HD-torrents davetiye dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar https://hd-torrents.org/ yada diğer adresiyle https://hdts.ru davetiyeleri mevcut. 7 Nisan tarihine kadar 3 tane davetiyi isteyen arkadaşlara vericem. Tabiki iyi bir torrent kullanıcısı olduklarını 2 kaliteli yabancı trackerdan ratio örneği vererek gösterdikleri takdirde. Torrent kullanıcıları bilirler. Burada bu siteyi tanıtma ihtiyacı hissetmiyorum,bilen bilir. Bilmeyen de istemez. 5 gün içinde 3 davetiyeyi vermek istiyorum.Yoksa zayi olucak.

Hatırlatma olarak şunu söylemek istiyorum.Tutunması çok zor bir site değil ama uyulması istenildiği çok önemli bir kuralı var.

Ratio and quarter rules

• If you have a combined download total in excess of 25 GB and your ratio is below 0.70, you will receive two consecutive 3-day warnings. Failure to act upon the warnings and increase your ratio above 0.70 within those 6 days will get your account disabled.
  • You are required to download at least 15 GB each quarter (90 days). Each quarter starts respectively on 1st day of January, April, July and October and ends ends respectively on the last day of March, June, September and December. If on the 26 day of the last month of each quarter you are bellow the 15 GB minimum, you will receive a reminder. If on the last day of the quarter you still do not meet the requirement, your account will be disabled.

Kuralı bu.Orta düzey bir ingilizce ile sanırım çözersiniz.Davetiye isteyen arkadaş bunu düşünerek istesin.Alayım kenarda dursun zihniyeti bu site için yemez :D

Şimdiden alacak arkadaşlar için hayırlı olsun...

Unutmadan ratio örnekleri özelden atmayın,burada paylaşın.

BİLGEKRAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba oponte,

Paylaşım için teşekkürler. Davetiyelerden birine talibim. Seedbox var. Ratio örnekleri aşağıdaki şekildedir :

ad8323672abfba1.png

848f7e7271fb766.png

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
BİLGEKRAL davetiyelerden biri senindir. Şu an bulunduğum yerden dolayı siteye erişim sağlayamıyorum.Akşam saatlerinde mailine gönderir, buradan da bildiririm.

2 tane daha kaldı.Taliplileri bekliyorum.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
An itibariyle davetiyelerden biri BİLGEKRAL'a gitti. Hayırlı olsun.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Son 2 davetiye için son 3 gün.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok mu hiç talip olan.Yazık olacak davetiyelere.Son güne kadar kimseye gönderecek kimse olmazsa tr tracker sahiplerine de göndericem.

klejbors

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
basligi acan arkadasin söyledigi gibi 2 yabanci tracker'dan ekran görüntüsü koyan olursa 1 davetiyede ben gönderebilirim.

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bitsoup var ama ondada davetiye sistemi yok sanırım

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 1 gün kaldı.Yok mu isteyen.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1 davetiye forum dışından bi arkadaşa gitti.Son kalan için davetiye için 2 türk trackerdan ratio örneğini de kabul edicem.
Yetişen alır arkadaşlar :D

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
yabancı tracker var ama biraz içler acısı :D yoksa talibim

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
ratio birin altında upload olarak download 600 gb üstü upload daha altında :D resim koyupta kendimi utandırmayım :D

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Son davetiye için hala bekliyorum ve akşam 17:00'den itibaren de nete girme şansım yok.O yüzden davetiye talebini yapacaklara son çağrı :D

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
son davetiye de terekeme19 arkadaşımıza gitti.iyi günlerde kullanması dileğiyle.iyi forumlar.iyi paylaşımlar.yeni davetiyelerle haftaya tekrar gelicem.Şimdilik kısa bi seyehate çıkıyorum.

hoşçakalın.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Tekrar geri geldim.Bu kez hd-mkv.me davetiyesi dağıtıyorum.Elimde 2 tane var.
http://www.torrent-invites.com/tracker-reviews/184053-hd-mkv-hdmkv-review.html
torrent-invites.com'da sitenin ingilizce tanıtımı mevcut.Çok üşendiğim için ben hazırlayamadım.İdare edin.Pek fazla açıklama yapmak istemiyorum.Tamamen HD içeriğe ve çok iyi hıza sahip bir tracker. İsteyen arkadaşlar 2 yabancı tracker ratio örneği ile istekte bu konu altında yapabilirler.Özelden mesaj atmayın.Sadece istek kabul edildiğinde mail adresini özelden isterim.

Şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun.