Bu konuyu okuyanlar

ercanbelul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nasıl atayım ikinci bir telefonum yok ki bu saatte de isteyebileceğim arkadaşım yok :(

ercanbelul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sagolun sizlerde Inşaallah, suanda tekrardan ciddi bir kontrolden geçirdim elhamdülillah diyeyim hiç bir sıkıntı yok ne ışık sızması ne başka bir sey

Reaksiyon puanı
113
Peki çok şanslısınız güle güle kullanın. Diğer arkadaşlar boş yere sıkıntı yaşıyor buna üzüldüm
Bende de yok, yansıma vardı ekran koruyucusundan dolayı sizleri tam bilgilendirmek adına çıkardım bir de öyle baktım yansımada gitti.

Edit: Sıkıntı yaşayan arkadaşlar tüketici haklarına gitsin bence, Samsung ' a kalmış bir şey değil o. Yurt dışından değişiklik haberi alırsanızda örnek gösterip değiştirin cihazınızı.
--- Gönderi Güncellendi ---
Değerli müşterimiz;
Samsung Canlı Desteğe hoş geldiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda size yardımcı olacaktır.
Görüşmeniz birazdan başlayacaktır. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.
Anıl
Merhaba. Hoş geldiniz öncelikle. Nasıl yardımcı olabilirim size?
09:41:55
Merhabalar kolay gelsin,
09:42:05
Note 8 cihazımın sol tarafından ışık sızması var hangi adımları izlemeliyim,
09:42:22
değişiklik yapılıyor mu ?
09:42:34
Anıl
cihazınız kusurlu değil, bu normal bir durumdur.

Tüm Samsung akıllı telefonları, en yüksek kalite standartları altında sürekli olarak kontrol edilmektedir. Cihaz karanlık bir yerde kullanıldığında pencere camı etrafında ışık yayılabilir veya yansıma yapabilir. Bu durum teknik bir sorun değildir. Bu durum cihazınızın performansını veya özelliklerini hiçbir şekilde etkilemez. Yüksek kalite standartları altında kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiş cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz Oğuz Bey.
09:44:41
Anıl
Yardımcı olmamı istediğiniz, farklı bir konu var mıdır?
09:46:01
Performansı etkilemez doğru ancak 5000 tl verdiğim ürünün sağından solundan neden ışık çıkıyor ?
09:46:46
yansıma deseniz boydan boya olur, sadece sol üstte var
09:47:01
Anıl
Konu hakkında, yetkili servisimize danışabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyi paylaşırsanız, size en yakın yetkili servisimizin bilgilerini aktarabilirim Oğuz Bey.
09:47:34
Muğla Marmaris

DURUM BÖYLE GENÇLER,

ayhunce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,bende note 8 kullanıcısıyım,benım cıhazımdada ışık sızması dıye adlandırılan şeyden var,benim sorum şu;eğer bu kasada bi açıklıktan dolayı sızma yapıyorsa su geçirmezlik özelliği ortadan kalkmış olmuyor mu?

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam arkadaşlar bugün note 8 de bişey daha fark ettin aslında daha önceki samsung modellerinde fark ettiğin bişeydi bu note 8 in kamerası ilk aldığım günkü gibi çekmiyor eski telefonum lg g5 bile şuan note 8 güzel fotoraflar çekiyor daha keskin yakinlastirinca note 8 den daha keskin ve net birde note 8 sarımsı çekiyor resmi kamera camlari sildim parmak izi olmasinda diye yine ayni hem on hem arka kamerasida ayni lg g5 bile daha iyi cekti yani işin özü note 8 kamerasıda stabil çalışmıyor

ercanbelul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamunaleykum kardesim, note 8 kamerasında ekranı sağdan sola doğru hafif çekince çekim seçenekleri çıkacaktır orada nostalji kircicegi gibi seçenekler mevcut birisini seçmiş iseniz tekrar kameraya sil baştan giriş yapınca en son seçtiğiniz mod (secenek) kalmış oluyor. Belki meseleniz budur diye bir bilgi paylaşımında bulunayım dedim.

