CRYSİS Warhead ile ilgili içeri

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar bügün elime crysis Warhead oyunu geçti bende bilgisayara yükleyimde oynayım dedim neyse 1. cd yi taktım nex next diye diye başlattım yüklemeyi oyun yarısına kadar yükledi 2. cd yi tak dedi 2. cd yi takmak için 1 . cd çıkattım çıkarınca disk sürücüsü çıkardı tak diye bir şey çıktı ekrana bende 2. cd yi taktım tamam a bastım sonra yanlış biçim diye 2. cd yi kabul etmedi ve oyunu yüklemedi bir kaç. kere tekrarladım fakat hep aynı nasıl bir yöntemle bu sorunu çözebilirim...?????

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
arkadaşlar bügün elime crysis Warhead oyunu geçti bende bilgisayara yükleyimde oynayım dedim neyse 1. cd yi taktım nex next diye diye başlattım yüklemeyi oyun yarısına kadar yükledi 2. cd yi tak dedi 2. cd yi takmak için 1 . cd çıkattım çıkarınca disk sürücüsü çıkardı tak diye bir şey çıktı ekrana bende 2. cd yi taktım tamam a bastım sonra yanlış biçim diye 2. cd yi kabul etmedi ve oyunu yüklemedi bir kaç. kere tekrarladım fakat hep aynı nasıl bir yöntemle bu sorunu çözebilirim...?????

1. dvd deki dosyaları bir klasöre kopyala sonra 2. dvd dekileride aynı klasöre kopyala klasör içine gir autorun,setup ikisinden birine basıp yükle oyunu.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
1. dvd deki dosyaları bir klasöre kopyala sonra 2. dvd dekileride aynı klasöre kopyala klasör içine gir autorun,setup ikisinden birine basıp yükle oyunu.

abicim çok sagol oyunu öyle yükledim ama şimdide bir cd key sordu cd key ide internetten buldum sonra gene bir soru çıkıor karşıma
the game can not start for security reasons,only a limited number of machines can ever be lisenced by a single purchase.This limit kas been reached.please purchase another registration code,reinstall,and then try again. DİYE BİR ŞEY ÇIKIYOR İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM YABANCI SİTELERDE DE BÖYLE SOTUN YAŞAYAN ÇIKMIŞ FAKAT PEK ÇARESİNİ BULAMAMIŞLAR BU KONUDADA BİLGİN VARSA SÖYLERMİSİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.......

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
şimdi Türk oyunu olmasa crackini söylerdim

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Kullanılan keyin tek bir pc için olduğunu söylüyor farklı bir lisans kodu istiyor ki bu yöntemle bir yere gidemezsin oyunu küreklemen lazım. İnternette araştır.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ya tmm onuda hallettim oyunu açtım menüsü filan normal oyuna başlıyorum oyun takıla takıla açıyor sonrada oyundan atıyor oyunun sistem gereksinimleri şöyle İşletim Sistemi: Windows XP - SP2 veya Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Windows Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Windows Vista için 2.2 GHz) / AMD Athlon 2800+ (Windows Vista için 3200+) veya daha iyi bir işlemci
Bellek Miktarı: 1 GB RAM (Windows Vista'da 1.5 GB RAM)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT / ATI Radeon 9800 Pro (Windows Vista'da ATI Radeon X800 Pro) veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 256MB
Sabit disk: 15 GB

benim pc xp 1 gb ramlı nividia 7100 gs ekran kartlı 512mb ramlı sabit disk 20 gb kadar ama oyunu takıla takıla oynuyor intel core 2 duo 1,80 ghz işlemci var bide nedenini bilen varmı oyun takılıyor..... :SSSSS

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
ya tmm onuda hallettim oyunu açtım menüsü filan normal oyuna başlıyorum oyun takıla takıla açıyor sonrada oyundan atıyor oyunun sistem gereksinimleri şöyle İşletim Sistemi:Windows XP - SP2 veya Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Windows Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Windows Vista için 2.2 GHz) / AMD Athlon 2800+ (Windows Vista için 3200+) veya daha iyi bir işlemci
Bellek Miktarı: 1 GB RAM (Windows Vista'da 1.5 GB RAM)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT / ATI Radeon 9800 Pro (Windows Vista'da ATI Radeon X800 Pro) veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 256MB
Sabit disk: 15 GB

benim pc xp 1 gb ramlı nividia 7100 gs ekran kartlı 512mb ramlı sabit disk 20 gb kadar ama oyunu takıla takıla oynuyor intel core 2 duo 1,80 ghz işlemci var bide nedenini bilen varmı oyun takılıyor..... :SSSSS

Dostum sen o pc ile oyunu açtığına şükretmelisin sorun pc de

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
işlemci, ekran kartı, ve hdd düşük çözünürlükte oyunu kaldırsada, 1 gb ram ile bu oyunu sorunsuz oynaman biraz zor.
bilgisayarda oyun haricinde her şeyi kapatmalısın ki oyuna daha fazla kaynak verilsin.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Dostum sen o pc ile oyunu açtığına şükretmelisin sorun pc de

sorun pc de derken benim pc nin donanımımı düşük açıklarmısınız ayrıntılı...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

işlemci, ekran kartı, ve hdd düşük çözünürlükte oyunu kaldırsada, 1 gb ram ile bu oyunu sorunsuz oynaman biraz zor.
bilgisayarda oyun haricinde her şeyi kapatmalısın ki oyuna daha fazla kaynak verilsin.
yani ramimi yükseltcez yükseltirsek düzelirmi...

