General Mobile Discovery Güncellendi

Bu konuyu okuyanlar

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Bugün hemen hemen bütün teknoloji marketleri aradık 16 GB'Lık ya yok, yada yok diye yok artık fiyatına :D

Mediamarkt'te 749 du.

En son KVK da bulundu 689 TL'ye. 16 GB'Lık.

Niye atraksiyona giriyorsunuz ki? Telpa kendi 699'a satıyor. SanalPazar gibi sitelerde kargo vs. herşey dahil 655 TL'den başlıyor. Sonuçta hepsi faturalı, garantili, resmi kayıtlı Telpa ürünü. General Mobile Türkiye dışına satış yapmıyor ki paralel ithalat olsun.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Niye atraksiyona giriyorsunuz ki? Telpa kendi 699'a satıyor. SanalPazar gibi sitelerde kargo vs. herşey dahil 655 TL'den başlıyor. Sonuçta hepsi faturalı, garantili, resmi kayıtlı Telpa ürünü. General Mobile Türkiye dışına satış yapmıyor ki paralel ithalat olsun.

Amaç zaten elden bugün almaktı dostum :)

bycentrino

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu firmanın herhalde başka gözde telefonu yok en büyük kozu bu o yüzden bi bununla uğraşıyorlar
güven kazanmak kolay bir şey değil, firmanın güven stratejisi çok iyi bence. yarın başka model çıkarsa "sırf bu güncellemedeki durumlarından dolayı" çoğu kişi gözü kapalı alır.
(tabi teknik servis durumu nasıl bilemem)

Bu kadar güncelleme geliyor ama andorid sürüm numarası hep aynı. Bi 4.3 gelseydi en azından iyiydi.

bence 4.3 gelmesindense güncel sistemi stabilize etmeleri daha iyi.

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Son dakka General Mobile Discovery sevgisi ülke genelinde çığ gibi büyüyor :clap:

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Çok güzel ama ne yazıkk ki kamera flash özelliğini bulamadım ve çalıştıramadım.. :(
evet yazını gördükten sonra bende hemen baktım ne yazık ki video çekiminde olan flash ayarı fotoğraf çekiminde bulunmamaktadır.. Bulunmuyor ancak otomatik olarak çalışıyor.. Karanlık ortamda fotoğraf çektim ve flash patladı.. Ama manuel olarak kapatamıyoruz ya da açamıyoruz ne yazık ki.

Dehşetengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Flash olayi cok sacmaymis 16 gb olan modeli 600 e filan bulamazmiyiz enkart kullanip 100 tl de ordan alsam 500 e alirdik :D

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar gmd için uyumlu oyun bulmaz zor deniliyor bu duruma bir acıklık getirirmisiniz özellikle oyun oynayanlar google playdeki oyunları kurabiliyormuyuz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
arkadaşlar gmd için uyumlu oyun bulmaz zor deniliyor bu duruma bir acıklık getirirmisiniz özellikle oyun oynayanlar google playdeki oyunları kurabiliyormuyuz

Misal asphalt 8 uyumsuz genellikle yuksek sistem gereksinimleri iceren oyunlarda yasaniyor ama cogu oyunla uyumlu dert edecek bisey degil

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Misal asphalt 8 uyumsuz genellikle yuksek sistem gereksinimleri iceren oyunlarda yasaniyor ama cogu oyunla uyumlu dert edecek bisey degil
çok oyun oynamam da öyle yarısdı falan filan cok cok 2-3 oyun yüklerim asphalt 7 dede sorun var mı

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Yahu ben yarın telefon alacamda sadece 3 telefon arasında kaldım. Nexus 4 mü s4 mini mi yoksa gm dicovery mi. Benim için oyun müzik önemli.

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yahu ben yarın telefon alacamda sadece 3 telefon arasında kaldım. Nexus 4 mü s4 mini mi yoksa gm dicovery mi. Benim için oyun müzik önemli.

müzik cok önemli diyorsan htc bak derim ama nexus 4 ü napıcan hiç özelleştirme falan yok sade makina s4 miniyide iyi arastır karsılaştır derim

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Discovery de çift taşıyıcı teknolojisi var mı ?? :)

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biraz daha bekleyip 1.500 tl civarında telefon almanı öneririm almışken güzel bi tel alırsın g2 felan gayet gzl telefon işinide görür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
minecraft,need for speed shift , dead trigger 2 .. gibi birçok oyunu hiç kasmadan oynatmakta. Ayrıca gerçekten sağlam telefon çok sık yere düşürmeme rağmen daha bir çizik almadı.
Ve bana görede s3 ve seviyesinde ki samsung modellerinden çok daha stabilize ve güzel bir telefon.

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia sp yi önerirmisin peki?

tam bilgim yok ama cıtayı 1000 liranın üzerine cıkaracaksan eğer optimus g olabilirsin 1200 tl ye falan bulabilrsin diye biliyorum

yada yılbasına kadar bekle yılbasından sonra muhtemelen fiyatlar düşer g2 veya xperia z alabilirsin

fenrir2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
600 Tl 'ye S3'den bile , hatta S4'den daha iyi bir telefon GM forever :)

fenrir2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ram muhabbeti sıktı artık ram kullanımının cok veya az olması diğer programlarda bir sorun teşkil etmez htc one da 1 gb üstünde boş bir alan var. s4 te de 300-400 mb felan boş alan var ama telefonda yavaşlama olmuyor ram olayına takılmayın bu kadar...

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
böyle bir telefon alacak olursan 4 5 ay sonra içinde değiştirme isteği doğacak bunu engellemek için biraz bekleyip daha güzel bir telefon al derim.

Dehşetengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy aceden buna gecicem essekten ata binmek gibi olacakta kampanya yok 16 gb 550 filan gelecek.anca sanirim daha asagi bulmak.zor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kısmetse pazar günü alıyorum nerelerden alabilirim bilgisi olan var mı?

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Telefonu yeni aldım ve açar açmaz güncelleme çıkardı. DAha hiç kullanmandan telefonumu güncelleyeyim istedim. Sonra kullanırken farkettim. Resim çekerken FLASH seçeneği yok. Açma yada kapama yapamıyorum. Kendi ortam ışığına göre otomatik yapıyor. BU sorunu başka yaşayan var mı acaba?