Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Konu dışında Söyle rahatla konusunda anlamsız yazı yazmaktan ceza yedim gülme krizine girdim az önce ??

Yazdığım şeyde bu : Hiç çalışmadım .....

Bunu şu yoruma yazdım : Gumiho ; Üniversite sınavına az kaldı...................:disrelieved:

Ufuk abi sevdiğim modlardan birisin ama bu gerçekten gülünecek bir ceza

Son düzenleyen moderatör:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kmurat adlı arkadaştan şunlara cevap bekliyorum

1: Kömür mü dağıtıyorsun?
2: İsmin recep mi?
3: oy mu topluyorsun?

Herşeye cevabı var bunlara da güzel cevaplar uydurur diye düşünüyorum -_-

Reaksiyon puanı
16,118
71005
bu dayı niye yasaklı? süresiz?

Reaksiyon puanı
16,118
yanlış işsizlik rekora gidiyor yok demek ekonomik krizi de yok saymaktır hatta istanbul seçiminin iptalinin nedenlerinden biri de gündem değiştirmek İbrahim Kutluay ve Kaan Tangöze olayları yeterli olmadı hatta Kerimcan Korkmaz'ın mal beyanı da yeterli olmayınca...

Reaksiyon puanı
16,118
Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim bir spor ayakkabı almam lazım ne zamandır bakıyorum ama bir yere varamadım.Ayakkabıdan 3 beklentim var çok rahat olması çok fazla hava alması ve ayağın şeklini alması malum benim ayak taraklı.Bütçem de 350lira bu arada.
Adidasın bu modeli güzel ama çok pahalı
Erkek Koşu & Antrenman Ayakkabısı - Ultraboost - BB6168 adidas | Trendyol
Pumanın böyle birkaç modeli var ama nasıldır bilmiyorum daha önce puma almadım
Erkek Sneaker - 19036806 Mega Nrgy - 19036806 Puma | Trendyol 1.
Erkek Ayakkabı - 143 365268M Puma | Trendyol 2.
Erkek Koşu - Ayakkabısı Mantra Fusefit Unrest - 19139501 Puma | Trendyol 3.
Daha önce aldığım çok memnun kaldığım reebook da şu ama stoklarda kalmamış
Reebok Jet Dashride 4.0-2 Siyah Erkek Ayakkabı - 100257283 | Flo
Bu nike da şuan hala giydiğim üstteki reebook kadar rahat olmayan ağır bir ayakkabı alırken çok şey bekliyordum ama bekleneni vermedi maalesef
Sizin varsa öneriniz kullandığınız onlara bakabilirim konuyu işgal etmemek adına mesaj olarak da yazabilirsiniz teşekkürler şimdiden biraz uzun oldu ama derdimi anlatabildim umarım ?
1 ay önce falan floda tam 1.5 saat aynı 100-150 ayakkabı arasında denemeden giymeden sadece gözle dolaşıp durduktan sonra seçemeyip en son bıkıp Nike Air monarchı bir defa giyip olur yav diyip aldım fiyat 280 TL. Gayet memnunum şuan.

Tabiri caizse öküz gibi büyük ayakkabı. Ayağı çabuk ağrıyan biri olarak söylebilirim tabanı rahat taban çok kalın olduğu için hafif yükseltiyor insanı o da hoş bir his ayakkabı geniş hava da rahat alıyor tek sıkıntısı çok bağlarsan ayağın ucuna doğru parmakların birleşim yerinin biraz üstünde hafif yükselmeye başladığı noktada bir baskı uyguluyor sanki bir çok kalın olmayan şerit basıyormuş gibi. Giyince ve bağlayınca anlaşılır o hissiyat da kullanınca buna bağlı olarak ayakkabı genişleyince çok büyük bir oranda kayboluyor ve neredeyse hissedilmiyor hissetmek istersen takmak istersen herşeye takarsın. Ben lan olsun bitsin kafasında aldım ve çok memnun kaldım açıkçası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiç sevgilisi olmamış bir erkek olarak yazıyorum.

