Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

onlyme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 Edge ekran dokunmatiği kronik problemi var. Sakın almayın.

1 ay kadar önce S7 Edge aldım. 10 gün kullandın ekran dokunmatiği bi baktım masanın üstünde duran telefon kendi kendine ekranda biryerlere dokunuyor. servise verdim. bana yeni cihaz verdiler. bunu 5 gün kullandım aynı sorun bundada başıma geldi. ekran dokunmatiği kendi kendine dokunuyor. servise verdim. tekrar ryeni cihaz verecekler. bu şekilde ömür boyu gidecek sanırım.

Sizlere tavsiyem sakın S7 Edge telefon almayın. kronik problemi var.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
S7 Edge ekran dokunmatiği kronik problemi var. Sakın almayın.

1 ay kadar önce S7 Edge aldım. 10 gün kullandın ekran dokunmatiği bi baktım masanın üstünde duran telefon kendi kendine ekranda biryerlere dokunuyor. servise verdim. bana yeni cihaz verdiler. bunu 5 gün kullandım aynı sorun bundada başıma geldi. ekran dokunmatiği kendi kendine dokunuyor. servise verdim. tekrar ryeni cihaz verecekler. bu şekilde ömür boyu gidecek sanırım.

Sizlere tavsiyem sakın S7 Edge telefon almayın. kronik problemi var.
Avucunuzun içi edge ekrana dokunuyor olmasın.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Ya arkadas always on ekraninda neden bildirimlerim gorunmuyor.nasl acabilcem bulamadim bir türlu.yardm edermisinz

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Hee anladm.evet onlar var.ben g5 teki gibi dusundum

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya arkadas always on ekraninda neden bildirimlerim gorunmuyor.nasl acabilcem bulamadim bir türlu.yardm edermisinz
Parmak izi güvenliği veya diğer güvenlik ayarlarını yaparken kapatmış olabilirsin görünmemesi için ordan tekrar açabilirsin...

Wandet249

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler bende düz s7 var ve son günlerde çok aşırı ısınma olup batarya çok hızlı bitiyor acaba sıkıntısı ne olabilir ve servise versem ne gibi bir işlem yapabilirler

Reaksiyon puanı
14
IMG_20100101_020225.jpg
IMG_20100101_020257.jpg
IMG_20100101_020244.jpg
Öncelikle merhabalar.Bundan 2 hafta önce s7 edge akıllı telefonu aldım.Aldıktan 4 gün sonra böyle bir arıza çıktı.(Bilmiyorum resim gözüküyor mu.)Ekranda parlaklığı kıstığım zaman büyük siyah çizgiler meydana geliyor.Parlaklığı artırdığım da ise bu küçülüyor.Bayrama denk geldiği için servise pazartesi günü gidecek.Ben de servis formunda ürünün değişimi veya iade kartı istiyorum diye belirttim.Eğer firma bana yeni cihaz gönderirse bunu kabul etmicem ve paramı geri almak için Tüketici haklarına başvuracağım.Umarım bundan sonra ki hayatımda kesinlikle Samsung kullanmam.

Reaksiyon puanı
14
IMG_20100101_020257.jpg IMG_20100101_020244.jpg
Öncelikle merhabalar.Bundan 2 hafta önce s7 edge akıllı telefonu aldım.Aldıktan 4 gün sonra böyle bir arıza çıktı.(Bilmiyorum resim gözüküyor mu.)Ekranda parlaklığı kıstığım zaman büyük siyah çizgiler meydana geliyor.Parlaklığı artırdığım da ise bu küçülüyor.Bayrama denk geldiği için servise pazartesi günü gidecek.Ben de servis formunda ürünün değişimi veya iade kartı istiyorum diye belirttim.Eğer firma bana yeni cihaz gönderirse bunu kabul etmicem ve paramı geri almak için Tüketici haklarına başvuracağım.Umarım bundan sonra ki hayatımda kesinlikle Samsung kullanmam.

IMG_20100101_020257.jpg
IMG_20100101_020244.jpg
IMG_20100101_020225.jpg

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Tamamen sans isi .ben memnunum duz s7 den.edge olandanda memnundum.umarim gönlunuzden gecen olur

Reaksiyon puanı
14
Çok teşekkür ederim.Şans işi evet ama o kadar para veripte böyle saçma bir arza çıkınca çıdırmamak elde değil.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Çok teşekkür ederim.Şans işi evet ama o kadar para veripte böyle saçma bir arza çıkınca çıdırmamak elde değil.
Cok haklisiniz.bende edgeyi 3100e almstim ciktiktan 1hafta sonra.eger böyle bisey olsa kahrolurdum.hemen caresine bakin bencede

