Turkcell T50 İspanya Rom Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

mgulden66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ispanya romunu sorunsuz olarak yükledim fakat telefonun çalışma zamanı dalvik ten art ye geçmiyor. ayrıca telefon rootlu xposed yüklü. yardımcı olursan çok sevinirim.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
kardeş ispanya romunu sorunsuz olarak yükledim fakat telefonun çalışma zamanı dalvik ten art ye geçmiyor. ayrıca telefon rootlu xposed yüklü. yardımcı olursan çok sevinirim.
Xposed yuklu oldugunda art'ye gecmiyor. Xposed'i kaldirip tekrar deneyin.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Waiting for device yazisinda takili kalanlar asagidaki adimlari izlesin

1-)Bilgisayarımızdan Aygıt Yöneticisi'ne Giriyoruz
2-)Aygıt Yöneticisi'nde Üzerinde ünlem olan Android'e sağ tıklıyoruz ''Sürücü Yazılımını Güncelleştir... '' e tıklıyoruz.
3-)Karşımıza 2 seçenek gelicek siz 2.yi yani : ''Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara'' olanı seçiceksiniz.
4-)Sonra Aşağıda ''Bilgisayarımdaki Aygıt Sürücüleri Listesinden Seçmeme İzin Ver''e tıklayacaksınız.
5-)Karşımıza bir liste çıkacak ordan ''Android Device'' olanı bulacaksınız ve tıklayıp ileri diyeceksiniz.(2 tane Android Device Olabilir 1.sinde birşey yoksa 2.ye tıklayın)
5/1-)Eğer sadece ''Zte Handset'' çıkarsa üstten uyumlu donanımları gösterdeki tik'i kaldırıyoruz.
6-)Karşımıza tekrar bi yer çıkıcak işte Buradan ''Zte Device ADB Interface'' ye tıklayıp ileri diyeceksiniz.

NOT: Eğer yukarıdaki maddeleri doğru uyguladıysanız zaten cmd ekraninda hareketlenme olucaktir yani ordaki isiniz bitiyor diger adima gecebilirsiniz.

İlk mesaja eklenebilirmi yukardaki mesaj.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi her dediğin işi yapıyorum sona kadar geliyorum waiting for device yazıyor kalıyor

batuhanyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Waiting for device yazisinda takili kalanlar asagidaki adimlari izlesin

1-)Bilgisayarımızdan Aygıt Yöneticisi'ne Giriyoruz
2-)Aygıt Yöneticisi'nde Üzerinde ünlem olan Android'e sağ tıklıyoruz ''Sürücü Yazılımını Güncelleştir... '' e tıklıyoruz.
3-)Karşımıza 2 seçenek gelicek siz 2.yi yani : ''Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara'' olanı seçiceksiniz.
4-)Sonra Aşağıda ''Bilgisayarımdaki Aygıt Sürücüleri Listesinden Seçmeme İzin Ver''e tıklayacaksınız.
5-)Karşımıza bir liste çıkacak ordan ''Android Device'' olanı bulacaksınız ve tıklayıp ileri diyeceksiniz.(2 tane Android Device Olabilir 1.sinde birşey yoksa 2.ye tıklayın)
5/1-)Eğer sadece ''Zte Handset'' çıkarsa üstten uyumlu donanımları gösterdeki tik'i kaldırıyoruz.
6-)Karşımıza tekrar bi yer çıkıcak işte Buradan ''Zte Device ADB Interface'' ye tıklayıp ileri diyeceksiniz.

NOT: Eğer yukarıdaki maddeleri doğru uyguladıysanız zaten cmd ekraninda hareketlenme olucaktir yani ordaki isiniz bitiyor diger adima gecebilirsiniz.

İlk mesaja eklenebilirmi yukardaki mesaj.

