SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

Bu konuyu okuyanlar

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=52839]Rom.[/MENTION] ilk mesajda liste vardı onu sen düzenleyip "ada" mı yazmışsın ? Yoksa ben mi yanlış görüyorum ?

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Teknik bi sorun var arkadaşlar düzelteceğiz inşallah.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Liste elimde arkadaşlar, konunun ilk mesajını düzenlemeye çalıştığımızda php hatası alıyoruz o sorunun çözülmesini bekliyorum.

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Konu teknik bir sorundan dolayı güncellenemiyordu, o yüzden birkaç alıntıyı silmek zorunda kaldık, listeyi gözden geçirip mesajı olmayanlar bana iletirlerse listeyi güncelleyebilirim.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Liste elimde arkadaşlar, konunun ilk mesajını düzenlemeye çalıştığımızda php hatası alıyoruz o sorunun çözülmesini bekliyorum.

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Konu teknik bir sorundan dolayı güncellenemiyordu, o yüzden birkaç alıntıyı silmek zorunda kaldık, listeyi gözden geçirip mesajı olmayanlar bana iletirlerse listeyi güncelleyebilirim.

[MENTION=52839]Rom.[/MENTION] Forumun verdiği *php hatası mesajın çok fazla uzaması ve alıntı içermesinden olabilir. Listeyi Bir texthosting sitesinde barındırsak daha kolay ve foruma yük olmaz. Mesela google docs yada başka texthosting sitesi olabilir.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
@Rom. Forumun verdiği *php hatası mesajın çok fazla uzaması ve alıntı içermesinden olabilir. Listeyi Bir texthosting sitesinde barındırsak daha kolay ve foruma yük olmaz. Mesela google docs yada başka texthosting sitesi olabilir.

Onu düşündüm ama gerek yok, bi daha hata verirse düşünürüz.

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu konuyu atlamış olduğuma inanamıyorum...
twitter.com/justwbmstr

saygılar SDN sakinleri...

Reality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Takip etmek isteyen arkadaşlar için twitter adresim ;
twitter.com/CyberOrhan
Kolay gelsin hepinize.