LG 84LM960V Ultra HD TV

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu videoda detaylarını anlatacağımız televizyonun fiyatı yaklaşık 40 bin TL. LG 84LM960V Ultra HD TV modelini, LG Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho ile konuştuk.

ultra-hd1354268426.jpg

Özel röportajı izleyin

Sizce bu ürün için doğru zaman mı? Ultra HD TV'ler için neler düşünüyorsunuz?

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bu tv yi evimin salonunda düşündükçe kendimden geçiyorum. Ne muhteşem olur.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
84" tv ler hakkında bir çok yazı okumuştum video'yu merakla bekliyorum. Daha habere eklenmemiş :)

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Benim 50 inc mutfak tv si kalır bunun yanında :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Videoda ufak bir sorun oldu. Birazdan yayında olacak.

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İnsan kullanıcak bunu arkadaş neden hayvan gibi aletler yaparsınız :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
videoda bile görüntüler süper gözüküyordu, yakından nasıldır kim bilir..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
videoda bile görüntüler süper gözüküyordu, yakından nasıldır kim bilir..

Gidip yakından görelim işte :D ben giderim bu akşam bir aksilik çıkmazsa [MENTION=2]Troy[/MENTION] video için teşekkürler. Bence asıl fakir fukara bu konuyu okumasın :D Tv kadar fiyatıda güzelmiş :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Süper bir televizyon, videoyu izlerken mest oldum. O tv nin yanında olduğumu düşünemiyorum ALLAH'ım birde PS3 oynuyacaksın onunla of of diyorum :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
hangi teknosa'larda olacağı belli olsaydı çok daha iyi olurdu...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu arada dün ürünü cevahir teknosa da gördüm gerçekten muhteşem görmek istenler orada görebilirler, ayrıca birde aynı teknosa da karaoke etkinliği varmış bu gün bilginiz olsun

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
40 bin liram olsa direk ev yapar kiraya veririm.Sonra da kira parası ile bu tv'yi alırdım :p

Bizim sülale kayserili galiba.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
iyide aga kimse demiyoki bu çözünürlükte yayın yokki :) daha tvlerde bile 1080p yani full hd yayını bile veren 2 3 kanal var

ben bunu samsungtan beklerdim ah samsung ah ne ettin yaa çok acil bir kontra atak yapıp lgye orta yapman lazım gerçi samsungtan aradılar sakin ol dediler lg sinir edeicek bir tv hazırlıyoruz lg şımarık çoçuklar gibi zaten lgnin derdi bu önce ben yapim önce ben zıplayım topla kopyala yapıştır hop piyasada eee sonuç binlerce şikayet var.com :) yok paralel ithalat gerekçesiyle lg kendi servisi bile ürüne üvey evlat muamalesi yapıyor lg her şeye önce zıplama herkes haddini bilsin tamam serbest piyasa ama diğer abilerin (sony samsung) öyle bir teknoloji üretip karşınıza çıkarki sonra elini yüzüne koyup biz çok erken davrandık deme yazık sanada ayrıca 40bin tlye tvmi olur gerçi farketmez bizim ülkede hava atmayı seven insan çok cebinde 5 tlyle çay içer 1 tl çay ücretini ödeyip garsonada 2 tl bahşiş veririz :) aman canım 40 bin tlymiş paket yap geliyorum :)

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
iyide aga kimse demiyoki bu çözünürlükte yayın yokki :) daha tvlerde bile 1080p yani full hd yayını bile veren 2 3 kanal var

ben bunu samsungtan beklerdim ah samsung ah ne ettin yaa çok acil bir kontra atak yapıp lgye orta yapman lazım gerçi samsungtan aradılar sakin ol dediler lg sinir edeicek bir tv hazırlıyoruz lg şımarık çoçuklar gibi zaten lgnin derdi bu önce ben yapim önce ben zıplayım topla kopyala yapıştır hop piyasada eee sonuç binlerce şikayet var.com :) yok paralel ithalat gerekçesiyle lg kendi servisi bile ürüne üvey evlat muamalesi yapıyor lg her şeye önce zıplama herkes haddini bilsin tamam serbest piyasa ama diğer abilerin (sony samsung) öyle bir teknoloji üretip karşınıza çıkarki sonra elini yüzüne koyup biz çok erken davrandık deme yazık sanada ayrıca 40bin tlye tvmi olur gerçi farketmez bizim ülkede hava atmayı seven insan çok cebinde 5 tlyle çay içer 1 tl çay ücretini ödeyip garsonada 2 tl bahşiş veririz :) aman canım 40 bin tlymiş paket yap geliyorum :) samsung hadi canım lg amcana pipini göster :) :) :)

samsung genel müdürü gelmiş :D ya he he .