Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yardım edin casper 7 android tablet açılmıyor casper yazıp kalıyor bütün işlemleri denedim bir kere daha aynısı olmuştu garantiye gitmişti nolur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim poly pad tabletim var şarzdayken kardeşim bir düğmesine bastı açılmıyor lütfen yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bari marka tablet
ya benim tablete rom yukledim beyaz bi ekran çıktı hiç bir tus çalışmıyor bilgisayarı da gormüyor ne yapmalıyım bilgi verirseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba ben bir tablet aldım 9 inch ve goole play stordan kendi kendine bir uygulama yüklendi sonra ben başka uygulamar yükledim sonrada şarjı bitti eve geldim şarja taktım ve açılmıyo yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
excon tablete başka bir şarj makinesi takıldı nasıl yapılır excon yazıyor geri kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ana kartı patlatmışsın aşırı ısnmadan dolayı yoları yanmış yeni ana kart takman lazım garanti varsa fırlat gitsin yoksa elinde kalır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer arkası açılıyosa açın tabeleti bir iki yeriyle oynanyın batraya yerine yakın ben denendim son ra tabletin kapağının tam oratasına bıçakın sapıyla hafifi vurun oluyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tabletim Tab 3 T210 bendede aynı sorun var ama küçük bi delik olur mobil cihazlarda oraya bir iğne sokun ve sorun kalmaz sanırım.:yes::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim çin malı tablet android sistemli samsung markalı tablete açılmıyo kalıyo açılma mönüsünde yarıdımcı olun :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı table bendede var ilk aldığım hafta bende video izlerken rengarenk oldu ama kenarda küçücük bir deliik var reset deliği oraya kürdan vb birsey sokarak 1 k basılı tut daha sonra tableti aç açılacaktır hersey normale döner

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yardımcı ola bilirmisiniz tableti hiç açmadım dün açmıştım ama bi yazı çıktı kilidi açmak için google hesabınızla tableti açın diyo bana yardımcı olmanızı isterim bana yardım edene çok çok teşekkürler dilerimm:(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vıa t7 benimki bikere virüs bılaştı format atıldı iki adet antivirüs programı var ama yine virüs bulaşmış gibi duruyo napabilirim lütfen yardım ednn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bakın arkdşlar ben adını vermek istemeyen bir kullanıcı. Benim tablet Samsung Galaxy Tab 4 SMT5-30. İlk önce ekranı sürekli tiredi sonra en ufak dokunma işleminde kendini kapattı. En kötüsü de şu. Samsung yazısı açılırken ses çıkıyoya hani o ses birden kesiliyo ve kendini kapatıyo. Çözüm: Tableti şarja tak orda işaret çıksın bırak. Sonra ekranı dinlemeye girecek. 5-10 dakka bekle ki tablet dinlensin. O da olmazsa 1 gün boyunca şarjda kalsın, dinlesin sonra açılır zaten. Benim gibi bir sorunu olana paşa paşa çözüm işte daha ne

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde tabletim galaksi 10.1 video izledim yarım saat sonra açmaya çalıştım açılmadı ekranda ne yazı ne birşey pc ye bağlayınca da açılmıyor şarja taktım bir gün bekledi yine açılmadı reset tuşunada bastım artı eksiye de ne yapmam gerek bilmiyorum lütfen yardım edin .:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar SHUZI marka tablet var ses tuşları yok, power ve geri tuşu var . nasıl reset atarım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım tabletim android diyor başka bişey demıyor yardımcı olurmusunuz bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim polypad 7208 hd tabletim var fakat açılmıyor. ısınınca kapanıyor. açma tuşuna bastığımda sadece açılış yazısı çıkıyor ama ileri gitmiyor. sogutunca açılıyordu bazen ama şuan açılmıyor reset attım yine açılmadı :(

or147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bana yardımcı ola bilirmisiniz tableti hiç açmadım dün açmıştım ama bi yazı çıktı kilidi açmak için google hesabınızla tableti açın diyo bana yardımcı olmanızı isterim bana yardım edene çok çok teşekkürler dilerimm:(:(:(

Tabletinde ses tuşu var ise power yani açma tuşu ile ses tuşuna basılı tut tabletin ekranı gelince elini çek sonra yeşil robotun karnında ünlem işareti olur tabletin açma tuşunun yanında küçük bir delik olur ona ataç vb. bişeyle basılı tut sonra reset atacaktır.Videosunun linkini atıyım:https://www.youtube.com/watch?v=z8r_N7NxvXM

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tabletinde ses tuşu var ise power yani açma tuşu ile ses tuşuna basılı tut tabletin ekranı gelince elini çek sonra yeşil robotun karnında ünlem işareti olur tabletin açma tuşunun yanında küçük bir delik olur ona ataç vb. bişeyle basılı tut sonra reset atacaktır.Videosunun linkini atıyım:https://www.youtube.com/watch?v=z8r_N7NxvXM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim o dediğiniz tuşlara tıkklayınca yeniden başlıyor ve sürekli açılma aşamasında kalıyor ve açılmıyor ne olur yardım edin:helpsmilie

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim tablet samsung galaxy tab 3 lite sm-t110 arkadaşlar tableti fabrika ayarlarına aldım tablet kapandı açılmıyor tablet rootluydu Samsung Galaxy Tab3 Lite yazısı çıkıp kapanıyor sonra recovery moduna geçiyor ordaki her secenegi yaptım olmadı ses tuşlarını denedim olmadı download moduna almaya çalıştım olmadı rom atmaya çalısıyom pc algılamıyo tek çarem garanti ama bi bilginiz var banada söyleyin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::angry::angry::angry:tabletimde android yazısı cıkıyo sonrası yok acılmıyo öyle kalıyo napmalıyımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ses kısma ve açmayı denedim ama olmadı mıc tuşuyla bir alakası olabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
]Benim tabletimin bir sorunu var .Her yolu dededim ama olmuyor açılmıyor bana yardım edin yoksa tamire götürmek zorunda kalırız. Tamirde 1.2 gün kalıyo öfff yaa

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::huh::sleep::wink::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses tusun varsa orayı basılı tutup arkada da kucuk bır delık olacak orayı igne gibi bir seyle içindeki delige batırın formatlamış olursun ve acılır :yes::clap::thumbup::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus tabletim dondu açılmıyor açma kapama tuşuda işe yaramıyo lürfen bir yardım edin !.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bazı tabletlerde tutukluk yapıyor olabilir bunu bende yaşadım tüm tuşları denedim açıldı