Lg kanal taşima sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler LG 42LB580V-ZM marka tv min kanallarını istediğim gibi taşıyamıyorum.Önceleri istediğim gibi taşırken otomatik güncelleme yaptıktan sonra kanal taşımak için ok ttuşu ile seçtiğim zaman mavi tuş ile taşımam gerekirken alt taraftaki mavi tuş simgesi sönüyor. Ok a bastığım zaman otomatik olarak sönüyor.Ne yaptıysam çözemedim bu sorunu.Sizlerin yardımını bekliyorm.Yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

sLyGhosT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle aynı sorun bende de olmuştu sorun kurulumda otomatik olarak D-Smart olarak tarıyor ve d-smart ta kanal yeri değiştirilmiyor bunun yerine Turksat ı seçerek arama yaptır baştan

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim şimdi bir deneyeceğim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam zaten turksat seçiliymiş şimdi baktım. ne olacak ?

sLyGhosT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı fabrika ayarlarına döndür oradaki ilk kurulum ekranın da direk tarama yaptırma Turksat ı oradan seçip tarattır. Olmadı ilk ekranda kurulumu atla cihaz açıldıktan sonra tarama yaptır. Şöyle bir video buldum bakarak takip edebilirsin
[video=youtube;SCXYTy4Z8HE]http://www.youtube.com/watch?v=SCXYTy4Z8HE[/video]

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim yardımların için çok teşekkür ederim servisi aradım tarif ettiler fabrika ayarlarına döndürdüm ayarlarını yaptım oldu

nosteros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Webos tv lerde "Kanallar>Kanal tarama ve ayarlar>pin giriş>otomatik ayarlama> ("UYDU" seçili iken) ileri> Türksat>ileri>Çalışma şeklini belirle > ESNEK" yapıyoruz ve daha sonrasında kanal düzenleme bölümünden kanallarımızı kolayca düzenliyoruz. Kanal düzenleme sırasında yanlışlıkla ATLA/GERİ YÜKLE seçeneğinden atla seçeneğine basarsanız kanal pasif hale gelir sonrasında sıralı kanal geçişi sırasında atla dediğiniz kanal veya kanallar atlanarak geçer. Bu kanalları açmak için kanal numarasını tuşlamanız gerekir.