Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 31

General Mobile Discovery İnternete Bağlanma Sorunu

General Mobile forumunda General Mobile Discovery İnternete Bağlanma Sorunu konusunu incelemektesiniz.

Selamün Aleyküm SDN Üyeleri, Yeni general mobile discovery aldım vodafoneden 500 mb paketim var, 3gp etkinleştirdim ama internete girmiyor. Vodafone self servisinden telefona vodafone internet ayarlarını göndermeye çalışacaktım orada general ...

TsamV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart General Mobile Discovery İnternete Bağlanma Sorunu

Selamün Aleyküm SDN Üyeleri,

Yeni general mobile discovery aldım vodafoneden 500 mb paketim var, 3gp etkinleştirdim ama internete girmiyor. Vodafone self servisinden telefona vodafone internet ayarlarını göndermeye çalışacaktım orada general mobile discovery ismi yok gönderemedim ayrıca gprs ayarları yapılmış da diyor kafam karışık neden hala giremedim, lütfen bilgisi olan varsa yarım ederse memnun olurum. Birde ayarlara erişim noktasında vodafone internet, vodafone mms, vodafone live var vodafone internet işaretli ama girmiyor.

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vodafone servisinden Androidli başka cihazı seçip ayarları almayı denedin mi?

SDN Okuru

Standart Acaba..

Gerçi belki basit bir soru olacak ama , veri bağlantısını açtın mı? Ayarlar yapılmış olsada veri bağlantısı kapalıysa giremezsin..

TsamV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yok denemedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

denedim gönderdiler mesaj 1234 şifreyi girip vodafone interneti kurdum ama girmiyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yardım eden çok olmasa da yine sorunu kendim uğraşarak hallettim. Az da olsa fikir sunduğun için teşekkür ederim @engerex

Sorunu çu şekilde çözdüm Ayarlardan > Sim Yönetiminden > Sim kartını kapatıp yeniden etkinleştirdim halloldu.

SDN Okuru

bende türkecelliyim bende giremiyorum arkdaşımda tğrkcelli oda giremiyor gm discovery nin ....

SDN Okuru

Arkadaşım ayarlar sim yönetimi ve sim kartını devre dışı bırak sonra yeniden etkinleştrü halloldu

SDN Okuru

mrb
    yardıma ihtiyacim var genaral mobil yeni aldım tüm ayarlar acık ancak evdeki koplosuz nete bağlanamıyorum şifreyi giriyorum kaplosuz ağlar ettin

Alıntı TsamV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm SDN Üyeleri,

Yeni general mobile discovery aldım vodafoneden 500 mb paketim var, 3gp etkinleştirdim ama internete girmiyor. Vodafone self servisinden telefona vodafone internet ayarlarını göndermeye çalışacaktım orada general mobile discovery ismi yok gönderemedim ayrıca gprs ayarları yapılmış da diyor kafam karışık neden hala giremedim, lütfen bilgisi olan varsa yarım ederse memnun olurum. Birde ayarlara erişim noktasında vodafone internet, vodafone mms, vodafone live var vodafone internet işaretli ama girmiyor.
    vodafone müşteri hizmetlerini ara telefonun modelini adını ver onlar sana mesaj olarak tüm internet ve mms ayarlarını gönderiyorlar sende mesaj gelince kaydet e bas tamamdır

SDN Okuru

slm bende genaral mobıle dıscovery aldım ama bu sitede yazan herşeyi yaptım yine internete girmiyor lütfen acil yardım edin

SDN Okuru

arkadaşlar benim telefonum discovery 16GB ve ben yeni pttcelle telefonum internete bağlanmamaya başldı veri bağlantısı açık ama internete bağlanmo ne yapmam gerekir ? şimdiden teşekkürler..

giskur11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben babama ayarladım 2. hattan sadece internete giriyor diğeri sadece konuşmak için

SDN Okuru

ben general mobile discoveri alalı 3 gün bile olmadı ama telefonum hiç bir numaraya mesaj yollamıyo çıldırmak üzerym nolur yardım edin

SDN Okuru

Kardeş allah razi olsun

SDN Okuru

ben general mobile discoveri alcam tavsiyeleriniz neler çok acil lütfen? :\

SDN Okuru

arkadaşlar general mobile discovery kablosuz bağlantı için ayarlar kablosuz diyorum yukarıda sağda duran açma kapama butonu kapalı gözüküyr acıyorum modemi göremeden hoop kapanıyor. kablosuz modeme nasıl bağlanıcam kafayı yedim...

