Cyber-Warrior.Org Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cyber-warrior.org davetiye lazım beyler askerdeyeken giremedim uzun süre girmeyince üyeliğim iptal olmuş elinde davetiye olan varsa yardımcı olabilirmi ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende arıyorum dostum elinde davetiye olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Üyelik için başvuru yapın kendiniz hakkında bilgi yazın modların size üyelik linki atma ihtimali var. Ben öyle almıştım.

enesarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mail adresini yazanlara davetiye gönderildi.

Arkadaşlar lütfen sitede aktif olacaklar davetiye istesin.

enesarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Aleyküm,

Cyber-Warrior.Org isimli siteye üye olmak isteyenler için böyle bir konu açmaya karar verdim.
"Bu site nedir?, ne işe yarar?" derseniz, TIM Misyonu' nu okuyarak ve diğer sayfaları gezinerek bilgi edinebilirsiniz.

Bazı insanlarda "hack,hacker" sitesi diye bir önyargı oluşmuş, Cyber-Warrior sadece bir hacker sitesi değil, teknolojiyle ilgili çoğu konuda (Grafik-Tasarım, Programlama, Güvenlik, vs..) bilgi döküman bulup, paylaşabileceğiniz bir platformdur.

Bu siteye üye olmak isteyenler dilerlerse Yeni Üye Başvuru formundan Kefil Havuz'una başvurabilirler ve mevcut üyelerin kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Ya da bu konu altından aşağıdaki şablona uygun olarak davetiye isteyip, benim veya elinde davetiye bulunan arkadaşların kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Davetiye isteme şablonu:

Neden CW'ye üye olmak istiyorsunuz?:
Forumda aktif olabileceğinize inanıyor musunuz?:
Mail adresiniz:
-Mail adresini yazmak istemeyenler, davetiye isteğini bana PM olarak atabilirler.-

Bâki Muhabbetle...

enesarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Aleyküm,

Cyber-Warrior.Org isimli siteye üye olmak isteyenler için böyle bir konu açmaya karar verdim.
"Bu site nedir?, ne işe yarar?" derseniz, TIM Misyonu' nu okuyarak ve diğer sayfaları gezinerek bilgi edinebilirsiniz.

Bazı insanlarda "hack,hacker" sitesi diye bir önyargı oluşmuş, Cyber-Warrior sadece bir hacker sitesi değil, teknolojiyle ilgili çoğu konuda (Grafik-Tasarım, Programlama, Güvenlik, vs..) bilgi döküman bulup, paylaşabileceğiniz bir platformdur.

Bu siteye üye olmak isteyenler dilerlerse Yeni Üye Başvuru formundan Kefil Havuz'una başvurabilirler ve mevcut üyelerin kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Ya da bu konu altından aşağıdaki şablona uygun olarak davetiye isteyip, benim veya elinde davetiye bulunan arkadaşların kendilerine kefil olmalarını sağlayabilirler.

Davetiye isteme şablonu:

Forumda aktif olabileceğinize inanıyor musunuz?:
Mail adresiniz:

-Mail adresini yazmak istemeyenler, davetiye isteğini bana PM olarak atabilirler.-

Bâki Muhabbetle...

--- Mesaj Güncellendi ---

@hasbi_muharip , davetiye gönderildi.

--- Mesaj Güncellendi ---

@checkirge davetiye gönderildi.

enesarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lütfen şablona uygun şekilde istekte bulununuz:

Davetiye isteme şablonu: