Skype'da msn kişileri online olmuyor(bir kısmı)

Bu konuyu okuyanlar

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar skype geçiş dönemimden bu yana msn kişilerimin bir kısmında sorun yaşıyorum , kişiler online olmalarına rağmen ben onları hep ofline görüyorum ve doğal olarak onlar bana yazabildiği halde ben yazamıyrum. Bu konuda bilgisi olan var mı ?Aslında başlık yanlış olmuş "online olmuyor" yerine "online gözükmüyor olmalıydı :)."

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cevap yazan olmadığına göre demekki çözümü bilen yok ama gerek kalmadı çünkü ben messenger live'ı çalıştırmayı başardım...

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
anlat bende çalıştırayım. Bende de gözükmüyorlar Allah belasını versin bunların skype getirdiler de noldu

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlat bende çalıştırayım. Bende de gözükmüyorlar Allah belasını versin bunların skype getirdiler de noldu

Bilgisayarında live messenger yüklü ise bunu indir> http://s3.dosya.tc/server14/O5qFHk/MessengerReviver-2-2-3.exe.html
ve programı aç, açtıkran sonra orta kısımda "Start" butonu olması lazım(ben refresh olarak görünüyor çünkü daha önce çalıştırdığım için.),start butonuna bastıktan sonra msn programını sorunsuz bir şekidle çalıştırabilirsin.

wattelektrik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar neredeyse 10 senedir skype kullanıyorum ama, bu dediğiniz problemlerle karşılaşmadım hiç.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Skype ı kapatın.
C:\Kullanıcılar\Kullanıcı_adı\AppData\Roaming\Skype klasörünün içini komple boşaltın. sonra tekrardan girin. ofline görününler online a dönecektir.
bu sorun msn de de oluyordu, windows live klasörünü temizleyince düzeliyordu. şimdi skype klasörünün temizlenmesi gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hala çözemediniz mi. :D /showplaces yazın ve hangi cihazlarda açık olduğunuz görünür. Bu sorun genelde bilgisayardan sonra telefonunuza da yüklediğinizde ortaya çıkar. Daha sonra /remotelogout yazarsanız tüm cihazlardan çıkışınız yapılacak ve bir daha bu sorun olmayacak ta ki yeniden telefonunuza yükleyene kadar.

xShadowNinja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala çözemediniz mi. :D /showplaces yazın ve hangi cihazlarda açık olduğunuz görünür. Bu sorun genelde bilgisayardan sonra telefonunuza da yüklediğinizde ortaya çıkar. Daha sonra /remotelogout yazarsanız tüm cihazlardan çıkışınız yapılacak ve bir daha bu sorun olmayacak ta ki yeniden telefonunuza yükleyene kadar.
ya kardeş bi face veya başka birşey verirsen sevinirim ya skype benim hayatım ;(