Gözlemlediğim kadarıyla günümüzün barzo, öküz ve hıyar erkekleri sevgiden, şefkatten, ve özellikle sadakattan zerre nasibini almamış.
İlişkiler duygusuz ve AYAK altı konumuna düşmüş.
Ahlak yok, saygı yok sevgi yok. SADAKAT YOK.
Bir de
Birden fazla kızı ve erkeği elinde tutan insanlardan tiksiniyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu avatarı değiştir siyasi o...
Yok canım ne siyaseti :D odak noktası çay

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Benim de acilen konforlu bir ayakkabı almam gerekiyor. Aldığım son iki ayakkabıdan da hayır göremedim. 280 TL verip puma aldım sırf rengi güzel diye, adamlar iç malzemesini kartondan yapıp incecik bir bezle kapatmışlar. 2 ay sonra o bez yırtıldı ve ayağımın arkasını feci şekilde yara yaptı. Sonra garantiye verdim deri yapmışlar içini ama o da delindi :D Sanırım benim ayağımda da sıkıntı var ama bu da ilk defa başıma geliyor yani bilemedim.

Sonra bot aldım idare etsin diye. O da ayağımın arka tarafını felaket acıtıyor. Resmen giyemedim kenarda duruyor şu an. İçi pamuk gibi olan bir ayakkabı lazım. Fiyatına bakmadan alıcam o derece bıktım.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
şu dünyada ne insanlar var,Kemal sunala rahmet okutacak,anlatırsın dinler,anlat dersin ,neyi diye sorar.

Sen saptan bahsedersin,o samanı anlatır,kemanın yayını söylersin,o yayın balığı anlar.

sözüm meclisten dışarı,kimse üstüne alınmasın,kendi kendine,beynini ütülemesin.

kafamız dağılsın şu pazar günü,pazar tatili güya,sabah uykumdan kalktım,4 saat mesai için 1 saat yol yaptım geldim.

Ekli dosyalar

• avanakavni11.jpg
    avanakavni11.jpg
    176.5 KB · Görüntüleme: 262

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim de acilen konforlu bir ayakkabı almam gerekiyor. Aldığım son iki ayakkabıdan da hayır göremedim. 280 TL verip puma aldım sırf rengi güzel diye, adamlar iç malzemesini kartondan yapıp incecik bir bezle kapatmışlar. 2 ay sonra o bez yırtıldı ve ayağımın arkasını feci şekilde yara yaptı. Sonra garantiye verdim deri yapmışlar içini ama o da delindi :D Sanırım benim ayağımda da sıkıntı var ama bu da ilk defa başıma geliyor yani bilemedim.

Sonra bot aldım idare etsin diye. O da ayağımın arka tarafını felaket acıtıyor. Resmen giyemedim kenarda duruyor şu an. İçi pamuk gibi olan bir ayakkabı lazım. Fiyatına bakmadan alıcam o derece bıktım.
Veya
Araştırdığım kadarıyla iyi tabi ayak taraklı ise adidas olanı daha iyidir

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Veya
Araştırdığım kadarıyla iyi tabi ayak taraklı ise adidas olanı daha iyidir
Fiyatlarına göre çok iyilermiş :)

Spor ayakkabı olarak 2 senedir Skechers alıyorum. Çok rahat oluyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
yanlış işsizlik rekora gidiyor yok demek ekonomik krizi de yok saymaktır hatta istanbul seçiminin iptalinin nedenlerinden biri de gündem değiştirmek İbrahim Kutluay ve Kaan Tangöze olayları yeterli olmadı hatta Kerimcan Korkmaz'ın mal beyanı da yeterli olmayınca...
Kardeşim çalıştırmak için (2 aydır) personel arıyorum, olanaklar gerçekten rahat ama gel gelelim kimse çalışmak istemiyor. Beğenmemezlik var...

Ben de ayakkabıyı bugün teslim aldım normalde 42 giyiyorum stokta 42.5 kalmış diye 42.5 aldım tam oldu ayakkabı cidden güzel bişeye benziyor bakalım daha deneme fırsatım olmadı ?
Bildiğin nike 270 in replikası gibi yapmış puma bunu..

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Kardeşim çalıştırmak için (2 aydır) personel arıyorum, olanaklar gerçekten rahat ama gel gelelim kimse çalışmak istemiyor. Beğenmemezlik var...

Bildiğin nike 270 in replikası gibi yapmış puma bunu..
Şimdi baktım da biraz andırıyor ama zaten air model nike olanı pumadaki köpük taban teknolojisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar