Joomla Tema Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mrb kendime yazılar paylaşacağım bir blog kurucam joomla tabanlı olucak fakat tema bulamadım doğru dürüst yardımcı olurmusunuz acaba ?

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
blogspot'un premium temaları var ve harikalar. internetten bulup indirebilirsin. domain adresini de .com tabanlı olarak bu adrese yönlendir. google direk blogspot kullandığın için diğer tüm alternatiflerden daha iyi optimize edeceğinden kısa sürede daha fazla hit yaparsın. joomla'yı blog için tavsiye etmem. daha komplike bir sistem çünkü. tabii öneri.

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sadece yazılar paylaşacağın bir blog olacaksa wordpress öneririm. Nedeni özel olarak bu iş için yapılmış olması ve seo konusunda daha iyi olması. Tema içinse bir önerim var. Paralı temaların ücretsiz yayınlandığı bir site. Adresi özel mesajla gönderiyorum.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Sadece yazılar paylaşacağın bir blog olacaksa wordpress öneririm. Nedeni özel olarak bu iş için yapılmış olması ve seo konusunda daha iyi olması. Tema içinse bir önerim var. Paralı temaların ücretsiz yayınlandığı bir site. Adresi özel mesajla gönderiyorum.

şu siteyi bide bana göndersene sana zahmet :)

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
blogspot'un premium temaları var ve harikalar. internetten bulup indirebilirsin. domain adresini de .com tabanlı olarak bu adrese yönlendir. google direk blogspot kullandığın için diğer tüm alternatiflerden daha iyi optimize edeceğinden kısa sürede daha fazla hit yaparsın. joomla'yı blog için tavsiye etmem. daha komplike bir sistem çünkü. tabii öneri.

adrese yönlendir derken hazır blog sitelerinde reklamlar vb. şeyler var onları istemiyorum ama

--- Mesaj Güncellendi ---

ö.m gelmedi kardeşim

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
adrese yönlendir derken hazır blog sitelerinde reklamlar vb. şeyler var onları istemiyorum ama

--- Mesaj Güncellendi ---

hazır blog sitesi yazmadım zaten. blogger'dan blogu aç, domain adresine yönlendir dedim ama sanırım o kadar bilgin yok. iyisi mi arkadaşların dediği gibi wordpress kur gitsin.

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=60319]SoWaLYe[/MENTION] kusura bakma. Sana göndereyim derken [MENTION=105914]dadaist[/MENTION] 'e göndermişim :) Şimdi gönderdim sana da.

KadirSenkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Joomla'nın en yeni sürümü 2.5'e uyumlu temaları araştırın. Şunlara bakabilirsiniz.

Son mesajlar