iPhone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
iPhone kullanıcıları, bu başlık altında toplanıyor, fikir alışverişi yapıyor...

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bizim Hiç iPhone ' miz Olmadı Ki Aaabi :( :p

Bi Ara 32gb iPod Almıştım O Yani :p Başkada Almadım :p

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
iPhone kullanın ey millet cebin olmasın illet steve desidero. ;)

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipod 4g olurmu tel ve 3g dışında herşey var :)

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende artık bu klübe dahil oldum :) şarj sorunu var diyenlere sesleniyorum o kadarda abartılacak bir durum yok ortada ipuçlarına bakarsanız problem yaşamazsınız

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ıphone aldım ama görgüsüzlük olmasın diye telefonu insan içinde kullanamıyorum :)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
ıphone aldım ama görgüsüzlük olmasın diye telefonu insan içinde kullanamıyorum :)
İşte sonunda her insanın içinde afedersiniz ama "Hayvan" gibi çıkartıp çıkartıp İphonesine bakıp gülüp konuşmasada konuşuyo gibi yapanların dışında bir İphone sahibi gördüm.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
iPhone'un eski karizması kalmadı. Artık herkesin elinde olduğu için ayağa düştü diyebilirim :)

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vardı sattım s3 aldım yerine ama 5 i bekliyorum şu an ipad 3 var şu anda elimde

cabanas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya su telefonu bi statü simgesi olarak görmeyin arkadaslar. insanin hayatini kolaylastiran bi cihaz. yok ayaga düstü yok görgüsüzlük olmasin diye kullanmiyorum. gecin bunlari ya

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni modeli bekliyorum bende en yakın zamanda katılacağım

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar Jailbreak nedir yeni bir ıphone kullanıcısı olarak kullanmalı mıyım zararı var mıdır kısa bi bilgilendirme araşştırmalarıma yön verecek

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Jailbreak nedir yeni bir ıphone kullanıcısı olarak kullanmalı mıyım zararı var mıdır kısa bi bilgilendirme araşştırmalarıma yön verecek
paralı olan uygulamalara ucretsız kavusmanı saglıyor genelde bu amacla yapılıyor baska bır amacı yararı zararı varmı tam bılmıyorm.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
siyah iphone 4s için hangi kılıfı önerirsiniz arkadaşlar? sert ve ince olanlardan söylerseniz sevinirim :)

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

jailbreak işlemi androidleri rootlamaktan çok daha basit bir işlemdir. jailbreak sayesinde apple ın kısıtlamalarını kaldırır işletim sistemini istediğin gibi modifiye eder ücretli uygulamaları ücretsiz yüklersin. ancak jailbreak sonrası iphone u popüler yapan stabilite performans gibi özelliklerden ödün vermek zorunda kalabilirsin..

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ya sdn foruma ıphoneden giriş yapıcam da yo£cu'nun £ harfini nası yazıcam onu bulamadım :D

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benmin ı phone um yok steve reiz mezardan kalkda acı banada verr:(:(:(:(

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Bende dün Galaxy S3'ten iPhone 4S'e geçtim. Geçer geçmezde iOs 6 güncellemesi var dedi güncelledim. İyimi ettim kötümü ettim bilemedim gayrı :) Bizim doktorda aynından kullanıo keşke güncellemeseydin 5.1.1'de kalsaydı JB falan yapardın şimdi güncelledin JB falanda yapamazssın iOs 6 için çıkana kadar falan.

Arkadaşlar varmı yeni bir iPhone kullanıcınsa önerebileceğiniz bazı püf noktalar programlar olmazssa olmazlar..vs..vs ? :)

tepekent42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende iphone 4s var geçenlerde vodafone facebook paketi yaptım ve hücresel veri ağını açtım sonra 1birkaç dakika takıldıktan sonra hüzresel veri ağını kapattım ve 5.25 tl lira kesti nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaslar yurtdısından ıphone4 geldı pasaport olmadıgı ıcın actıramadım kapandı telefon çakma imei yaptırsam olurmu acaba bı yardımcı olursanız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ingiltereden bana iphone5 geldi, fakat gelen telfn orange operatöründen simlock var, sim kartımı takınca menü yerine ingilizce bişiler yazan bi sayfa açılıyor sadece, bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım istiyorum, tşkler

DarqAngel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
katıldım fakat o iphone yi insan içinda açıp hava atmaya çalışanlardan biri değilim

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iphone 5 cihazımı bugün aldım şarjı %20lerdeydi bitmesini bekleyeyim mi yoksa direk şarjamı takmalıyım