Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 44
Like Tree1Beğeni

Konu: Chrome neden açılmıyor?

Zee
    Zee isimli üye şu an offline konumdadır
    Zee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Chrome neden açılmıyor?

Google Chrome programını kurdum fakat iconuna tıkladığımda tarayıcı açılmıyor. Kurlulduğu konuma gttim ordan açmayı denedim yine açılmadı. Kaldırdım tekrar kurdum kaç defa ilk kurlumunda açılıyor kapattıktan sonra chrome simgesine tıkladığımda tarayıcı açılmıyor.... Bunun bir çözümü var mı? PDF dosyalarıda açılmıyor.. Tıklıyorum beklliyorum birşey gelmiyor...

Zee
    Zee isimli üye şu an offline konumdadır
    Zee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgisi olan yok mu??

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bilgisi olan yok mu??

recepkng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pdf ler için adobe reader kurmalısın google choreme yi tekrar kaldırıp farklı bir siteden setupunu indirip kurmayı deneyebilirsin...

SDN Okuru

bu bir trojan. boot esnasında aktif oluyor. bazen format atsan bile kurtulamıyorsun. chrome u sil, tekrar yükle yine bişi değişmez. combofix ile tarat, düzelir. bilgisayarı kapatıp açınca yine eskisi gibi olur. kurtulmanın tek yolu, linux tabanlı bir kurtarma programı ile açılışı sağlayıp bilgisayarı taratmak. bit defender rescue cd programını cd ye at, onunla ac,tarat. işlem tamam. formatla filan uğraşmana gerek kalmaz.

SDN Okuru

SDN okuru bende de aynı sorun var da bit defender rescue cd programını nerden bulabilirim ya da kurtarma programı?

SDN Okuru

Bende açamıyorum. Lütfen yardım edin.

Bendede google chrome açılıyor ama dili değişiyor ikidebir tam türkçe oluyor değişiyor hemen farklı dile

SDN Okuru

Standart chrome

Bendede masaüstündeki simge veya Bilgisayarım/c:/program files/google/chrome/Application oradan chromeyı açı yorum yıne açılmıyor sildim tekrar yukledım yine açılmıyor nedeni nedir acaba ?

SDN Okuru

chrome açılmıyor adome flash playerde sürekli yükle diyor , yüklü olduğu halde ekrana hep aynı uyarı geliyor. 1 aydır çözüm bulamadım yardım lütfen

revo uninstaller pro ile kaldır kayıt defterindeki dosyaları filan hiçbişiyini bırakmıyor bütün yer imlerini sil kisişel ayarlarını sil kaldır sonra tekrar yükle olmazsa mozilla firefox

SDN Okuru

Standart google crohme

google crohme açılmıyor..tıklıyorum hıc bırsey açılmıor..ayarlara gırıorum orayı da açmıor sorun ne arkdslar?

SDN Okuru

Standart ana sayfa beyaz

ana sayfam acılmıyor beyaz bı sayfa gelıyor ama sekmeye gelınce hersey normal ana sayfayı neyaparsam yapıım beyaz sayfa gelıyor ama hata bıldırmıyor sayfa gorunmuyor yardım lutfen

SDN Okuru

ya yardım edin google chromu açıyorum açılmıyor
    nautiq01 bunu beğendi.

SDN Okuru

pc ye yeni format attım virüs programı henüz kurmdaım arkdaşnki gbi oluyor banada ilk açıldğnda açılıyor sonra açılmıyor

dhaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum Bildiğim İki Sebebi Var.
    Biri Antivirüs Programın Tarama Yapıyorsa O An Chromeun Çalışmasına Engel Olabiliyor. Ama Her Zaman Değil.
    Diğeri Chromeda Oturum Açmış Olduğun Hesapta Bir Sorun Yaşamış Olabilirsin. Oturum Bilgileri Silinmiş Olabilir yada Geçmişi Silerken Birden Tarayıcıyı Kapatırsan Olabiliyor. Kaldırıp Kurmaya Gerek Yok. Görev Yöneticisinde İşlemler Sekmesinde Chrome Çalışıyor Gibi Görünüyorsa Onu Kapat Düzelecektir.
    Konu dhaa tarafından (09-12-2013 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Geç Uyandım

