Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 103
Like Tree7Beğeni

Konu: Chrome "Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu" Hatası

SDN Okuru

Standart Malesef Aynı Durm bendede var.

Bendede aynı Sorun var internet explorer da yok mozillada da yok birtek chrome da var. aynı durum bende

SDN Okuru

Angry YANIT VERMİYOR çıkıyo bu ne yaaaa

Ya millet bende de youtube'de dior ki shockwave eklentisi yant vermiyor ağlayan puzzle çıkıyor. Bi donmalar yaşanıyor youtubede videolar beyazlıyor bozuyor ama sora düzeliyor ama bn bu problemden bıktım yok mu çaresi

SDN Okuru

millet ben nasıl bu sorundan kurtulunacağını biliyorum bunun nedeni google chrome o flash'a pek önem göstermemiş. Aksine olayı batırmış. bilgisayarın güvenliği için diğer tarayıccılara geçin ve eğer bilgisayar donarsa (notebook kullananlar için) alttan pili çıkarın. Sora yeniden başlatın. Shockwave bazen öle de düzelio

SDN Okuru

bende şikayet edecektim ama bu kadar çok şikayeti görünce vaz geçtim
    bende şikayetçiyim aynı durum bende de var

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de ayni arkadaslar buna cözüm yok mu ???????
    Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyun oynarken kasıyo ve sonra oyun donuyo buna acil bir çözüm bulursanız sevinirim
    şu çökmeden nasıl kurtulabilirim ?
    hiçbir uzantı olmamasına rağmen bu hatayı alıyorum yok mu çaresi
    Bendede aynı Sorun var internet explorer da yok mozillada da yok birtek chrome da var. aynı durum bende
    Ya millet bende de youtube'de dior ki shockwave eklentisi yant vermiyor ağlayan puzzle çıkıyor. Bi donmalar yaşanıyor youtubede videolar beyazlıyor bozuyor ama sora düzeliyor ama bn bu problemden bıktım yok mu çaresi
    millet ben nasıl bu sorundan kurtulunacağını biliyorum bunun nedeni google chrome o flash'a pek önem göstermemiş. Aksine olayı batırmış. bilgisayarın güvenliği için diğer tarayıccılara geçin ve eğer bilgisayar donarsa (notebook kullananlar için) alttan pili çıkarın. Sora yeniden başlatın. Shockwave bazen öle de düzelio
    bende şikayet edecektim ama bu kadar çok şikayeti görünce vaz geçtim
    bende şikayetçiyim aynı durum bende de var
    Kayıt olmamış sdn okurları bu eklenti genelde Denveloper sürümde çöküyor yada chromenin eski sürümlerinde size önerim güncel stable sürüm kullanmanız.

semih016 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21.0.1180.75. hata hala var deli olcam :S

SDN Okuru

linux debian kullanıcısıyım
    shockwave ile ilgili herşeyi kaldırdım paket yöneticisi ile..
    flash plugin kurdum...
    sorun çözüldü

SDN Okuru

Red face çözüm

arkadaşlar bende de bu sorun var ama çözümü de var . en kolayından google chrome den vazgeçin. opera ya geçin ya da normal google a geçin.

ARKADAŞLAR BEN BUNUN SORUNUNU BULDUM

Shockwave 'in çokme nedeni : Google Chrome Güncelleştirmesi

Açıklama: Bunun nedeni Google tarayıcıyı yeni sürüm'e güncelliştirdiğinden dolayı diğer uzantıları da google güncelleştirir.

Ör: Güncelleştirmeden önce = Ben Youtube da rahatca izledim video ...
    Güncelleştirme yapılırken = Shockwave sürekli çökerdi
    Güncelleştirme bittikten ve Chrome ' ı otomatik restart attıktan sonra = Sorun yok ve hiç çokmeden izlerim

(NOT:Bu sadece bende oldu.Sizde bilmem olurmu)

SDN Okuru

Arkadaşlar, Shockwave 'in çokme nedeni, iki ayrı flash yüklenmiş olması.
    Örneğin biri adobe' nin diğeri
    Chrome ile birlikte yüklenen gibi.
    Yüklü Flash programlarından birini silin problem bitecek.

Ben de 3 tane shockwave eklentisi mevcut. Daha önce de hata olduğunda diğerlerini devredışı bırakmıştım sorun çözülmüştü ama en son güncellemeden sonra o da kar etmedi, ne yaptıysam olmadı, teker teker sildim yükledim nafile, yok mudur bir çözümü...

SDN Okuru

bende mozilladaolmuyo googlede oluyo hata

SDN Okuru

cheat engine hileleri yapıom oluyo bulun caresini

yok hocam çaresi kaç gündür takip ediyorum konuyu yok çare flash uygulaması çıktığında çöküyo flash uygulaması varsa sayfada aşırı cpu ve ram kullanıyor pc neden oluyor anlamadım o kadar webmaster geçinen arkadaş bir çözüm üretemediler

Fazladan flash vardır eskini kullanın yenisini devre dışı bırakıp deneyin.

SDN Okuru

arkadaşlar çözüm olarak tavsiyem:adobe flashplayer shockvave'yi silin çerzleride silin (ccclenar) olsa daha iyi mümkünse..sonra resetleyin .. adobe flash playerin iki sürümünüde yükleyin:
    1-adobe flash player 11 activeX
    2-adobe flash player 11 plugin :bu iki sürümüde yükleyin problem ortadan kalkacaktır ..yardımm dokunduysa ne mutlu kolay gelsin (sahipsizMAN)

cheleby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sürüm güncel fakat bu sorun hala devam ediyor.

