Beko Led Tv

Bu konuyu okuyanlar

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir 3 d ve smart led tv almak istiyorum, tasarım olarak bayıldım beyaz ve çok şık, bir çok özellik var, fyatıda çok uygun, Beko olması biraz düşündürüyor beni, çok kararsız kaldım, yardımlarınızı bekliyorum .)
Beko tv bu

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olabilcek pek kimse yok gibi .)

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hiç düşünmeden al ben aldım kullanıyorum ve çok memnunum 400 hz bir televizyon ve beko teknik servisi de çok ilgili bir sorun olunca arıyorsunuz müşteri hizmetlerini sorununuzu halletmek için hemen ilgileniyorlar.

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3D olarak nasıl test edebildinizmi peki? 3D maçlar için almayı düşünüyorum daha çok.

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3D olarak nasıl test edebildinizmi peki? 3D maçlar için almayı düşünüyorum daha çok.

Evet test ettim zaten aktif gözlük teknolojisi var yani gözlükler şarjlı 2 adet verildi. d-smart,Smart3d kanalında test ettim 3d performansını gayet tatmin edici. Diğer markaların aktif gözlük 3d performansından eksiği yok.

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok tesekkür ederim,

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok tesekkür ederim,

Tv yi alırsan benle irtibata geç istersen 3d konusunda yardımcı olabilirim ilk başlarda derinliği hissedememiştim hatta teknik servisi defalarca aramıştım onların tarifkeri doğrutusunda sonra püf noktasını öğrendim.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Mecbur değilsen daha kaliteli markalara bak derim.

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kararsız kaldım biraz, ama alırsam bilgilendirecegim sizi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mecbur değilsen daha kaliteli markalara bak derim.
tasarımı çok hoş vede özellikleride fiyatına göre pek uygun, digitürk plus ile kullanacagım

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlaşıldı, şu yazıyı mutlaka okumalısın.
güzel bir yazı tesekkürler, teknosada aktif ve pasif gözlükleri denedim. inanın çok fark var arada, futbol tutkunu oldugum için haftada 90 dk bi maç için deger diye düşünmekteyim, yalnız henüz bi kararda vermiş deglim .))

Anlaşıldı, şu yazıyı mutlaka okumalısın.
güzel bir yazı tesekkürler, teknosada aktif ve pasif gözlükleri denedim. inanın çok fark var arada, futbol tutkunu oldugum için haftada 90 dk bi maç için deger diye düşünmekteyim, yalnız henüz bi kararda vermiş deglim .))

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
3 boyutta Lg'den daha iyisi yoktur çünkü. En azından ben öyle düşünüyorum.

Ben bilgiyi vereyim de, karar size kalmış. Önemli değil. :)

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 boyutta lg den iyisi yoktur tamam da 3d o kadar yaygın bir teknoloji değil ki hala benim izledim baştan sonra kadar herhangi bir yayın bile yok 3d her neyse zaten beko 3d kendim kullanıyorum bütün markaların hepsiyle karşılaştırdım eksik kalan tarafı yok 3d performansı olarak ikincisi hem yerli üretim servis konusunda daha kolay ulaşabilme imkanı bence beko mantıklı seçim

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
beko olmasını düşünme çünkü o tv yi beko için lg üretiyor lg den daha kalite ekran üreten birinide bilmiyorum zaten beko ile ortaklar yalnız küçük model daha büyük 106 veya 102 ekran al 3d den daha zevkli olur seyretmesi

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 boyutta lg den iyisi yoktur tamam da 3d o kadar yaygın bir teknoloji değil ki hala benim izledim baştan sonra kadar herhangi bir yayın bile yok 3d her neyse zaten beko 3d kendim kullanıyorum bütün markaların hepsiyle karşılaştırdım eksik kalan tarafı yok 3d performansı olarak ikincisi hem yerli üretim servis konusunda daha kolay ulaşabilme imkanı bence beko mantıklı seçim
Sanırım Beko Led tv i alcam .))

aslında daha önce bu samsung tv almak istiyorudum, bekonun tasarımı çok hoşuma gitti, tabi beraberinde özellikleri ve fiyatı

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararsızlıktan Tv Alamıyorum .)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
3d icin 32" almaya kesin kararli misin?

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun ne alırsan al ama bence elektronikte tasarımı ikinci plana atmak lazım.tamam görünüş önemli ama kalite olmaz ise görünüş bi işe yaramıyo malesef.tekrar hayırlı olsun

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun ne alırsan al ama bence elektronikte tasarımı ikinci plana atmak lazım.tamam görünüş önemli ama kalite olmaz ise görünüş bi işe yaramıyo malesef.tekrar hayırlı olsun
çok tesekkür ederim, umarım memnun kalırım

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Lg philips samsung panasonic varken niye beko tv özelliklerindeki yazılardan cok tvnin vereceği görüntü önemli bu işide bilen ve panel üreticisi olan markalardan alın sonra eve gelip tvyi kurduğunuzda bişman olmak ta var birazdaha limit artısırsanız 106 ekran alın 82 ekranlar küçük kalıyor kuracağınız oda 20 metrekare odaya 82 üstü odaya 106 mağazadaki görüntüler çözünürlük olarak yüksek olup müşteriyi kandırmaktır size tavsiyem ekran 32inc değil 102 yada 106 tercihinizi sıralama olarak Lg philips samsung Panasonic yapın verdiğiniz parayada yazık olmasın heleki söz konusu beko Vestel arcelikse

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg philips samsung panasonic varken niye beko tv özelliklerindeki yazılardan cok tvnin vereceği görüntü önemli bu işide bilen ve panel üreticisi olan markalardan alın sonra eve gelip tvyi kurduğunuzda bişman olmak ta var birazdaha limit artısırsanız 106 ekran alın 82 ekranlar küçük kalıyor kuracağınız oda 20 metrekare odaya 82 üstü odaya 106 mağazadaki görüntüler çözünürlük olarak yüksek olup müşteriyi kandırmaktır size tavsiyem ekran 32inc değil 102 yada 106 tercihinizi sıralama olarak Lg philips samsung Panasonic yapın verdiğiniz parayada yazık olmasın heleki söz konusu beko Vestel arcelikse

ofis toplamda 25 m2 82 ekran ideal, zaten samsung 32 eh 6030 aldım, umarım memnun kalırım,

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Napalım o zaman kapasınlar mı şirketi vestel beko o zaman 1000 liralık tv yi alırız 2000 bin liraya yurtdışından ithal edilir hep zaten vestel beko kendi panelini üretmiyor ki oanel üreticisi belli başlı firmalar var apple kaliteli diyoruz ama onlarda bir sürü parçayı başkalarına ürettiriyor bunun gibi bişii

metinaydin72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten arçelik - beko malları dayanıklı ve fonksiyonlu oluyor

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arçelik beko vestel alınmaz. Ha iyi malları yok mu var ama bu ürünleri araştırısanız sadece arçelik beko markası basıldığını görürsünüz.
örnek arçelik bazı çamaşır makinelerini lg den alıp üzerine arçelik etiketi basarak satıyor.