SDN Okuru

benim google acılmıyor ne yapmama lazımmmm acaba

SDN Okuru

Unhappy chrome

chrome açılmıyor ayarlara bile giremiyorum internet yok chrome da sanki diğer tarayıcılar açılıyor lütfen yardım edin

SDN Okuru

Alıntı dhaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Bildiğim İki Sebebi Var.
    Biri Antivirüs Programın Tarama Yapıyorsa O An Chromeun Çalışmasına Engel Olabiliyor. Ama Her Zaman Değil.
    Diğeri Chromeda Oturum Açmış Olduğun Hesapta Bir Sorun Yaşamış Olabilirsin. Oturum Bilgileri Silinmiş Olabilir yada Geçmişi Silerken Birden Tarayıcıyı Kapatırsan Olabiliyor. Kaldırıp Kurmaya Gerek Yok. Görev Yöneticisinde İşlemler Sekmesinde Chrome Çalışıyor Gibi Görünüyorsa Onu Kapat Düzelecektir.
    dediğinizi yaptım açıldı teşekkürler

SDN Okuru

Mozilla ve chromu kaldırdıktan sonra Anti-trojan'la tarama yaptım. Yeniden Başlattım.
    Mozilla ve chromu tekrar yükledim...
    Tamamdır...

SDN Okuru

tşk kardeş denedim oldu

SDN Okuru

Standart saol

işte budur be çok saol krdeşim sabahtan beri bunu arıyodum çok saol

SDN Okuru

Standart 11

çok teşekkürler düzeldi

mayten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Google turkıye dns lerde sorun var aksamdan berı sorun devam ediyor sakın tarayıcı ayarlarıyla oynamayın arama motoru calısmaz adres satırına girmek istediginiz satırı tam yazın. face için https://www.facebook.com adresini deneyin kolay gelsın

degerli dostum ayni sorun bendede vardi chrome u acmak istersen acilmiyor ama sole cozebilirsin acmak istedigin zaman ctrl+shift+del tuslariyla gorev yonericisinden islemler sekmesinden gordugun butun chrome larin islemini sonlandirmalisin. daha sonra dene acilacak ..
    eger her seferinde ugrasmak istemezsen chrome portable (kuruluma gerek olmayan) indir rahat rahat kullan

saglicakla...

mayten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nternetin en büyük arama motoru Google’ın sayfasına saldıran MyDoom virüsü, siteyi birkaç saatliğine servis dışı bıraktı.

Google mühendisleri ancak 3 saatlik bir uğraştan sonra virüsü püskürtebildiler. Yapılan analize göre, günde 200 milyondan fazla tık alan Google sitesine saldırı 26 Temmuz Pazartesi günü TSİ 18.30’da başladı ve dört saat boyunca etkili oldu. ABD, Fransa ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkedeki kullanıcılar Google sitesine giremediler.

Saldırının ilk tespit edildiği İngiltere’de kullanıcılar Google sitesine girdiklerinde sunucu hatası ile karşılaştılar. Google’dan yapılan açıklamada, sitenin MyDoom virüsününü saldırısı nedeniyle bir süre için yavaşladığı, ancak ciddi bir hasarın oluşmadığı ifade edildi. Belirlemelere göre, diğer arama motorları da MyDoom virüsünün saldırısına maruz kaldılar.

KURBAN ADRESLERİ ARAMA MOTORLARINDAN
    Sophos ve McAfee’ye göre saldırı geleneksel bir servis reddi değil. Google’ın yanı sıra Altavista, Yahoo ve Lycos sayfaları da benzer saldırılara maruz kaldı. MyDoom daha önce görülmemiş yeni bir teknik kullanıyor. MyDoom’un diğer virüslerden farklı olarak bulaşacağı e-postaları ele geçirmek için arama motorlarında arama yapıyor, mesaj gruplarına sızıyor.

MİCROSOFT VE SCO’YA SALDIRMIŞTI
    Virüsün son olarak MyDoom-O versiyonu internette ek dosya yoluyla yayılıyor. MyDoom’un önceki versiyonları Microsoft ve SCO şirketlerinin web sitelerine servis reddi saldırıları gerçekleştirmişti. Ocak ayında gerçekleşen saldırının, SCO’nun açık kaynak Linux işletim sistemini dava etmesine tepki gösteren açık kaynak fanatikleri tarafından yapıldığı fikri ortaya atılmıştı.

BBC

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)