Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
benide ekleyin.820 var bende.sonuna kadar memnunum :) eksiklikleri var.yinede tavsiye ederim.

DJ.ON9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş haklı lumia stokları tükendi.Ama forumda 2 kişiden başka lumia kullanıcısı çıkmadı.:)))
3 oldu sanırım benle birlikte

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kurcala ama alma baş belası bir telefon işe yarar uygulama yok mağazada ve ne bir bluetooth nede güncelleme desteği var doğru dürüst
1-bluetooth u ilk mobil cihazlarda kullanan markadan haberin yok sanırım :D
2-uygulamaların önemlileri var bi kaç tanesi hariç, sayı bağımlısı değilim. Sonra her boku indirip cihazımı virüsle doldurmayada niyetim yok.
3- 4 ayda 2 kez güncelleme geldi, daha ne olsun birader. 3. güncelleme de yolda.

çok gezerim,kalabalık ortamlarda çok bulunurum ama yemin ederim daha bir kişinin elinde lumia telefon görmedim :) tanıdık birinde görsem alıp kurcalıcam merak ediyorum ama yok işte :)
ben de Şahsen sana katılıyorum. ve SIRF O YÜZDEN ALDIM... FARKIMIZ TARZIMIZ

power_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
06.04.2013 (00:06)SDN okuru ---Bak öncelikle buranın birform sayfası oldugunu ve istegen istediği yorumu yazmaklan özgur oldugunu ve bunun karşılığında terbiyesizce cevap verilemiyeceğini bilmen gerekir diye düşünüyorum.senin yazdıklarını gayet iyi anladım ve ona göre cevap verdim.bana göre mızmızlanmaktan baska bısey degıl senin yağtıgın bende ona göre cevap verdim zaten şikayet etme hakkına sahip değilsin.git dandik kasalı samsungunu al sen ve burda yorumuna cevap verenlerede biraz daha sakince cevap ver anladın mı şimdi!!

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
lumia serisi deli telefon ama kullanabilene :D
şahsen 920ye hastayım ama menü acayip karışık geliyo bana symbiandan sonra androide geçiş yaptım direk ios ve windows phone kullanamadım daha :)

seferr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar 820 kullanıcıyısım.Her nekadar eksiklikler olsada uygulamlar bakımından,gayet güzel

seferr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 820 kullanan arkadaşlar;kapasite kontrolü sürekli olarak dönüyor dogal olarak hafıza detaylarını göremiyorum.bu sorunu yasayacak kullanıcılar var mı?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
yaklaşık 3 aydır lumıa 920 kullanıyorum alacaklara veya kullananların kafasında oluşan veya başka birşey varsa sorabilirler :D

power_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 820 kullanan arkadaşlar;kapasite kontrolü sürekli olarak dönüyor dogal olarak hafıza detaylarını göremiyorum.bu sorunu yasayacak kullanıcılar var mı?
Aynı şekil bizdede sorun var sanırım gelecek güncellemelerle düzeltecekler.

seferr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
marketten uygulama indirdim onunla çözdüm sorunu yinede teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
son güncelleme hafiza sorununu kökünden cözdü

ancak bu kadar olabilirdi

power_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
esas güncelleme gelmedi arkadaslar gelsin siz o zaman görün wp 8 in keyfini

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1GB altı ramli sürüm lumiaları kesinlikle satın almayın benden size tavsiye. Çoğu uygulama mağazanızda yer almıyor. Temple run gibi...
Amca oğluna Lumia 620 aldık çoğu oyun ram kısıtlaması yüzünden çıkmıyor. Muhtemelen uygulamalardada eksik çıkanlar oluyordur...

