LG'den Smart TV Oyun Portalı: Game World

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bilgisayar, telefon gibi kişisel tv'lerimiz olacak anlaşılan.

"LG Electronics, oyun tutkunları için hayata geçirilen Game World'ü duyurdu.

lg-den-smart-tv-oyun-portali-game-world-3927749_4282_o.jpg

LG Electronics, yeni Smart TV oyun portalı Game World'ü hayata geçirdi. Portal, kullanıcı dostu bir arayüzle 2D ve 3D olarak oyun uygulamalarını oynama, araştırma ve satın alma olanağı sunuyor. Oyunların birçoğu LG'nin Akıllı Kumandası'nın yanı sıra başka bir kumanda ile oynanabiliyor.

LG Ev Eğlencesi Bölümü Başkan ve CEO'su Havis Kwon, "Game World, özellikle 3D oyunlar için harika bir oyun ortamı yaratıyor. Portalda LG CINEMA 3D Smart TV tarafından geliştirilen oyunlarla birlikte başka birçok oyun da yer alacak. Game World ile 3D oyun alanında sınırları zorlamayı ve pazarı genişletmeyi hedefliyoruz" dedi.

Game World'de basitleştirilmiş oyun deneyimi baş oyuncu, en üst chart, yeni ve çeşit olmak üzere dört kategoriden oluşan ve içeriklere hızlı erişim sağlayan menü bar ile başlıyor. Baş oyuncu kategorisinde en iyi oyunlar yer alıyor ve bu kategori LG tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. En üst chart, ücretsiz oyunlar gibi büyük ilgi görürken yeni ve çeşit kategorileri macera, spor, yapboz gibi oyunlara erişim sağlıyor.

Game World'ün ana menüsü ayrıca kumanda kullanımı hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor. My Game bölümü ise en çok oynanan oyunların listesini göstererek kullanıcıları oyunlara yönlendiriyor."
kaynak

Steam falanda gelir yakında tüm markaların tv'lerine :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
sonunda ekmek almaya diye çıkıp 3d televizyon alıp geleceğim :)

açıkcası bu oyun portalı iyi birşey mi bilemedim... çocuklar alışmasa diye düşünmüyor değilim...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
sonunda ekmek almaya diye çıkıp 3d televizyon alıp geleceğim :)

açıkcası bu oyun portalı iyi birşey mi bilemedim... çocuklar alışmasa diye düşünmüyor değilim...

Bir tanede ben isterim o bakkaldan alınan 3D tv'den; kişisel smart tv'im olsa fena olmaz hani:D

Teknoloji böyle devam ederse çocuklarında kaçarı yok bence o da ayrı

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bir tanede ben isterim o bakkaldan alınan 3D tv'den; kişisel smart tv'im olsa fena olmaz hani:D

Teknoloji böyle devam ederse çocuklarında kaçarı yok bence o da ayrı

televizyonun kişiseli mi olurmuş :) daha neler duyacağız acaba??

bora hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çocuklardan çok içimizdeki çocuğu alıştıracağından endişeliyim :)