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamunaleykum kardesim, note 8 kamerasında ekranı sağdan sola doğru hafif çekince çekim seçenekleri çıkacaktır orada nostalji kircicegi gibi seçenekler mevcut birisini seçmiş iseniz tekrar kameraya sil baştan giriş yapınca en son seçtiğiniz mod (secenek) kalmış oluyor. Belki meseleniz budur diye bir bilgi paylaşımında bulunayım dedim.
A.selam kamerayı fab. Ayarlarına doldurdum lensini sildim aynı lg g5 daha net ve keskin resimler çekiyor samsung un kameraları stabil çalışmıyor bunu fark ettim

Reaksiyon puanı
113
Samsung ekran altı parmak izi patentini aldı gençler :D S9 ve Note 9 ' da parmak izi ekranın altında up up up !! :D

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Note 8 kamera sensörleri isocell sensor ve stabil çalışmıyor bunu note8 incelemesinde tolga bile söylemişti samsungun daha iyi sensör üretici firmalarla iş birliği yapması gerekiyor die sony carl zeiss gibi yani şuan elimdeki note 8 telefon 5 bin tl yi haketmiyor hem ekran ışık sızması hem kamerasının stabil çalışmaması bu nedir agalar

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Yeni açıklama ; Samsung Türkiye' den Sayın Tansu Yeğen Bey 'in açıklaması :

Adsız.png

işin açığı ben cevap vermez sandım ama adam detaylı açıklamış. Şimdi Tansu Bey'in açıklama görselini ekleyeyim

Ez_XfaeO.jpg

Durum bu şekilde beyler ben işin açığı tatmin oldum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
113
Note 8 kamera sensörleri isocell sensor ve stabil çalışmıyor bunu note8 incelemesinde tolga bile söylemişti samsungun daha iyi sensör üretici firmalarla iş birliği yapması gerekiyor die sony carl zeiss gibi yani şuan elimdeki note 8 telefon 5 bin tl yi haketmiyor hem ekran ışık sızması hem kamerasının stabil çalışmaması bu nedir agalar

Sen bu tayfayı gaza getirmeye mi çalışıyorsun, apple ajanımısın aga sen :D

Kamera nasıl stabil çalışmıyor allah aşkına aynı cihazdan bende de var :) yada sızma dediğin şey herkeste yok ki. misal bende :)

EDİT: Yansımadır o sızma olsa duramazsın :D
Yeni açıklama ; Samsung Türkiye' den Sayın Tansu Yeğen Bey 'in açıklaması :

Ekli dosyayı görüntüle 28989
işin açığı ben cevap vermez sandım ama adam detaylı açıklamış. Şimdi Tansu Bey'in açıklama görselini ekleyeyim

Ekli dosyayı görüntüle 28988

Durum bu şekilde beyler ben işin açığı tatmin oldum.

Adamsın !!!!!!!!!!!!!

Cihazı kötülemeyin, araştırın. 1 kişi sızma var dedi görsel attı açıkladık yansıma diye, sonra duyan geldi. Yok ben 3 cihaz aldım filan hepsi böyle diye.

Yapmayın çocuklar yapmayın :D Cihaz ateş ediyor.

HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba Dostlar.
Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black ile bende aranızdayım. ;)

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Merhaba Dostlar.
hoşgeldiniz..hayırlısı olsun güle güle kullanın :)

Kamera nasıl stabil çalışmıyor allah aşkına aynı cihazdan bende de var :) yada sızma dediğin şey herkeste yok ki. misal bende :)

Adamsın !!!!!!!!!!!!!

Cihazı kötülemeyin, araştırın. 1 kişi sızma var dedi görsel attı açıkladık yansıma diye, sonra duyan geldi. Yok ben 3 cihaz aldım filan hepsi böyle diye.

Teşekkürler..Yok gerçekten baştada söylemiştim sorun edilecek bir şey değil.

Reaksiyon puanı
113
Merhaba Dostlar.

Hayırlı olsun, HG ( merak ettiğin soru var yöneltebilirsin )
Bak ya bende siyah alacaktım :S , Turkcell de adamın teki alacam demiş kutuyu açtırmış, sonra puanı mı ne yetmemiş. Turkcell deki Müdür abim burdaki herkes kurcaladı alma bunu dedi :D ( Allah razı olsun ). Bende gold almak zorunda kaldım :D Gerçi Spigen kılıf siyah kapatıyor iyice :D
hoşgeldiniz..hayırlısı olsun güle güle kullanın :)

Teşekkürler..Yok gerçekten baştada söylemiştim sorun edilecek bir şey değil.