Lumi 620 512 mb ram var sanırım tam bilmiyorum ama cihaz çok seri çalışıyor. Donma kasma gibi sorunlara rastlamadık. 2 hafta oldu alalı. Tek sorun oyunlar bir kaç saniye daha yavaş açılıyor. :D

Facebook uygulaması ios ve android kadar gelişmiş değil ve en önemlisi türkçe değil.
Kısıtlamanın nokia ve windowsla alakası yok oyun yapımcılarıyla alakası var o belirliyor rami yalnız diğer işletim sistemlerindede var bu sorun alma gücün ne kadarsa o na göre tel alıcaksın gücün 512 mb rame yetiyorsa idare ediceksin zaten çoğu oyuna güncellemeyle 1 gb olan ram kısıtlaması 512 mb ram olarak yenileniyor.

esas güncelleme gelmedi arkadaslar gelsin siz o zaman görün wp 8 in keyfini
Arkada haklı wp 8 gdr2-gdr3 güncellemesi gelcek daha sonra wp blue veya wp 8.1 gelcek yani güncel bir işletim sistemi sürekli gelişiyor 2 sene içinde domine eder mobile piyasayı

Aynı şekil bizdede sorun var sanırım gelecek güncellemelerle düzeltecekler.
Onun için güncelleme yayınlandı düzelmesi gerekiyor takip et güncellemeleri

power_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onun için güncelleme yayınlandı düzelmesi gerekiyor takip et güncellemeleri[/QUOTE]
Evet gelmiş güncelleme hallettim bile.wp8 yapılan şikayetleri hemen dikkate aldığını görüyorum bu gidişlen ne android nede ios kalır ortada

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 720 kullanıcısıyım öncelikle uygulamaların çoğu yetersiz whatsappta çok donma yapıyor servise gönderdim aynı şekilde geri döndü şarjı bence piyasadiklerle aynı çok yoğun kullanınca 12 de külkedisine dönüşebilirsiniz az kullanınca 2 gün gidiyor beklentiniz çok yüksek değilse kamerası da iyi arada donma sıkıntısı olmasa gayet idare edilebilir ağırlık ve görüntü olarak en iyisi bu lumia serisinde bence 820yle kıyaslandığında daha ince, bu arada 720 nin kapağı açılmıyor benim gibi bilmeyip açmaya çalışmayın bi kenarı açık kalır sonra :D

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
lumia 820 almaya niyetim var ancak kafamı kurcalayan iki sorun var.

Birincisi şu kapanma sorunları devam ediyor mu ?

İkincisi önemli uygulamalardan hangileri var ? (whatsapp viber vs)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
lumia 820 almaya niyetim var ancak kafamı kurcalayan iki sorun var.

Birincisi şu kapanma sorunları devam ediyor mu ?

İkincisi önemli uygulamalardan hangileri var ? (whatsapp viber vs)

kapanma sorunu filan yok o 2. party mallarda vardı çoktan tüketildi ve düzeltildi , ayrıca telefonu almadan magazasında gezinebilirsin bak wp8 in magazasına gir Skybe Whatsapp viber , Shazam , Face , twitter , Fourasquare , Oyunlar , Cnn , Bing , Yandex disk , Skydrive wp ye 8.1 güncellemesi gelecek haziran sonu temmuz gibi alırsan lumıa 820 yee büyük ihtimalle gelecek

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kapanma sorunu filan yok o 2. party mallarda vardı çoktan tüketildi ve düzeltildi , ayrıca telefonu almadan magazasında gezinebilirsin bak wp8 in magazasına gir Skybe Whatsapp viber , Shazam , Face , twitter , Fourasquare , Oyunlar , Cnn , Bing , Yandex disk , Skydrive wp ye 8.1 güncellemesi gelecek haziran sonu temmuz gibi alırsan lumıa 820 yee büyük ihtimalle gelecek
eyvallah peki hangi oyunlar var şuanda?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Speedtest uygulaması kuracaktım bi yorumlara bakayım dedim "Onur" diye bir arkadaş bi yorum yazmış gül gül öldüm....
haha.gif

Buyrun yorum;
nw5yb.png

Bu arada lumia 620 kullanıcısıyım :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=252978]T800[/MENTION] dogru bak bu guzelmış çok iyi oldu pekı androidde varmı bu program