Windows 8.1 Pro Türkçe Ekim 17 orjinal iso

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
jBXy1K2owZUN5.jpg

Bu ikisini birden kullanıp 8.1 iso edinenlerden isoları bekliyoruz hala biraz paylaşımcı olalım arkadaşlar lütfen.

Orijinal satın alınmış yasal Windows 8 lisansı ile indirilen 17 Ekim güncellemesi hepsi içinde olan final sürümden sonra 17 ekimde tekrar yayınlanan Windows 8.1 Pro Türkçe iso sunu elde ettim. 64 bit ve 32 bit sürümler mevcut. İsteyen olursa geceye doğru özelden paylaşırım.

Windows 8.1 Pro x64 17 Ekim.iso
https://mega.co.nz/#!9tAyyRhD
Şifre: MAW4xTaTe5HYqiVkLvQn7xbVc84LAW4zh-KLB2tCVZk

Windows 8.1 Pro x86 17 Ekim.iso
https://mega.co.nz/#!o8ITnBIQ
Şifre: URtKhxTr7MhThAc1_Vv88VWNwFUeP8aeJWqg5MvwXA0

GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9

Bu key burada indirdiğiniz işletim sistemini full sürüm (Tamamen etkinleştirme) yapasanız diye vermedik. O keyin amacı windowsun kurulması için microsoft tarafından veriliyor. Başka bir işe yaramaz..

Kaynak

ravenas

Öğrenci
21 Ekim 2013
12
0
1
Olmaz mı paylaş tabiki de ya bende prewiew sürümü kaldı paylaşırsan bizde indirelim :D

Strake

Profesör
2 Nisan 2012
3,229
7
218
Etkinleştirme işlemini nasıl yapacağız? Windows 8 lisans yedeği geçer mi? :) :)

ReDaRRoW

Öğrenci
22 Haziran 2009
84
0
6
Şifre çözme anahtarını girin yazısına kadar sitede bi sorun yok :), mümkünse bende şifreyi rica edeyim, şimdiden teşekkürler...

Ay Parçası

Profesör
9 Şubat 2009
3,821
27
0
Orijinal satın alınmış yasal Windows 8 lisansı ile indirilen 17 Ekim güncellemesi hepsi içinde olan final sürümden sonra 17 ekimde tekrar yayınlanan Windows 8.1 Pro Türkçe iso sunu elde ettim. 64 bit ve 32 bit sürümler mevcut. İsteyen olursa geceye doğru özelden paylaşırım.
hocam bu bana geçen özelden gönderdiğin isoyla aynı değil mi

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
hocam bu bana geçen özelden gönderdiğin isoyla aynı değil mi

O verdiğim finaldi.(RTM MSDN) Bu ise 17 ekimde finalden sonra çıkan iso. içinde 240 mb güncelleme var. MSDN sürüm değil. MSDN sürümlerinin içinde wmc var. Bu yüzden MSDN sürümleri biraz daha büyük olur. Bu ise saf perakende sürüm. Boyutu MSDN sürümden küçük olur. 600 mb yaklaşık olarak daha küçük 64 biti. lisansla indirilmiş iso. Kısaca sendeki şuan bendede kurulu olan msdn sürüm final. Aynı ama işte bunda temiz kurulum olayı var. Güncelleme derdi yok 240 mb. Diğer güncellemede sorun yaşayan arkadaşların isosu ise Windows 8 isosu o çok eski.

Şifre çözme anahtarını girin yazısına kadar sitede bi sorun yok :), mümkünse bende şifreyi rica edeyim, şimdiden teşekkürler...
jbdr5qPCCALUh5.jpg

Neden böyle bir hata verdiğini bilen var mı?

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
hocam şimdi bunu yükleyince full windows 8.1 promuz mu oluyo ?

Hayır hocam Bugüne kadarki aynı bildiğimiz iso. Yalnız bu perakende sürüm. Preview, deneme, msdn değil. Lisansla indirilmiş sürüm. Diğer sitelerdeki gibi oynanmış değil. İçi temiz. Konu başındaki programla lisansla indirilmiş. Ben burda söz veren arkadaşlardan bekledim adamlar foruma girmedi bir daha :) o kadar yardım ettik. Bizde kendi çaremize baktık. :)

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
üstad bizde site giriş şifresini özelden alabilirmiyiz :)

Hocam herkese göndericem konuya yazan. Paylaşmayanlara inat ama dosyaya ulaşılamıyor hatası alıyorum. Neden böyle bir hata verdi. Bu megaco yu megauploaddan sonra ilk defa kullanıyorum. Normal mi bu hata geçici diyor ama?

latifix

Asistan
8 Temmuz 2013
358
2
0
Hocam herkese göndericem konuya yazan. Paylaşmayanlara inat ama dosyaya ulaşılamıyor hatası alıyorum. Neden böyle bir hata verdi. Bu megaco yu megauploaddan sonra ilk defa kullanıyorum. Normal mi bu hata geçici diyor ama?
dostum ticari bir amacın yoksa yandiske atsaydın