R10.net Davetiye Dağıtımı

Vater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar r10.net üyeliğine ihtiyacım var ben bu sitenin az çok nasıl olduğunu biliyorum ve bende r10.net ailesine katılmak istiyorum eğer bana bir üyelik verirseniz ben bu sitede ticaret yapi cam.

madrap2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Askere gitmeden önce sadece Index of / üyeliğim vardi ama askerden geldiğimde site kapanmış olup ve hiç bir torrent sitesine üye olmadığım için akşamları iş den sonra film izleyen birisiydim ama hiç bir torrent sitesine üye olmadığım için film indir emiyorum sizlere muhtacım lütfen kolayca güncel filmleri indirip izlemek istiyorum

Mail Adresim
crazy.mert_27@hotmail.com

Şimdiden Çok teşekkür ederim.

Petibor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Askere gitmeden önce sadece Index of / üyeliğim vardi ama askerden geldiğimde site kapanmış olup ve hiç bir torrent sitesine üye olmadığım için akşamları iş den sonra film izleyen birisiydim ama hiç bir torrent sitesine üye olmadığım için film indir emiyorum sizlere muhtacım lütfen kolayca güncel filmleri indirip izlemek istiyorum

Mail Adresim
crazy.mert_27@hotmail.com

Şimdiden Çok teşekkür ederim.

Bu bir film sitesi değildir.

birkanadmin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,
Hosting hizmeti veren bir şirkette çalışıyorum r10 sitesi üzerinden araştırma yapmak istiyorum. Bana davetiye kodu gönderebilir seniz çok sevinirim ?
İsteyen'e davetiyeli torrent sitesi daveti atabilirim.

DavetiyeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
~ R10.net Davetiye ücreti : 100 TL'Dir, Ödemeleri Mobil Ödeme Aracılıgınla Veya EFT İle Alınmaktadır. Fiyatlar sabittir indirim söz konusu degildir.
EFT KABUL EDİLEN BANKALAR : Enpara.com - Garanti Bankası - Akbank - TEB - Aktif Bank

Ciddi Seviyeli ve Foruma Sadık kişiler Ücretli Davetiye Almayı Düşünüyorsanız R10NET@Hotmail.com <- SKYPE Adresini ekliyerek Bilgi Alabilirsiniz.

Afili Filinta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
r10 davetiyesi bana da lazım ama en fazla 50 tl verebilirim.

rondavet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar.

elimde 3 adet r10 davetiyesi var satılık.

istediğim ücret : 100 türk lirası

hepiniz biliyorsunuz ki r10'da davetiyeyi göndereceğim kişiden de ben sorumluyum o yüzden her önüme gelen kişiye satmak istemiyorum. çünkü banlanma ve ceza alma durumunda ben de sorumlu tutulacağım.

öncelikle ciddi alıcılar ulaşsın. r10'un değerini bilenler.
bir de bana ne için alacağınızı hangi site sahibi olduğunuzu, mesleğinizi vb. açıklayın ki ikna olayım sizin güvenilir bir insan olduğunuza.

bütün bunları skype üzerinde konuşabiliriz burdan pm atmayın skype adresi açtım.

durum: online.

bu arada hile hurda dolandırma felan yok ciddiyim 3 seneden beri üyeyim hiç kullanmadım davetlerimi ama kullanmak istiyorum ama ihtiyacı olan kişilere gitsin lütfen gerekli hassasiyeti gösterin.

davetiyenin olduğunu nasıl anlayacağız sana nasıl güvenebilriz diyen arkadaşlar için

r10 davetiye bölümünü(kodun yollandığı kısım) ss alıp atabilirim. saati tarihi kontrol edersiniz sorun olmaz benim için ancak ciddi kişiler ulaşsın sadece.

rondavet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Skype üzerinden bulamıyorsanız buradan da mesaj gönderebilirsiniz foruma da bakıyorum.

Webmaster10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 adet r10 davetiyesi var. Tanesi 100 Lira. Pazarlık yapılır

durden11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satılık r10 davetiyesi 50 lira fiyatı.

makmjtyo.png