Facebook for Android - Facebook for Sense Farkı Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar "Facebook for Android" ve "Facebook for Sense" arasında ne fark var? Hangisini kullanmak gerekir? Ben DHD cihazımda Facebook for Android olanı kullanıyorum ve aslında canımı sıkan bir durum var, Bildirimler açık olduğu halde ve yenileme aralığı da en düşük ayarda (min. 30 dk.) olmasına rağmen hiç bir şekilde uyarı almıyorum. Ne mesaj geldiğinde ne de bildirim geldiğinde.

Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Çözümü nedir? :confused1: :confused1: :confused1:

Yoksa "Facebook for Sense" mi kullanmak gerekir. Bu arada telefon rootlu değildir ve yeni sürüm olan 2.3.5 sense 3.0 yüklüdür.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Bildirimler bende de gelmiyor. Etkinlik ve mesajlar uyarı şeklinde geliyor.

evraka!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bildirimlerde ben de sorun yaşıyorum. Üstelik facebook sohbeti de kullanamıyorum. programı kaldırıp tekrar kurdum ama sorun devam ediyor... Bilmiyorum bu problemi yaşayan bir tek ben miyim?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Facebook for Sense diye bir uygulamamı varmış markette yok sanırım link ekleyebilirmisiniz bir bakayım nasıl bir şeymiş

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yavaşlığını saymazsak bildirimler dahil hiçbir sorun yaşamadım.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Facebook for Sense diye bir uygulamamı varmış markette yok sanırım link ekleyebilirmisiniz bir bakayım nasıl bir şeymiş

Facebook for HTC Sense, HTC de bulunan Sense arayüzü ile birlikte geliyor. Bir resmi ya da herhangi bir şeyi paylaşmak istediğiniz zaman açılan "Bununla paylaş" menüsünde bulunuyor. Mesajı yazdığım saat itibari ile HTC yi eklemeyi unutmuşum :) :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Bildirimler bende de gelmiyor. Etkinlik ve mesajlar uyarı şeklinde geliyor.

Bende hiç bir şey gelmiyor ekrana, ancak aklıma eserde açarsam programı görüyorum, mesaj gelmiş, bildirim gelmiş misal etkinlik daveti gelmiş...

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Cevap verebilecek birisi yok mu arkadaşlar? :confused1: :confused1: :confused1:

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bizde de hem facebook for android hem de facebook for lg var. yani firmaların facebook için yaptıkları arayüz. facebook for android i yapan ise facebook'un kendisi. ben facebook for android kullanıyorum ve uyarılar bildirimler geliyor. facebook for lg yi kullandığım zaman da gelirdi

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
htc'nin arayüzüdür sense ve baya iyidir o güncellemeyi kur yapabiliyorsan.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
htc'nin arayüzüdür sense ve baya iyidir o güncellemeyi kur yapabiliyorsan.

Zaten şu anda güncel olan v2.3.5 Sense 3.0 kullanıyorum. Aralık ayının ortası gibi yayınlanmıştı güncelleme ve bende güncelledim telefonu. Benim merak ettiğim telefonda başka bir yerde mi bir ayar yapmam gerekiyor?