Hocam her dediğinizi denedim gine waiting for devicede kalıyor hocam lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mic check kardeşim bende installation aborted diyor.
E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed
İnstallation aborted
böyle bir hata alıyorum yüklenmiyor yani eksiksiz yaptım herşeyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=101801]ADB[/MENTION] wait-for-device yaz entera bas
entere bastım, şu iki satır çıktı
''daemon not runing. starting it now on port 5037''
''daemon started successfully''
ve kursör yanıp sönüyor, diğer komutları giremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ustam selam bişey sorucam ben teli rotladım sonra rotu kaldırıyım dedım sımdı basıma gelene bak hele format attım ama sadece t50 yanında verılen uygulamalar var ne google hızmetleri ne goole play var sımdı senın yontemı denıcem ınmesını beklıyorum sorununla ılgılı bı cozumun var mı sımdıden tsk ;)

erbap35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mic check benn yapamadım waiting for devicede kalıyor. team versem yaparmısın ??*

nahsanapahlava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İspanya romu gercekten cok iyi rom u kurdum telefon canavar gibi oldu , turkcellin gereksiz sacma sapan uygulamalari tel.in anasini aglatiyormus bunu gordum =] ..Kesinlikle tavsiye ediyorum , bu arada benim t50 cihazimda waiting device yazip surekli bekliyordu bu sekilde olan arkadaslar telefonu ilk olarak bilgisayara bagladiginda PC YE BAGLA > SURUCULERİ YUKLE diyerek Telin suruculerini bilgisayara yukleyip anlatilan islemlere bundan sonra baslarlarsa hicbir sorun yasamayacaklardir , PAYLASİM İCİN TESEKKURLER

erbap35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:helpsmilie::(ben sürücüleri yükledim yine olmadı kardeş team wiever versem yaparmısın kardeş??

nahsanapahlava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bikaç gündür ZTE İSPANYA Rom u kullanıyordum telefon canavar gibi hızlanmıstı ta ki bikac uygulamayı sistem uygulamasına cevirirken tel. soft brick olana kadar..... işin kötüsü ZTE nin sitesindeki ZTE SOFTWARE UPDATE TOLL programıda işe yaramıyor (2.adımda hata veriyor ) anlattıklarınızın aynısını yapıyorum ama softbrick düzelmiyor...Brickten kurtarabilen birisi bu hataların sebebi nedir acıklarsa sevinirim :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Odin le denedinmi sadece samsung demeyin oluyordu sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
komut penceresınde bırıncı komutta kalıyor hıc bısey yazılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
komut dosyasında kalıyor bırıncı komuttan sonra ıkıncı komut yazılmıyor

buzruh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim romu kurdumda ekranin en ustundeki saat pil bildirim cizgisi ve en alttaki geri home secenek cizgisi seffaf degil siyah, lutfen yardim eder misiniz resimlerde seffaf gorunuyor.Ekli dosyayı görüntüle 9777

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşeyi dogru bır sekılde yazıyorum okay writing dıye bır yazı gelmıyor vede telefonda bır hareketlenme olmuyo suruculerı guncellememe ragmen %24 de takılıp hata verıyor telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=101801]ADB[/MENTION] waiting-for-device yazdıgımda error:protocol fault dıye bi hata geliyor herseyı dogru yaptım, suruculerı falan yukledım usb hata ayıklaması açık sadece şarj et modunda yınede boyle bı hata gelıyor, ıslemlerı bıtırdıgımde ıse %24 de kalıp hata veriyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurulumu yaptım. telefonun çalışmasında sıkıntı yok. fakat şebeke sürekli gidip geliyor ve mobil veri açık olmasına rağmen internete giremiyorum. sorun nedir acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurulumu yaptım fakat mobil ağ kullanılamıyor hatası veriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam kardeş linkler ölmüş yenilermisin rica etsem.şimdiden teşekkürler

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=385184]mic check[/MENTION] İkinci link ölmüş, yenisini raporla yollarsan değiştiririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hosam ilk verdiyiniz linkdeki rar dosyasını çıkartamıyorum.arşiv bozuk.update zip dosyası hatalı galiba onu çıkartamıyorum.tekrar ekleyebilrmisiniz.şimdiden teşekkürler