D-Smart + Fiber İinternet (ÇOK UCUZA)

Bu konuyu okuyanlar

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hocam hdd lerin sel felaketinden dolayı hala uçuk olduğu dönemde bu kadar veriyi indiriyorsan kesin sen sabancı veya ağaoğlu sülalesinden olman gerekir :) :D Ben yer sorunu yaşamasam pc yi kapatmayacam da yer sorunu yaşıyorum :D

HD film ya da dizi boyutlarından haberiniz var mı? Bir film 10 GB, bir dizi bölümü 2 GB olmuş. Düşünsenize 1 film indiriyorsunuz ve kotanızın %20'si gidiyor. 50 GB bu sebeple saçma bir rakam. Ayrıca hızın 1 Mbit'e düştüğü aylarda insanlar nette bile gezemiyoruz diyorlardı. Yoğun içerikli internet sayfalarını açarken fark etmiyorsunuz ama boyutu 5-10 MB'a ulaşan sayfalar var. 1 Mbit hız ile 5 MByte'lık sayfayı açmak 50 saniye sürüyordu. :)

AndroidBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende bu kampayadan yararlandım internette hiç bir sıkıntı yok tabi adk dışında oda zaten hepsinde var özellikle ttnet kullanan arkadaşlar düşünmesin

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar ben hd paketi aldım ve 8 gb yalın internete geçtim. TTNET belasından kurtuldum şimdilik. Dün akşam 700-800 kb larda torrentte download gördüm ve bunun yarısıydı ttnet'te. İnşallah hep böyle olur. Boş yere telefon faturası ödemekten kurtuldum. :)

Sorusu olan mentionlayarak sorabilir. :)
hd maxi paket değil mi? yalın internet ile birlikte aylık kaç lira? :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hd maxi paket değil mi? yalın internet ile birlikte aylık kaç lira? :)

Evet HD Maxi paket aldım ben. :)

Aylık modem ve kurulum ücreti içinde 24 ay boyunca 79 tl ödüyorsun.
Ben ufak bir hesap yaptım. TTnet sınırsızda 49 ödüyordum hiç kullanmadığım telefon faturası da 30 tl geliyordu şimdi bu fiyata dsmart ta izliyorum HD olarak. :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Evet HD Maxi paket aldım ben. :)

Aylık modem ve kurulum ücreti içinde 24 ay boyunca 79 tl ödüyorsun.
Ben ufak bir hesap yaptım. TTnet sınırsızda 49 ödüyordum hiç kullanmadığım telefon faturası da 30 tl geliyordu şimdi bu fiyata dsmart ta izliyorum HD olarak. :)
hmmm. yalın olması için ayda ekstra 10 lira daha veriyorsun yani. teşekkürler. :)

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben HD+ ve Full seçenek paketini alcam 139 TL mantıklı bence.

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam hdd lerin sel felaketinden dolayı hala uçuk olduğu dönemde bu kadar veriyi indiriyorsan kesin sen sabancı veya ağaoğlu sülalesinden olman gerekir :) :D Ben yer sorunu yaşamasam pc yi kapatmayacam da yer sorunu yaşıyorum :D
4 günde 50 GB geçmek için Sabancı sülalesinden gelmek gerekmez :D Blacksoul'un da dediği gibi 1 film (Tüm serisi) en az 5 GB (HD oldu mu 30 GB olan bile var.) bu yüzden 6 seri indirsen hd olmayandan 30 GB eder ki ben HD tercih ediyorum :D Çarp 30 ile 6'yı :D

HD film ya da dizi boyutlarından haberiniz var mı? Bir film 10 GB, bir dizi bölümü 2 GB olmuş. Düşünsenize 1 film indiriyorsunuz ve kotanızın %20'si gidiyor. 50 GB bu sebeple saçma bir rakam. Ayrıca hızın 1 Mbit'e düştüğü aylarda insanlar nette bile gezemiyoruz diyorlardı. Yoğun içerikli internet sayfalarını açarken fark etmiyorsunuz ama boyutu 5-10 MB'a ulaşan sayfalar var. 1 Mbit hız ile 5 MByte'lık sayfayı açmak 50 saniye sürüyordu. :)