Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
20 yıllık okul hayatında hep aynı şeyleri işlersen beyne, yalanlar olur sana doğru. Körü körüne kabul etmişlik, inanmışlık var. En sevmedikleri şey de ezberlerinin aksine edilen kelamlar. O zaman çok fena kızıp, hakaret etmekten geri durmuyorlar.

rdksr725

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Chp nin başında Kemal Kılıçdaroğlu olduğu sürece ne iktidar olabilir ne de oy veririm.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Siz neden böylesiniz diğerinin konu adınında aynı yapınsana chpye neden oy vermemeli diye yapınsana konuyu bu forumun hali beni düşündürmeye başladı bu forum böyle değildi

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Siz neden böylesiniz diğerinin konu adınında aynı yapınsana chpye neden oy vermemeli diye yapınsana konuyu bu forumun hali beni düşündürmeye başladı bu forum böyle değildi

Vermemeli de yazıyor işte. :)
Bence asıl sorun şu, eskiden yasaktı bu tür yazışmalar şimdi sürekli açılır oldu konuları.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Ben CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu'nun bir zamanlar SSK Genel Müdürü olduğunu ve hastanelerin o zaman nasıl pislik içinde olduğunu hatırlatır, bu konudan giderim.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Cumhuriyetçi olmama, CHP'den şaşmama rağmen şunu kabul ediyorum ki KK başta oldukça CHP asla iktidar olamaz muhalefet tarafında sürünür dururuz.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Vermemeli de yazıyor işte. :)
Bence asıl sorun şu, eskiden yasaktı bu tür yazışmalar şimdi sürekli açılır oldu konuları.

Açılsın veya açılmasın ben ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum bu tür yazmaları yanlış ikiside aynı manaya çıkmıyor aynı akpye yazıldığı gibi yazılsın konu rezillik diz boyu.forumun seviyesi düşmüş kalitesi düşmüş

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Açılsın veya açılmasın ben ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum bu tür yazmaları yanlış ikiside aynı manaya çıkmıyor aynı akpye yazıldığı gibi yazılsın konu rezillik diz boyu.forumun seviyesi düşmüş kalitesi düşmüş

Onu konuyu açan AKP'li arkadaşa söyleyeceksin en başta o zaman. :) CHP'yi savunan biri açsaydı bu başlığı o zaman ne derdiniz kim bilir? ;)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Onu konuyu açan AKP'li arkadaşa söyleyeceksin en başta o zaman. :) CHP'yi savunan biri açsaydı bu başlığı o zaman ne derdiniz kim bilir? ;)

Hocam hala anlamadınız ikisi neden farklı algı farkı oluşuyor ve böyle olduğunu sizde biliyorsunuz ben kimseyi partisine göre yadırgamam adamına göre her şey ama doğru şekilde yapılsın.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hocam hala anlamadınız ikisi neden farklı algı farkı oluşuyor ve böyle olduğunu sizde biliyorsunuz ben kimseyi partisine göre yadırgamam adamına göre her şey ama doğru şekilde yapılsın.

Bence konuyu açanlar dikkat bile etmemiştir ya neyse.
Ayrıca ben sizi tanımadığım için partisisne göre yargılayıp yargılamadığınızı bilemem. Yoksa eski banlanan üyelerden misiniz? :confused1:

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bence konuyu açanlar dikkat bile etmemiştir ya neyse.
Ayrıca ben sizi tanımadığım için partisisne göre yargılayıp yargılamadığınızı bilemem. Yoksa eski banlanan üyelerden misiniz? :confused1:

Hayır bu forumdaki ilk hesabım bu şu zamanda çoğu kişinin davası parti oldu ondan dolayı dedim kaç kişi var ki haksız olsa da doğruları konuşan.Neyse umarım düzeltirler

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
#Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

Çünki Kılıçdaroğlu'nun SSK yı uçurduğu gibi hatta kendine oy vermeyi unutmayarak sandığı patlattığı gibi Türkiye'yide uçuracağını düşünerek CHP ye oy oy verilmeli diyorum.

reiis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Chp ye sadece laiklik için oy verilir başka bir sebebden dolayı verilmez

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
neden chp.. başka alternatif yok...

- Chp iktidara evet gelemeyecektir çünkü dini kullanmaz... Ülkede herzaman dini kullananlar borusunu öttürmüştür...

- Kemal Kılıçdaroğlu SSK'yı batırmışmış.. Devletin sağlık kurumunu o zamanki bakanlardan ve Başbakandan habersiz mi batırmış... O zamanlar koskoca Sağlık Bakanlığının SSK'nın battığından haberi yok muydu...

- Chp Atatürk'ün yolundan gitmiyorumuş.. Bunu CHP'yi desteklemeyen kişiler nasıl bilebilir...

- Bir tane üye çıkmış Koca imparatorluğun yıkılmasına sebep olarak İttihat ve Terakkiyi göstermiş... İttihat ve Terakki olmasaydı şuan mr_rain lakaplı üye ya fransız yada ingiliz uyruklu olacaktı..

- (partinin tek derdi herşeye karşı çıkmak.Havaalanına karşı,köprüye karşı,tüpgeçide karşı,başörtüsüne çarşafa karşı.Kasetlerle siyaset yaparlar,ülkeyi dışarıya şikayet ederler.Düşenin dostu olmak istemezler.Daha sayılacak varda aklıma gelmiyor.) diyen üye.. Bir işie millet için yapıyoruz deyip orada ranta karışmayacaksın... havaalanı,köprü vs. birçok şeye rant karıştığı için CHP karşı çıkıyorsa buna sevinmeniz gerekir... kasetlerle siyaset yapanda CHP değil Fato ve gruhudur... Kaset konusuna girersek Deniz Baykal ve Mhp milletvekillerine ne zaman komplo kurulduğu aklıma gelir...

