Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için bölüm moderatörleri hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben razıyım Allah da razı olsun :D Sayesinde bir sürü lisansım oldu :)

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Ben razıyım Allah da razı olsun :D Sayesinde bir sürü lisansım oldu :)

Kesinlikle katılıyorum.

Sağolsun modum sürekli araştırıp/çalışıp kampanyaları forumda bizlerle paylaşıyor. Allah gücüne güc katsın İnşAllah. Çalışmalarının devamını dilerim :)

etikom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Bu bölümde bulunan neredeyse tüm haberler http://www.yasalprogram.com sitesinden alıntı. Forumun bu bölümünü Yasal Program Kampanyaları şekilinde değiştirseniz yeridir diye düşünüyorum.

Hatta bir kaçında kaynak bile belirtilmeden birebir paylaşımda bulunulmuş. Sizin gibi büyük bir site için bu hiçbir sorun teşkil etmeyecektir ama yasal program sitesi için bu bir sorundur diye tahmin ediyorum. Ki yasalprogram sitesi sayfalarında bulunan neredeyse tüm yazılara, özgün olabilmeleri için dikkat etmektedir.

Teşekkürler
Saygılar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Merhabalar, şikayetiniz ile [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] en kısa zamanda ilgilenecektir.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
[MENTION=66294]etikom[/MENTION]

Biz kaynak gösterilmeden hiç bir paylaşımın yayınlanmasına zaten izin vermiyoruz. Eğer kaynak belirtilmediyse ve gözden kaçtıysa, "mesajı moderatöre bildir" butonunu (içinde ! işareti bulunan üçgen şeklindeki buton) kullanarak üyelerimiz bize bu durumu bildirebilir ve sonrasında kaynak belirtilene kadar konu kapatılır. Bunun haricinde yazılım kampanyaları bölümümüzdeki kampanyaların çoğunluğunun kaynağının yasalprogram olması, yasalprogram ekibine faydadan başka bir şey sağlamaz. Bu iki yönlü bir kazançtır: bu bölüm sayesinde üyelerimiz yazılım kampanyalarından haberdar olurken, kaynak site de haberini daha fazla kişiye ulaştırır ve daha fazla kişi siteyi tanır.

etikom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@etikom

Biz kaynak gösterilmeden hiç bir paylaşımın yayınlanmasına zaten izin vermiyoruz. Eğer kaynak belirtilmediyse ve gözden kaçtıysa, "mesajı moderatöre bildir" butonunu (içinde ! işareti bulunan üçgen şeklindeki buton) kullanarak üyelerimiz bize bu durumu bildirebilir ve sonrasında kaynak belirtilene kadar konu kapatılır. Bunun haricinde yazılım kampanyaları bölümümüzdeki kampanyaların çoğunluğunun kaynağının yasalprogram olması, yasalprogram ekibine faydadan başka bir şey sağlamaz. Bu iki yönlü bir kazançtır: bu bölüm sayesinde üyelerimiz yazılım kampanyalarından haberdar olurken, kaynak site de haberini daha fazla kişiye ulaştırır ve daha fazla kişi siteyi tanır.

erenberk bey zaten yasalprogram sitesinden alıntı yapılması ile ilgili bir problem yoktur. Tabiki bunun yasalprogram lehine olduğunun bilincindeyiz. Zaten shadowknight adı mod arkadaş ilede bir çok paylaşımları olmuş, bilakis kendi haberlerini burada da paylaşılması için göndermişler.. Fakat son yapılan haberlerde hiçbir kaynak olmayışı site yetkililerini hayli üzmüştür. Üstteki mesajın sebebide budur.
Ayrıca üstteki mesajım sizleri üzdü ise yada yanlış bir anlaşılma var ise silebilirsiniz.

Teşekkürler
Saygılar

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
erenberk bey zaten yasalprogram sitesinden alıntı yapılması ile ilgili bir problem yoktur. Tabiki bunun yasalprogram lehine olduğunun bilincindeyiz. Zaten shadowknight adı mod arkadaş ilede bir çok paylaşımları olmuş, bilakis kendi haberlerini burada da paylaşılması için göndermişler.. Fakat son yapılan haberlerde hiçbir kaynak olmayışı site yetkililerini hayli üzmüştür. Üstteki mesajın sebebide budur.
Ayrıca üstteki mesajım sizleri üzdü ise yada yanlış bir anlaşılma var ise silebilirsiniz.

Teşekkürler
Saygılar

Elimizden geldiğince bu tip durumları erken fark etmeye çalışıp eksiklikleri kendimiz düzeltiyoruz ama arada bu tip durumlar yaşanabilir sonuçta her an forumda olamayabiliyoruz veya gözümüzden kaçabiliyor. Konuyu kaynak belirtmeden açan arkadaşa gerekli uyarıyı özel mesajla ileteceğim. Kaynak kontrolünü de daha titizlikle yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar...