General Mobile Discovery 16GB inceleme Videosu - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 32 ve 32
Like Tree4Beğeni

Konu: General Mobile Discovery 16GB inceleme Videosu

erhan49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı albertini_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alalı daha 1 hafta oldu ve sorunlar bağladı. kendiliğinden kapanıyor. donuyor, yatarken şarz %80 sabah bakıyorum %5. hiç bulaşmayın az fark verin samsung vs alın
    öncelikle sakin olun biraz makinanın "ilk" şarzında dikkat etmek lazım.Batarya optimize değil o yüzden %80 den %5 e iniyor.Halbuki gerçek şarz %5 de değil neyse.Şimdi şarz ile ilgili sorunu çözmek için telefonun yol göstereyim Discovery nin şarzını %5'e getirip akşamdan sabaha,ya da sabahtan akşama 10-12 saat şarzda takılı bırakıp %100 e bile gelse cihazı şarzdan çekmiyoruz.Böylelikle Batarya optimizasyonunu sağlamış oluyoruz inşaallah.Kendiliğinden kapanma ve donma problemi için de makinayı menü içerisindeki "sistem güncelleme" bölümünden 13.11.2013 tarihli son güncelleme ile güncelliyoruz.Bu arada makinada güncellemeden sonra otomatik yeniden başlatma olmazsa, siz yeniden başlatın.Kolay gelsin.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum fakat dün gece oyun (real boxing) yükledikten hemen sonra kendi kendine reset attı. Bu sabah devam edince oyundan kaynakladığını zannedip silmeme rağmen birşey değişmedi. Birkaç forum sitesinde daha aynı konuya rastladım güç tasarrufu moduyla ilgili bi durum olduğu yazıyordu denemek içi kapattım ve yaklaşık 3 saattir reset atmadı. Ama umarım güncelleme ile ilgili bi sıkıntıdır. Sorunun neden kaynakladığını bilen veya çözüm yolu bulan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ederim. Teşekkürler.
    Teli fabrika ayarlarina getirin bir daha reset atmıyor

SDN Okuru

sizce s3 mni mi discovery 16 gb mi

SDN Okuru

Standart dıskawry

ne samsung ne nokıa .. bnce gm dıcovery16 yı kesınlıkle denemelısınızz.. harıka ve cok zarıf bı tasarım . gm da hic beklemeyecegınız bi mukemmelık

SDN Okuru

Standart Sikintili telefon

valla ben bir ay oldu ama şarj yeri sıkıntılı çıktı 4 hafta garantiye gönderdim 50 tl para istediler vermek zorunda kaldım sorunu şarj yeri bu telefonların

SDN Okuru

şarj sorunu varmı 4 gb lik olanlar da discovery alıcam ama kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

Standart süper telefon

tanıtım süper yanlız tanıtım 10 dk sürdü başta şarj 60 dı tanıtım sonu 57 ye düştü ama ssüper bi telefon almayı düşünüyorum bide bu telefon hangi mağazadan

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)