Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
DkYkPy.png
[/URL][/IMG]
Windows 7 starter 32 bit.
Mac desen değil, Windows desen değil. Arafta kalmış seninki. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Veee sonunda Retina Macbook Pro @ Mac OS X 10.10 Yosemite

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Bu sol taraf ve sağ tarafı falan nasıl yapıyoruz? facebook simgeleri, işte aşağıda ki kapatma restart simgeleri kısaca görünen her şey :)
Asagidaki başlat sağ tık özelliker ile görev çubuğu kitle işaretli olmicak ve istediğiniz yere sürükleyin.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki bu temaları nerden bulucam? biraz video izledim nasıl çalıştığını anladım, temaları bulamadım?

devinart rainmeter skinlerini bulundurur bünyesinde reklam sayılırmı bilmiyorum ama.

bunlara skin dosyası deniyor.dosyayı indirirsiniz rainmeter yüklüyse açar zaten.istediğiniz özelliği kaldırıp yüklersiniz,zaten deneye deneye öğrenirsiniz isterseniz özelden kullandığın skin paketlerini atarım

Diğer skinler için googlede ''rainmeter skin , tarih için ''date skin'' hava durumu için ''weather skin'' ,menü için ''launcher skin'' ve kapat için ''shutdown skin'' yazarsanız çeşitlerinin bulsabilirsiniz.

Siteyi biliyorum o eklentileri bulamadım arkadaşdan direk linki istiyorum.

genelde ben skinleri arşivime koyuyorum o yüzden indirdiğim link yok ama yollayabilirim size kendi arşivimden

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
devinart rainmeter skinlerini bulundurur bünyesinde reklam sayılırmı bilmiyorum ama.

bunlara skin dosyası deniyor.dosyayı indirirsiniz rainmeter yüklüyse açar zaten.istediğiniz özelliği kaldırıp yüklersiniz,zaten deneye deneye öğrenirsiniz isterseniz özelden kullandığın skin paketlerini atarım

Diğer skinler için googlede ''rainmeter skin , tarih için ''date skin'' hava durumu için ''weather skin'' ,menü için ''launcher skin'' ve kapat için ''shutdown skin'' yazarsanız çeşitlerinin bulsabilirsiniz.

genelde ben skinleri arşivime koyuyorum o yüzden indirdiğim link yok ama yollayabilirim size kendi arşivimden

Hocam Duvar kağıdı, oyunlar ve üst görev çubuğu haricinde gözüken her şeyi istiyorum :D özel mesaj ile indirme linki varsa bana yollayabilirmisiniz acaba?

Kusura bakmayın geç cevap verdim, evi boyattık odaya giremedim yerleştirme olayları vb uzun sürüyor.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam Duvar kağıdı, oyunlar ve üst görev çubuğu haricinde gözüken her şeyi istiyorum :D özel mesaj ile indirme linki varsa bana yollayabilirmisiniz acaba?

Kusura bakmayın geç cevap verdim, evi boyattık odaya giremedim yerleştirme olayları vb uzun sürüyor.

Özel mesaj ile istediklerinizi yolladım tek link altında toplayıp :)

Rica ederim önemi yok,güle güle kirletin mi derler artık :)