Alıntı mertgenc86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar Chrome'un son sürümü yüklü ama hangi siteye gitsem yukarıdaki hatayı alıyorum...Bu neden olabilir acaba?

bende çok sekme acınca alıyorum ama 512 mb ram normaldir

SDN Okuru

Standart hata :)

bende monzilla da chromeda exprolel de oluyodu ama ben çöz düm hatayı rem slotlarını değiştirdim tabi bende çift rem var ve bios pilini çıkarttım taktım oldu bunu yapın baba dua edeceksiniz arkadaşlar

SDN Okuru

Kardeşim son sürüm flash player chrome ile uyum sağlamıyor
    en iyisi flash player gerekmeyen programlarda şu adresten(chrome://plugins/) burdan Adobe Flash Player(2 files)- Sürüm: 11,5,502,110 devre dışı bırakın
    Neutral bunu beğendi.

SDN Okuru

ah şu google chrome.. bi çökme olayı olmasa varya operayı geçecek .

SDN Okuru

Standart Google chorumede shockwave düzeltme

Arkadaslar merhabalar ben hatayı duzeltttım sanırım.. ayarda gizlilik ayarlarında içerik ayarları icinde eklentiler onun en altındada shockwave yazıyo devredısı derseniz sorun gidecektir

TayfunYilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bendede ayni sorun var sadece chrome de oluyor

Gerçeği görün artık;
    Chromium tabanlı tarayıcıları kullanmak tercih meselesi olabilir. Lakin gerçeği kimse inkar edemez. Comodo Dragon, Google Chrome, Yandex Browser. Bunların üçüde biriyle aynı tabana ve normal olarak aynı işi görmektedirler. Google, Chromium motorunu kullanarak kendi tarayıcısını yapmıştır. Üstelik logosu da Chromium'un logosudur. Kullanıcılarda google chrome takıntısı olmamalı. Her program internettten indirildiği gibi tıklanıp bilgisayara kurulmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu belirttiğimiz tarayıcıların kurulu haldeki dosya boyutları ilk olarak 160-170 mb, sonrasında gizliden kendini güncellendikçe de 400 mb'a kadar çıkıyor. Bundan kurtulmak için, "ctrl+shift+delete" ile geçici dosyaları silmeniz gerekmetedir. Comodo Dragon'un portable versiyonu olduğu için daha avantajlıdır. Dosya klaösörünü siz belirlediğiniz için dosya boyutunu istediğiniz gibi kontrol edebiliyor, yapılandırma ayarlarınız ve yer işaretleriniz format sonrasında bozulmadan olduğu gibi kalıyor. Yani her şeyi size bırakıyor. Belirtecek olduğum risklere rağmen yine de Chromium tabancı tarayıcı kullanmakta ısrar edenlere Comodo-Dragon-Portable versiyonunu öneririr. Merak etmeyin portable versiyonunu firmanın kendisi hazırlamıştır, siz, biz gibi kullanıcılar hazırlamamıştır. Sorun çıkmaz. Artık Phorm'u bilmeyen kalmamıştır umarız. Bir siteye girerken gözümüze almıştır muhakkak. a oix net. Ttnet yabancılara satıldıktan sonra ttnet'in anlaşma yaptığı bir firmadır Phorm'cular. Bu nedenle firefox tarayıcısı ile phorm engelleyen bir çok eklentiyi kullanabilirsiniz. Her geçen gün de bu eklentilerin yenileri çıkıyor. Bunları kullanabilirsiniz. Fakat dikkatli seçim yapmalısınız, aksini uygulayan anlaşmalı eklentiler de çıkabilir. Hem Firefox eskisinden daha hızlı. Ve de boyutu çok yüksek değil. Şu bilinmelidir ki; dünyanın en profesyonel internet tarayıcısı Firefox'tur. Bunu ancak profesyonel kullanıcılar bilir. Gelelim Adobe flash player'a. Birçok firma Abode ile anlaşma halindeler. Google chrome casustur. Aynı şekilde Adobe flash player ve adobe reader'da birer casusturlar. Adobe Reader 'ın PDF okuyucusu kurulduğunda 100 mb'ın üzerinde bir yer kaplıyor ve her geçen gün boyutu artıyor! Peki neden Foxit PDF, Foxit Pahntom, SumatraPDF gibi yazılımlarda bu kadar yüksek boyut yok? Bunu düşünen var mı aramızda? Size tavsiyem, adobe reader kullanmayın. Bunların yerine; SumatraPDF, Foxit Pahntom gibi birçok diğer yazılımlardan herhangi birini kullanabilirsiniz.
    Son olarak, Zeistgeist serisini izleyin. 3 filmi var. Ne kadar meşhur firma medya kuruluşu varsa, insanları boş işlerle meşgul etmek ve bilgi toplamak amaçlı hizmet için çalıştıklarının farkına varın. Yukarıda bahsettiğim adobe ve google'da dahil. Neden yeni çıkan ya da yaygınlaşmış şeylere kapılıp gidiyoruz? Şu bilinmelidir ki; dünyadaki her insanın yaptığı, kapıldığı şey işin içyüzü değildir. Dünyadaki çoğu insan yanlışı normal ya da doğru olarak bilir. Az sayıda insan bilinçli ya da gerçeği bildiği halde umursamıyor. Bunu aklı kesen her kullanıcı anlayabilir.
    Neutral bunu beğendi.

SDN Okuru

Arkadaş deli olacağım yok mu bunun çözümü

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)