SDN Okuru

Standart lütfen yardımcı olun

arkadaşlar meraba Benm problemim şu: sistem güncelleme yapmadan önce çok rahat bi şekilde evdeki masaustu bilgisayarımdan telefondaki internet paketimden faydalanıp interneti kullanabiliodum ama artık kullanamıorum yapılması gerekenleri yapıorum ama yinede olmuyo işletim sistemi windows 7 vs devam ediorum yok gene olmuo bilgisayarım internete telefon uzerinden baglanamıo vaktiniz varsa bana yardımcı olabilirmisinz?

SDN Okuru

Standart GM Discovery wifi, mobil internet ve gps'e bağlanmıyor

Herkese merhaba.

Birkaç aydır kullandığım GM Discovery telefonumda aldığım günden bu yana GPS ve internetle ilgili sorunlar yaşıyorum.

Line uygulamasını ilk günden bu yana hiç kullanamadım, bağlantı hatası veriyor. Gps ile uyduya bağlanamıyorum, bağlandığında sık sık kesiliyor. Bunları sineye çekmişken, birkaç gündür de internete ne wifi ile ne de mobil internet yoluyla bağlanamıyorum. Sadece Whatsapp uygulamasından metin mesajları geliyor, fotograf, video ve sesler gelmiyor. Telefonun kendi web tarayıcısı ve opera mini ile hiçbir siteye bağlanamıyorum.

Kısacası internet bağlantısı gereken uygulamaları kullanamıyorum. Benzer problem yaşayan varmı? Cihazın servisine de telefonla ulaşılamıyor.

SDN Okuru

Modemini Firmware sürümün güncelle yeni telefonlara ve aygıtlar bu yolla güncellenir ve modame bağlanabilirsin

SDN Okuru

selamın aleyküm

yeni general mobile discovery aldım modeme bağlanıyorum ama kendi tarifemden ücret alıyor neden acaba....... yardımınız için şimdiden teşekkürler

SDN Okuru

Standart internet

telefonu sıfırlamanız lazım bende de aynı sorun var dı sıfırladım oldu ama bilgilerininzin bir kısmı siline bilir mesela uygulamalar oyunlar onun dışında silinmez

SDN Okuru

Standart mobil internet sorunu

general mobile discovery 16 gb kullanıcısıyım. burada yazılanların tamamını yaptım ama mobil internete bağlanma sorunum çözülmedi. son çare telefona format atacağım. sorum şu : format atınca bütün uygulamalar ve resimler vs. silinecek ama telefon rehberi de silinir mi? telefon rehberi yedeği sd karta kaydediliyor mu?

SDN Okuru

Mobil ağlari kapat kablosuz u aç.

SDN Okuru

Standart wifi ve bluetooth açılmıyor

merhaba arkadaşlar benım telefon gm discover 4 gb wifi ve bluetooth açılmıyor ve ayrıca tarih ve saat telefonu açıp kapatınca sıfırlanıyo yardımcı olursanız çok sevinirim

SDN Okuru

Standart aaaaaaa

merhaba arkadaşlar discovery 16gb kullanıyorum veri ayarlarından interneti açmak kapamak çok uzun suruyor o açıp kapamayı masaüstünde simgelerin yanına eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ? teşekkürler

SDN Okuru

Standart off

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benım telefon gm discover 4 gb wifi ve bluetooth açılmıyor ve ayrıca tarih ve saat telefonu açıp kapatınca sıfırlanıyo yardımcı olursanız çok sevinirim
    benimde aynı sorun var yardımcı olursanız sevinirim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)