Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 56
Like Tree1Beğeni

General Mobile Discovery Hafıza Sorunu

General Mobile forumunda General Mobile Discovery Hafıza Sorunu konusunu incelemektesiniz.

dogan61selim Nickli Üyeden Alıntı Real Racing 3'ün zaten mağazadan önce Setup u iniyor 12 MB lık ondan sonra oyuna girince download ediyo orda hata veriyo işte hafıza yetersiz olduğu için ...

aidata_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dogan61selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Racing 3'ün zaten mağazadan önce Setup u iniyor 12 MB lık ondan sonra oyuna girince download ediyo orda hata veriyo işte hafıza yetersiz olduğu için
    aynı sorun bendede var hafıza kartını söküp yükleme yapınca açılıyo fakat hafıza kartı takılıyken bütün uygulamaları hafıza kartına yüklüo ayarlardan dahili depolamayı esçtim ancak olmuo.
    Birde telefonun kendi hafızasında olan hiçbir dosyayı silemiyorum. Salt okunur gizli dosya izniniz yok felan dio çözümü bilen var mı?

SDN Okuru

Standart tercih

tercih edilen yükleme konumu simgesini değiştirmeniz gerekiyor

kestal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeş bende bundan muzdariptim ancak daha sonra farkettim ki yüklediğin uygulama mesela 1gb falan ise 40-50 mb civarı sistem kapasitesi olan yere geri kalan kısmı telefon kapasitesi olan yere yükleniyor.Sıkıntı yok yani

SDN Okuru

bendede gmd var ayni sıkıntıyı yaşıyordum sd kartı çıkardım artık herşeyi telefonun hafızasına yüklüyor

SDN Okuru

Bendede bu sorun var gmd 16 GB . telofonumda pek uygulama olmadığı halde depolama alanı bitiyor uyarısı geliyor , mesaj belleği dolu uyarısı geliyor gelen mesajlar görülmüyor . telefonda aslında 9 GB boş ama sistem dolmuş SD kart yok . ne yapmalıym ? Sd kart alırsam sorun çözülürmü?

SDN Okuru

Standart Gnb 4 gb hafiza problemi

arkadaşlar aynı sorun bende var, fakat benim cihazım 4 GB'liğin sistem hafızası 2.25 GB den 185 mb a düşte nasıl artıracağım. bu arada bütün uygulamalar resimler mailler her şey 8 GB'liğin sd karta. telefon kapasitesi 1.75 GB olduğu gibi boş duruyor. telefon kapasitesinde bulunan 1.75gb sistem hafızasına taşıyabiliyor muyuz?

enbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok nalet bir telefon ölü pixel den tutun herşeyiyle takıntılı insanları rahatsız edici bir cihaz tavsiye etmiyorum kesinlikle hafıza sorunu da cabası tabi

SDN Okuru

bence telefon pc ye bağlı ise depolama alnını görmek için oraya tık konulduysa yeterli alan uygulaması yok gösteriyor..

aidata_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı enbeyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok nalet bir telefon ölü pixel den tutun herşeyiyle takıntılı insanları rahatsız edici bir cihaz tavsiye etmiyorum kesinlikle hafıza sorunu da cabası tabi
    Hicbiri yok bnde. Cevremdede kullanan birsuru kisi var ve hicbirinde de boyle sorunlar yok

Kardeşim telefonla falan alakası yok uygulama izin vermiyor indirmedrn once bir uyari ekrani cikiyo ya hani biz turkler he he diyip geciyoruz orda allow sd kard yazio yani sadece harici karta indirebilirsin ona izin veriyo app

SDN Okuru

Standart depolama sorunu :(

Ya bende şöyle bir durum var uygulamalar fln toplam 6GB ı geçmiyor ama kalan hafıza 600mb fln nerde bu 5GB siliyorum ne var ne yoksa gene artmıyor bu hafıza?

SDN Okuru

öyle yapıyoruz ama tlfnda o kadr fazla bişey yüklü olmadıgı halde sd kart dolu diyo

SDN Okuru

ben de gmd kullanıyorum alalı daha 3 gün oldu fakat uygulama indirdiğim zaman drek sd karta kaydediyor depolama olarak dahili hafızayı işaretledim fakat uygulamayı netten indirmeye başladıgımda sd karta indirilicek diye bi kısım çıkıyor bunu deiştirme imkanı da yok. depolamayı nasıl dahili olarak ayarlıyabilirim yardımcı olurmusunuz

SDN Okuru

arkadaşlar discowery lerde 8 gb modeli varmıı

SDN Okuru

Standart genaral mobile fotoraf cekme sorunu düzeltme

tlf nunuzun hafıza kartını cıkartın kapatın acın tlf nunu fotoraf cekmeye devam hafıza kartınızı takın tlf kapatın acın

SDN Okuru

o anlatmış olduğunuz sorun bendede var telefon hafızasını kullanmıyorum dahili depolama diyorum yine olmuyor hafıza hep dolu diyor ama 10 gb boş diyor anlamadım sinirlerim bozuldu

SDN Okuru

Sd kart takılı olduğunda fotoğraf ları telefon hafızasına atmıyor yeterli hafıza yoktur diyor. Çözüm söylerseniz çok sevinirim.

SDN Okuru

2 gb uygulama hafızası var. İstediğiniz kadar sd karta taşıyın. Bir kısmı yine telefon hafızasında kalacak. Bir süre sonra yine dolacak. Android kullanıcıların en illet problemi denebilir. Iphone verdiği tüm hafızası kadar uygulama yüklenebiliyor. Bu sebepten dolayıda tercih ediliyor.

SDN Okuru

hafıza kartının içinde lost.dır isminde bir klasör var . içeriğini silerseniz hafıza nızdaki 5 gb tın geri geldiğini görüceksiniz

SDN Okuru

zaten bu telefonu aldınki hafıza kartına gerek duymamak için akıllıymış neresi akıllı 4 gb hafızası var 2.45 doldu dahada almıyo oda nasıl doldu anlamıyorum

arkadaşlar şu telefon hafızasını arttırma sorununu çözen yok mu harbiden
    benim model 4 gb 5mb telefon hafızası kaldı sürekli uyarı veriyor bi halt yapamıyorum sms bile gelmiyo işim kötüsü eski smsleri de silemiyorum.Çok saçma bi durum biri yardımcı olsun lütfen.
    Tek bulabildiğim bazı ek yan uygulamalar-external sd2 var misal- ama onda da hata veriyor programın içinde ayrı ayarlamaları var.Biri çözerse çok müteşekkir olucam pls!

SDN Okuru

Standart boş alan olmasına rağmen yetersiz alan diyor

merhaba arkadaşlar bende de şöyle bir sorun var telefonun hafızası 4 gb ve 1.75 gb boş alanım var buna rağmen resim çekmeye kalkıştığımda yetersiz alan diyor bunun bir çözümü varmı acaba

emirozcopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefondaki sd kartınızı çıkarın ben öyle yaptım.Yüklüyor şimdi o 11gb lık alana . Nesini anlamadınız anlayamadım

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)