Bende dedim de inanan yok, ıphone 8 ' in satışa çıktığı gün bu haberler yapıldı bir de. Biraz araştırsa dostlar iyi olacakta.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Işık sızması diye bir şey yok yansıma var o fotoğraftaki konuşulan kasa açıklığı gibi bir şey daha bugün Note 8 in demo versiyonunu elime aldım her mağzanınkinde denedim böyle bir şey göremedim lütfen karıştırmayın
Merhaba Dostlar.

:D hayırlı uğurlu olsun

Reaksiyon puanı
113
Neyse " ışık sızması " konusu bittiğine göre,

Kablosuz hızlı şarj hani şu 300 tl ' cik olan :) 2 saat 20 dakikada filan dolduruyor bataryayı haberiniz olsun :) ( ayrıca travel kit çıkmıyor içinden ) 400 TL ayırın.

Hee apple cılar atlamadan söyleyeyim, Apple ' ınki 3 saatte filan testler youtube dayıda mevcut :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Neyse " ışık sızması " konusu bittiğine göre,

Kablosuz hızlı şarj hani şu 300 tl ' cik olan :) 2 saat 20 dakikada filan dolduruyor bataryayı haberiniz olsun :) ( ayrıca travel kit çıkmıyor içinden ) 400 TL ayırın.

Hee apple cılar atlamadan söyleyeyim, Apple ' ınki 3 saatte filan testler youtube dayıda mevcut :)

DeX i denediniz mi? sizce işe yarar gerekecek bir şey varmıdır

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
DeX i denediniz mi? sizce işe yarar gerekecek bir şey varmıdır
Kablosuz şarj ve dex biraz fantezi duruyor. Ben deneyimledim evet özel hissettiriyor mu hissettiriyor. Ancak Kablosuz şarj önde olmak üzere ben pek gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Kablosuz şarj ve dex biraz fantezi duruyor. Ben deneyimledim evet özel hissettiriyor mu hissettiriyor. Ancak Kablosuz şarj önde olmak üzere ben pek gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Bir gelişme varmı diye merak ettim gerçi zaten öyle bir aksesuar almak şu zaman için çok gereksiz ve zevk meselesi

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Bir gelişme varmı diye merak ettim gerçi zaten öyle bir aksesuar almak şu zaman için çok gereksiz ve zevk meselesi
VR ile çok haşır neşir oldum. Çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Yeni kumandalı model baya hoş.

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Adamsın !!!!!!!!!!!!!

Reis ışık sızmasından dolayı 3 defa cihazım değişti değişim formumuza attım kameranın stabil çalışmalarıyla ilgilide evet lg g5 note 8 den daha güzel resim çekiyor karşılaştırmasını yaptım inanmayan arkadaşlarla istanbul anadolu yakasında her yerde buluşup bu iddali kanitlarim note 8 in kamerasi stabil değil ilk aldımiz gibi cekmiyor

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Reis ışık sızmasından dolayı 3 defa cihazım değişti değişim formumuza attım kameranın stabil çalışmalarıyla ilgilide evet lg g5 note 8 den daha güzel resim çekiyor karşılaştırmasını yaptım inanmayan arkadaşlarla istanbul anadolu yakasında her yerde buluşup bu iddali kanitlarim note 8 in kamerasi stabil değil ilk aldımiz gibi cekmiyor

Siz tam olarak telefonu nereden aldınız?

T3stament

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kimse üstüne alınmasın ama şikayetler bitmez hocam ben s3 s4 note3 s6 note 5 ve şu andada note 8 kullanıyorum note5 den öncesi tek sorunum şarjı çabuk bitmesiydi şu andada note8 den çok memnunum kamerası da harika ışık sızması diye bişi yok kısaca memnunum yani

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
internet değil samsung un beyaz eşya mağazalarından birinden aldim

Daha farklı bir yerden alabilirdiniz O telefonunuz defolu üretim hatası veya hasar almış olabilir normalde öyle bir şey yok biliyorsun

Son mesajlar