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar orijinal S7 telefonlarda Odin Mod diye bir şey var mı? Bir tanıdık bir yakınıma resimli ekran görüntüsü göndermiş. Telefonda bir sorun olmuş ve 2 tuşa basmışlar karşılarına çıkan ekranda Odin Mod yazıyormuş ve bu ne diye sormuş. Telefon Genpa adan alınma. Malum Genpa Samsung telefonları Samsung Türkiye Garantili Satmakta.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Saolun süleyman bey.simdilik memnunum.sıkılırsam g4 alirim g5 almam bidaha.g4 le bi farki yokmus ya.fotodaki genis açı dısinda.
Mesajı düzenlemiştim ama daha erken cevap oldu sanırım, g4 değilde htc 10 alabilirsiniz ayrıca g5 i teknosada inceledim sahsi fikrim bana hiç çekici gelmedi zaten modüler yapısını en çok eleştirenledendim. Şuan için lg amiral gemisi alacak kişiler bence pil konusu hariç v10 dışında bir cihaz almasın.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Evet g5 zaten cok dususte.asiri dusmus 1900 lere.benim tlfoonumu 1600zor aldi tlfoncum.oda 15 yillik alisverisimiz var diye.ama dedıginiz gibi foto kolayligi disinda pekde fark yok g4le.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Htc almam ya.hic beni cezbetmiyor :)
Lg v10 olabilr ama

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Arkadaşlar orijinal S7 telefonlarda Odin Mod diye bir şey var mı? Bir tanıdık bir yakınıma resimli ekran görüntüsü göndermiş. Telefonda bir sorun olmuş ve 2 tuşa basmışlar karşılarına çıkan ekranda Odin Mod yazıyormuş ve bu ne diye sormuş. Telefon Genpa adan alınma. Malum Genpa Samsung telefonları Samsung Türkiye Garantili Satmakta.
Odin Mode OTA gibi uygulamalar ile telefonumuzu download moduna alarak rom kurulumu yapmaya yarar, sanırım kazayla girilmiş odin mode.

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Odin Mode OTA gibi uygulamalar ile telefonumuzu download moduna alarak rom kurulumu yapmaya yarar, sanırım kazayla girilmiş odin mode.

Ama herhangi bir uygulama olmadan sadece telefonda 2-3 tuşa basınca karşılarına Odin Mode yazan ekran çıkmış. Telefona herhangi bir cihaz da bağlamamışlar.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Ama herhangi bir uygulama olmadan sadece telefonda 2-3 tuşa basınca karşılarına Odin Mode yazan ekran çıkmış. Telefona herhangi bir cihaz da bağlamamışlar.

Odin Mod aslında Android İşletim Sistemine kurulmuş çok önemli bir araç (iOS'da da bir benzeri var).

Odin Mod ( Download Mod ) cihazınız açılmadığında takıldığında veya bilgisayar üzerinden büyük güncellemeler yapmanız gerektiğinde imdadınıza koşan çok önemli bir bağlantı yoludur.

Odin Mod'a geçmek için Android cihazınızı tamamen kapatın ve ( genellikle ) Ses Kısma Tuşu + Orta Tuş + Güç Tuşu'na basılı tutarak cihazınızı açmaya yarar.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
S7 icin kullansli zaman ayarli yani sleep modu olan bildiginiz muzik calar varmi.öneride bulunurmusunuz.

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Odin Mod aslında Android İşletim Sistemine kurulmuş çok önemli bir araç (iOS'da da bir benzeri var).

Odin Mod ( Download Mod ) cihazınız açılmadığında takıldığında veya bilgisayar üzerinden büyük güncellemeler yapmanız gerektiğinde imdadınıza koşan çok önemli bir bağlantı yoludur.

Odin Mod'a geçmek için Android cihazınızı tamamen kapatın ve ( genellikle ) Ses Kısma Tuşu + Orta Tuş + Güç Tuşu'na basılı tutarak cihazınızı açmaya yarar.

Anladığıma göre fabrikasyon olarak zaten Odin Mod diye bir şey telefonlarda yüklü gelmekte. umarım doğru anlamışımdır.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Hic ucretli uygulama indirmedim.hattimiza mi yansiyor.bide marketteki yazan fiyatlar birebirmi oluyor hatta yansıdıginda

Kart ile satın aldım birebir fiyat artısı eksisi yok

Anladığıma göre fabrikasyon olarak zaten Odin Mod diye bir şey telefonlarda yüklü gelmekte. umarım doğru anlamışımdır.

Doğrudur

Uyku modu var şimdi baktımda bir albümü yada playlis ti nezaman biteceğini ayarlayabiliyorsunuz.
Screenshot_2016-07-09-22-49-49.png

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Hic ucretli uygulama indirmedim.hattimiza mi yansiyor.bide marketteki yazan fiyatlar birebirmi oluyor hatta yansıdıginda

Kredi kartı bilgilerini sisteme kayıt etmişsen kredi kartından ödeme alıyor. Bu işlemi hiç yapmadıysan da ürün alırken mecbur yapacaksın. Hattan ödeme alma yok. Bu arada gecen gün deneme amaçlı baktım da markette yaptığın bir ödemeyi istersen sonradan sanal bankacılık vasıtasıyla taksitlendirme şansın var.

Geçenlerde 0.50 TL (50 kuruş) fiyatla Sleep as Android (İnsan Uykusu düzenleme yazılımı) almıştım bankanın sitesinden taksit yapılabileceğini gördüm. 50 kuruşluk ürüne taksit yapılabildiğini görünce gülesim geldi.