- Adnan Menderes, Turgut Özal gibi örnekler vermeyin zira copyright oluyor.. Din üzerinden siyaset yapıp oy için solculara yüklenmeler.

- Bu konunun Mr_rain adlı onursal üyenin kendini tatmin etme konusu olduğu attığı mesajlarla alenen çıkar..

SON OLARAKTA Oyum CHP'ye...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Barajı aşamayan her oy ve kullanılmayan her oy akp ye verilmiş demektir daha duyarlı olmakta fayda var.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Eleman bir de chp ye dini vasıflar eklemiş baya bir komik akpnin iktidara nasıl geldiğinden haberi yok heralde.aslında ümit iyi bir şey.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tarafsız elemanlara da bak sen.. Ayyaş olup içmiyorum diyorlar.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Pkk terörist bir örgüt değildir.

Bunu ben demiyorum ak parti millet vekili Orhan Miroğlu diyor.

[video=youtube;6Y2A6iBLjs8]https://www.youtube.com/watch?v=6Y2A6iBLjs8[/video]

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
En azından dini siyasete karıştırmayacak , o yüzden CHP.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dini siyasete karıştırmayan parti : misal çarşaf açılımı, misal başörtüsünü biz çözecez vs vs... Yapmayın etmeyin, çocuk mu kandırıyorsunuz...

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bunlar ya kendini çok akıllı ya da milleti salak sanıyorlar. 92 yıldır aynı hikayeler. Kimse yemiyor bu hikayeleri artık. Nato kafa nato mermer. Konuştuklarında ucundan tutar tek bir doğru olsa zaten bugün Ak Parti'nin yerinde Chp olurdu.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dini bayramlarda ikramiye vaadi bile var adamların. Ama gel gör ki dini kullanmıyorlar. Nasıl olsa tatil zamanları..

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Müslüman’ın “Amentü”Sünü Hepimiz Biliriz... Ama Sizin Devr-İ İktidarınızda Yazılan (1928) “Türk’ün Yeni Amentüsü”Nü Çoğumuz Bilmeyiz...Şöyle Deniliyor: “Kahramanlığın Örneği Olan Ve Vatanın İstiklalini Yoktan Var Eden Mustafa Kemal’e, Onun Cengâver Ordusuna, Yüce Kanunlarına, Mücahid Analarına Ve Türkiye İçin Ahiret Günü Olmadığına İman Ederim.. “İyilikle Fenalığın İnsanlardan Geldiğine, Büyük Milletimin Medenî Cihanda En Büyük Mevkii Kazanacağına, Hamaset Destanlarıyla Tarihi Dolduran Kudretli Türk Ordusunun Birliğine Ve Gazi’nin Allah’ın En Sevgili Kulu Olduğuna Kalbimin Bütün Hulusuyla Şâhadet (Şahitlik) Eylerim.”

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Müslüman’ın “Amentü”Sünü Hepimiz Biliriz... Ama Sizin Devr-İ İktidarınızda Yazılan (1928) “Türk’ün Yeni Amentüsü”Nü Çoğumuz Bilmeyiz...Şöyle Deniliyor: “Kahramanlığın Örneği Olan Ve Vatanın İstiklalini Yoktan Var Eden Mustafa Kemal’e, Onun Cengâver Ordusuna, Yüce Kanunlarına, Mücahid Analarına Ve Türkiye İçin Ahiret Günü Olmadığına İman Ederim.. “İyilikle Fenalığın İnsanlardan Geldiğine, Büyük Milletimin Medenî Cihanda En Büyük Mevkii Kazanacağına, Hamaset Destanlarıyla Tarihi Dolduran Kudretli Türk Ordusunun Birliğine Ve Gazi’nin Allah’ın En Sevgili Kulu Olduğuna Kalbimin Bütün Hulusuyla Şâhadet (Şahitlik) Eylerim.”

Kardeş bunlar bizden daha iyi biliyor gerçeği işlerine gelmiyor artık eski millet yok artık o zaman geçti

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Ne dediğini anlamadım. Ne tarafta olduğunu da anlamadım..

Demek istediğim chp zihniyeti kendini çok masum gösteriyor halbuki öyle değil eskiden keyiflerine göre hareket ediyorlardı şimdiki zamanla eski zamanı kıyaslıyorlar yine her dediği olacakmış gibi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
çevre ağaç düşmanı bir hareket.

[video=youtube;z-K14IgYfms]https://www.youtube.com/watch?v=z-K14IgYfms[/video]

[video=youtube;k0vNAUgEJSk]https://www.youtube.com/watch?v=k0vNAUgEJSk[/video]

[video=youtube;vP02QK1g-Dc]https://www.youtube.com/watch?v=vP02QK1g-Dc[/video]

Sürekli ormanlardan ve agaclardan bahseden arkadaslara hatirlatmak lazim diye düsündüm.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Siyaseti hiç sevmem. Ama bi partiye gönül verecek olsaydım o kesinlikle hdp ve chp olmazdı. Hdp'yi geçtim ne olduğu belli zaten ama ya chp?

Hadi ak parti dini sömürüyor. E chp'de göz göre göre bu milleti dininden ediyor?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şuan 21 yaşındayım muhalif biriyim gerci ülke adam akıllı yönetilse buna gerek kalmazdı sözüm şu ülke öylesine kötü yönetiliyor ki insanlar oy vermem dediği partilere bile yöneliyor.CHP bu ülke için çalışan bir parti ülkenin artık bir reforma ihtiyacı var ve artık bu iktidar partisi ile olacak şey değil o yüzden chp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...