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sorun pc de derken benim pc nin donanımımı düşük açıklarmısınız ayrıntılı...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yani ramimi yükseltcez yükseltirsek düzelirmi...
o oyunu 1gb ramle açması imkansız. eğer rami 2 gb ve üzeri olursa ve ekran kartında sürücüleri güncelse 800x600 çözünürlüte (belki 1024x768 de) AA kapalıyken açar.

ekran kartın 64 bit. http://www.nvidia.com/page/geforce_7100.html

ben daha önce crysis 1 i onboard ekran kartıyla 1024x768-orta ayarlarda oynadım :) (gigabyte ma74gm s2 rev 4.1)

senin ekran kartı yüksek grafikli oyunlar için yetersiz ama bu oyunu açacağını düşünüyorum. ama ram çok sıkıntılı. 2 olması lazım.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
o oyunu 1gb ramle açması imkansız. eğer rami 2 gb ve üzeri olursa ve ekran kartında sürücüleri güncelse 800x600 çözünürlüte (belki 1024x768 de) AA kapalıyken açar.

ekran kartın 64 bit. http://www.nvidia.com/page/geforce_7100.html

ben daha önce crysis 1 i onboard ekran kartıyla 1024x768-orta ayarlarda oynadım :) (gigabyte ma74gm s2 rev 4.1)

senin ekran kartı yüksek grafikli oyunlar için yetersiz ama bu oyunu açacağını düşünüyorum. ama ram çok sıkıntılı. 2 olması lazım.

tmm saol ramı 2 yapcam bidaha denicem bişey soracam ekran kartı sürücülerini nasıl bilcez güncelmi değilmi değilse nasıl güncellicez bide AA kapalıyken derken AA neyin kısaltması yani bu konularda acemiyim pek bilgim yok ayrıntılı açıklama yaparsanız sevinirim tekrar sağolun...

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
AA antialiasing yani oyunlardaki kenar düzeltmeleri.
tırtıklı kenarları düzeltir. 2X 4X 8X 16X diye seçenekleri vardır. 16X en yükseğidir.
genelde oyundaki video/grafik ayarlarının içinde olur. AA yazar ya da direk açılımı yazar.
kapalı olması gerekir. sistemi çok fazla yoran bir özelliktir.

ekran kartı sürücüsüne gelince:
>başlat çalıştıra dxdiag yaz. uyarı verirse evet de.
>ekran ya da görüntü sekmesine gel. orda sağda sürücünün sürümü ve tarihi görükür. eğer ordaki tarih eskiyse ve soldaki kısımda ekran kartı tam doğru görükmüyorsa sürücüsü ya kurulmamıştır ya da eskidir.

https://a5-downloads.phpnuke.org/en/download-program/-b-b-g-v-v-g
linke git. sağda program location kısmında üstteki linke tıkla.
çalışmazsa alttakine tıkla.
geforce 7100 gs nin xp sürücüsünü kur. sanırım en güncel sürücü bu.

istersen şu anki sürücünün tarihini not et.
bunu kur. tekrar sürücü tarihine bak.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
AA antialiasing yani oyunlardaki kenar düzeltmeleri.
tırtıklı kenarları düzeltir. 2X 4X 8X 16X diye seçenekleri vardır. 16X en yükseğidir.
genelde oyundaki video/grafik ayarlarının içinde olur. AA yazar ya da direk açılımı yazar.
kapalı olması gerekir. sistemi çok fazla yoran bir özelliktir.

ekran kartı sürücüsüne gelince:
>başlat çalıştıra dxdiag yaz. uyarı verirse evet de.
>ekran ya da görüntü sekmesine gel. orda sağda sürücünün sürümü ve tarihi görükür. eğer ordaki tarih eskiyse ve soldaki kısımda ekran kartı tam doğru görükmüyorsa sürücüsü ya kurulmamıştır ya da eskidir.

https://a5-downloads.phpnuke.org/en/download-program/-b-b-g-v-v-g
linke git. sağda program location kısmında üstteki linke tıkla.
çalışmazsa alttakine tıkla.
geforce 7100 gs nin xp sürücüsünü kur. sanırım en güncel sürücü bu.

istersen şu anki sürücünün tarihini not et.
bunu kur. tekrar sürücü tarihine bak.

kardeş sürücü durumu eski 2008 in sürücüsü kayıtlı sol tarafta ekran kartı bilgileri görünüyor.verdigin link de indirme yerini bulamadım ama nvidia nın sitesinden buldum
http://www.nvidia.com.tr/drivers bu siteden bulup indiriliyor indircem sana geri dönüş yapcam herşey için saol...

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kardeş sürücü durumu eski 2008 in sürücüsü kayıtlı sol tarafta ekran kartı bilgileri görünüyor.verdigin link de indirme yerini bulamadım ama nvidia nın sitesinden buldum
http://www.nvidia.com.tr/drivers bu siteden bulup indiriliyor indircem sana geri dönüş yapcam herşey için saol...
rica ederim. yardımcı olabildiysem ne mutlu.