General Mobile E-Tab 5

S

SELMAN GUMUS

SDN Okuru
Arkadaşlar ben tableti rootsuz olarak normal android tablet yapmanin yolunu biliyorum fakat az once meb tabletlere bir uyari mesaji yolladi. Tabletlere guncelleme geldigini ve root gibi vrya guncelleme gelmesini engelleyen herhangi bir program varsa teknik servise goturmelerini yaziyordu. Ki servise goturulmezse tabletten sayibinin sorumlu oldugu vr gerekli islemlerin yapilacagi yaziyordu. Ben ywpacaktim fakat bu mesaji forunce vazgectim. Ona gore sizlerede haber veemek istedim...
-Selman Gumus

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu turkdevs in yontemini yapan arkadaşlar acil yardim. Ben bilgisayara bağladiğimda şarj oluyor ve pc de gormuyor please acill bu yontem de gitmeden yapayimmmmm

fenliselipsikop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sorunsuz bir şekilde Root atabilirsiniz, clean master gerektirmez kesinlikle çok basit.
[video=youtube;7bgey-EJzi8]https://www.youtube.com/watch?v=7bgey-EJzi8[/video]

adlec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücüyü yükledinmi önce
Biz aynen videodaki talimatları uyguladık farklı bişey yapmadık.

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Otg kabloyla tablet neden flash dlsk gormuyor bilen warmi

S

SDN Okuru Eren

SDN Okuru
Kardes tableti resetleyip güncelleme yapmadan hemen baglantiyi keseceksin
Bluetooth sekmeleri ney gelir ayarlara oradan bluetooth ayarlarini yapacaksin cihaz ismini görünürlügu yapacaksin yukardaki altalta 3 noktaya basip gorunurluk zaman aimini hicbirzaman yapacaksin sonrada bluetooth`a gidip tablet ismine basip yakindaki tum cihazlar tarafindan gorulebilir yapacaksin

H

Hoca işte

SDN Okuru
Arkadaşlar yanlış yhapıyorsunuz... önceden tamam bunların yeni rom atılmasında sıkıntı olmayabilir.. artık öğretmenlerin bu kapsamdaki kursları bitmek üzere.. ve artık öğretmenler dersleri bu tabletler üzerinden notları anlatıp hatta bu tabletler üzerinden bağlanarak online sınav olacaksınız.. yeni rom attığınızda v sınıf vb uygulamalar olmayacak.. ne yapmayı düşünüyorsunuz.... derslerden 0 almayı mı?

Hamza21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bendede e tab5 var ben bugün aşağıda verdiğimi yapacam sizde bi bakın dedim:
https://www.youtube.com/watch?v=JNShxvAyCW0
:laugh::laugh::laugh:

C

cerdoan19

SDN Okuru
Şimdi aleyküm selam kardeşim hala yüklü ise pcden interneti aç link yerine 192.168.1.1 yaz filtre veya erişim kısıtlama gibi bir seçenek olacak şifre kısmından sonra tıkla ona şu siteye modemdn erişimi engelle mdmibnisina.eba.gov.tr ye ve tableti evin dışında nete bağlama

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben rootlamadan twrp gapps işlemini yaptım 5 dk bile sürmedi şu an kurumsal yok tablette. normal tablet oldu

H

Hacker Pro

SDN Okuru
Arkadaslar ben root ladim su an kullaniyorum hic bir sikinti yok
Youtubeye e tab 5 e root atma yazin ibrahim saglam diye bir arkadasin videosu var onun dediklerini yaparak rootlayin ama onu tamamen izleyerek yapin

T

takipçi

SDN Okuru
evet benzerleri içinde en sağlam ve kullanışlı olanı.
MEB'in kontrolü ortadan kalkıyor, ama yönetici denetimi elinize tamamen geçiyor.
bu arada; paylaşan arkadaş sadece adını yazıyor şu an.
aranması gereken doğru verilmiş ve hala aynı.

K

kvrcksvnkz

SDN Okuru
:clap::tt2:benimki etab5 root attım şuanda sorunsuz çalışıyo

B

beratkocak

SDN Okuru
Kardeşim benim de aynısı oldu senin nasıl. Düzeldi allah rızası için yardim et

efsane499601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şarj ışıkları yanıyor fakat tablet açılmıyor şarjda sadece açmaya çalışırken 3 ışık yanıyo sonra yine yanıp sönmeye başlıyo root filan atmadım sadece uygulama kurmuştum 1-2 ay açmadan sonra böyle oldu yardım edebilirmisiniz

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar şarj ışıkları yanıyor fakat tablet açılmıyor şarjda sadece açmaya çalışırken 3 ışık yanıyo sonra yine yanıp sönmeye başlıyo root filan atmadım sadece uygulama kurmuştum 1-2 ay açmadan sonra böyle oldu yardım edebilirmisiniz

Günümüzdeki cihazlarda sık olan bir şey cihazın pili tamamen bitmiş 1 gün şarjda bırak düzelemz ise okula götür 1-2 ay açmadım şarjı tamamen bitti de
Sende bir suç yok internette araştırırsan binlerce konu görebilirdin tahminimce pil hücrelerinin tamamen bitmesinden kaynaklı bir sorun
1 gün prize bağla sonunda hala aynıysa 1 günde usb ile pc ye bağlayarak bırak

S

SDN Okuru:

SDN Okuru
Tarayıcıya youtube video indir yaz sonra ikinci cikan siteye gir ordan istedigin filmi arayip indir iniyo

efsane499601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günümüzdeki cihazlarda sık olan bir şey cihazın pili tamamen bitmiş 1 gün şarjda bırak düzelemz ise okula götür 1-2 ay açmadım şarjı tamamen bitti de
Sende bir suç yok internette araştırırsan binlerce konu görebilirdin tahminimce pil hücrelerinin tamamen bitmesinden kaynaklı bir sorun
1 gün prize bağla sonunda hala aynıysa 1 günde usb ile pc ye bağlayarak bırak

Şey ben biraz tableti kurcaladım ve ses var ve dokunmatik algılıyor ama görüntü olmadığını farkettim burda bende bir suç varmı ve okula götürmeden yapabilirmiyim

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Şey ben biraz tableti kurcaladım ve ses var ve dokunmatik algılıyor ama görüntü olmadığını farkettim burda bende bir suç varmı ve okula götürmeden yapabilirmiyim

Onu bilemiyorum siz 2 aydır açmıyorum şarj olmuyor değince aklıma ilk gelen pil idi
Götürün ne olduğunu açıklayın zaten rootsuz olduğu için bir şey olmayacaktır diye tahmin ediyorum