmağını yukardan aşağı kaydırmak şeklinde çoğu notebook'ta o şekil parmaz izi tarayıcı var öyle daha mantıklı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hayır telde bir sorun yok, sorun parmak izinizi tanıtırken gerçekleşiyor, ilk başta parmağı düz koyup tanıtıcaksınız sonra kenarlar için tekrar istiyor ya o zaman parmağınızı ters bile basabilirsiniz, kenarlarını yanlarını al tarafına doğuru vb vb sonra çatır çatır okuması lazım eğer olmazsa her 2 telde arızalı gelmiştir çünkü böyle bir problem hiç yaşamadım.
Kardeşim iyi hoş dedin de randevu almadan zorlu centere gitmiştik bilmeyerek randevumuz olmamasına rağmen deneme yapablirmiyim dedi çalışan tabi dedim kendi parmağımı koydu hizaladı v.s. yine aynı sorun oldu ve normal bir durum olmadıgını randevu alarak gememi söyledi.

Lafın kısası parmağı tanıtmada sorun yok hatta parmağı ilk tanıtımda okumuyordu bile o dereceydi hepsi. Neyse şuan ios kullanmadıgımdan benim için sorun teşkil etmiyor, :)

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Garanti bitmesine 2. 3 aykala götür yenisini al acele etme bence