Resim Çizmeyi Öğrenmek İstiyorum...

Bu konuyu okuyanlar

TheMechanic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlk öğretim Orta okul ve lise de resim eğitimi hiç yoktu. Yani bugüne kadar resim üzerine ne teşvik edildim ne de resim dersleri gördüm. Yani resim çizmek istememe rağmen bu konuda hiçbir bilgim olmadığı için bir türlü baslayamiyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ressamlık kursuna gidebilirsiniz ve 0 dan başlarsınız

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hayır, youtube dan videolarla kendinizi geliştirebilirsiniz bu konuda. Ben de hiç eğitim almadım ama videolardan nasıl başlanması gerektiğini filan öyrendim şimdi kötü çizmiyorum.

Tabi kurs daha iyi, nasıl kalem seçmenizi, tutuş şeklini, ince kalın kalemlerin kullanma yerlerini ve b. şeyleri daha kolay öğretirler

TheMechanic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayır, youtube dan videolarla kendinizi geliştirebilirsiniz bu konuda. Ben de hiç eğitim almadım ama videolardan nasıl başlanması gerektiğini filan öyrendim şimdi kötü çizmiyorum.

Tabi kurs daha iyi, nasıl kalem seçmenizi, tutuş şeklini, ince kalın kalemlerin kullanma yerlerini ve b. şeyleri daha kolay öğretirler
Peki çok sağolun :)

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
benim de bir merakım var resime. resmim fena değil, bakarak felan güzel çiziyodum. internettki videolardan destekle ilerletmeyi düşünüyorum ama daha başlamadım. sen de bu yolu izleyebilirsin. internetteki resim siteleri veya youtube kanallarında güzel eğitim videoları var. tavsiye ederim.

TheMechanic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=332513]farukarslan[/MENTION] okey :)

Kalestukella

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim de youtubede kalestukella isimli bir çizim kanalım var.aşamalı olarak videoyu durdurarak çizim yapabilirsiniz.teşekkür ederim

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ve günümüzün imkanlarıyla daha kolaydır örnegin instagram gibi sosyal medyalarla büyüyen nesil ister istemez daha gerçekçi resimler çize bilir
bazı sanatlar vardır ki öğretmeni o sanatın ta kendisidir. resimde öyledir

yazdıklarımı aşağıdan yukarıya okuyun grundig stv yine hata yaptı)

Son mesajlar