Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Bu konuyu okuyanlar

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi.

alperdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok yaygın rastlanan bir problem. basitçe söylemek gerekirse kulaklık bozulmuş. tamiri de olmaz böyle bir arızanın, yenisini alman gerekir, geçmiş olsun :D

thebest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kulaklığın jackı da bozulmuş olabilir. pcnin kulaklık girişine tam sokma yani nasıl anlatsam. mono olarak kullanabilirsin belki. benim tahminim kulaklık hoparlörlerine zarar gelmemiştir. sen kulaklığı kesip başka bir jackla değiştirmeyi dene diycem ama yenisini almak daha kolay olucak galiba

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi.
adamım eğer düştükten sonra çalışmadı işe bende bir kaç kere böyle olmuştu çalışmayan kulağı yapışık gibiydi bıçakla açtım bağlantı teli kopmuştu lehimle tutturdum çalışmıştı havya varsa yapılır.ama bıçağa dikkat et

LoSt61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok yaygın rastlanan bir problem. basitçe söylemek gerekirse kulaklık bozulmuş. tamiri de olmaz böyle bir arızanın, yenisini alman gerekir, geçmiş olsun :D

alakası yok içindeki küçük kablolar olduğu için bağlantısı kopuyor yapmak zor kabloyu yerine tutuşturmak için lehim gerekir. Lehim makinesiyle kolayca tutturulabilir

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
artık çok geç zaten bizimkiler kulaklıktan nefret ederdi yok beynimi ısıtırmış mış mış bozuk dedi çöpe attılar en gerekli eşyalarımdan(donanımlardan)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Benimde kulaklıkta olmuştu aynı problem. Lehimle kopan yeri birleştirmiştim . Yeni kulaklık bakarsın artık madem çöpe atmışlar :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ya şu kulaklıkları neden sağlam yapmıyorlar çok sinirlendim şimdi:mrgreen:

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Geçmiş olsun kulaklık kaybetmek insanı üzüyor benim kulaklığıda gold'tan aldım arkadaş müzik dinliycem diye aldı telefonu zor bulduk kulaklık kayıp; gittim aynısından bi tane daha aldım bu seferde tavşan kabloyu kemirdi ne tad alıyorsa :D

devrim66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kulaklarlar neden bozulur böyle ya sinir oldum şimdi

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
benim telefonun kulaklığı da bozuldu, 2.5 mm girişli kulaklık bulması çok zormuş, biraz uğraştıracak sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde sol taraftan azıcık cızırtılı geliyor.kapının arasında kaldı nasıl düzelir??? yardım!! kablosunun hiçbiri kopmamış....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw nedense benimde kulaklğın sol tarandan harika ses geliyor ancak sağ tarafta hiç ses gelmiyor acaba denge olayları felan mı lütfen yardımmmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kulaklığın girişindeki üç parçasından 2 sini takıp dene.

Mddata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kulaklığı başka bi bilgisayara tkıp dene aynı sorun devam ediyorsa kulaklık cortlamıştır bu iyi olan eger çalışıyorsa ses kartın gitmiştir :D

Eren95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emekli ettiğim studio beats'im de ki sorun :) Bazen her şeyimi alsalarda beats'imi verseler diyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kulaklıkla normal konuşma yapabiliyorum fakat müzik dinlemek istediğimde tek taraf çalışıyor :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa kulaklık s3 te tek tarafından ses veriyor ama bilgisayara taktığımda normal çalışıyor yani telefondaki problemi nasıl düzeltebilirim birisi yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim kulaklığımında sağ çok güzel ses veriyo ancak sol hiç çalışmıyo arada bi ses gelir gibi oluyo tekrar geri gidiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bu kapak nasıl açılır kardeş benim kulaklığım logitech bir anda tek taraflı ses vermeye başladı yardımcı olurmusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. 1 Ay Önce Bir Mağazadan Orjinal Nokia Kulaklığı Aldım Sorunsuz Çalışıyordu. Bu Akşam Şarkı Dinlemek İçin Kulağıma Taktım Sol Taraftan Ses Gelmiyor. Napabilirim Acil Cevap?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde kulaklığım iflas 4 kere kulaklık değiştirdim yeter artık ve arkadaşım elimden alıyor tek tarafını bende bomboş kalıyorum ve tek ses gelen kulağım biraz ağrımaya başladı. lehimlemek gibi bir şey duydum ben daha 13 yaşındayım annem ve babam hayatta izin vermez mp 3 ü elimden alıp kulaklığı çöpe atarlar ve ben kendimi iflas olmuş gibi hissederim nolur başka çaresi olsun yardım.....

cheyenemehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6 ayda bir kulaklık değiştirmeme neden oluyor kulaklığın birisini bozulması kulaklık düşünce bozuluyor

truemagic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende yaşadım ama benim kulaklığı denize düşürmüştüm ama teki çalışıyor hala

S

SDN Okuru

SDN Okuru
of ya bnmkiside öle oldu:helpsmilie: :crying: :cursing: :helpsmilie:

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı