General Mobile Discovery Bulabileceğim Mağazalar

Konu: General Mobile Discovery Bulabileceğim Mağazalar

Çanakkale_SDN

Standart General Mobile Discovery Bulabileceğim Mağazalar

Başlıktada dediğim gibi bulabileciğim mağazaları bilen varsa yazabilir mi lütfen çok acil bugün almayı düşünüyorum teşekkürler
    mendocino

bu konuyu takip edin yada sorun en aktif konu bu
    St. Benoit

Gold' da var. Arayıp hangi şubede olduğunu öğrenebilirsin

http://www.gold.com.tr/general-mobil...cep-telefonu_u

edit : stokta kalmamış ama yine de takip edersin burayı.
    Çanakkale_SDN

Alıntı St. Benoit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold' da var. Arayıp hangi şubede olduğunu öğrenebilirsin

http://www.gold.com.tr/general-mobil...cep-telefonu_u

edit : stokta kalmamış ama yine de takip edersin burayı.
    Saol bende biliodum orayı ama stokta olan lazım saol yinede

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.n11.com/general-mobile-di...fonu-P14506204
    Buna güvenilirmi Garantisi nedir bilgisi olan yazabilirm
    mendocino

resmi distirübütör garantili denmiş yani genpa.
    SDN Okuru

tellpaaa
    SDN Okuru

Standart discovery

Selam ben bu telefonu almak istiyorum ama bana parçalarını bulamazsın dediler bulması çok zor dediler doğrumudur bu ?
    nantenami

arabamı bu yaf parçası marçası saçmalamayın bu paraya alınabilecek en iyi telefon
    SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ben bu telefonu almak istiyorum ama bana parçalarını bulamazsın dediler bulması çok zor dediler doğrumudur bu ?
    telefon satışında zaten bunu belirtiyorlar. herhangi bir arızada parça değişimi/tamiri olmaz. garanti içinde bozulmalarda yenisini vermeleri gerekli ama bilmiyorum sonuçta.
    bende bundan endişeliyim aslında. ama telpa garantisini samsunga da bakıyor sonuçta. bilemedim.
    Boz Kurt

GM Türk Malı zaten diye biliyorum
    SDN Okuru

Arkadaşlar bu telefon blu adı altında üretiliyor. Yani general mobile Türkiye distribütörü ve kendi adı altında satıyor. Tam olarak bilmiyorum fakat ya macar ya da finlandiya malı olsa gerek....
    mendocino

telefon diğer oem telefonlar gibi %90 çin malı, farklı firmalar blu, general mobil ve gioni gibi bişeydi hint markası üstüne marka basıp satıyorlar. ismi falan önemli değil donanımı ve android sürümü gayet iyi Türkiyedeki garantisinide telpa veriyor yani muatap alınacak bir firmada var herhangi bir sıkıntı yok. avea, türksel,vodafone üstüne marka basılıp satılan diğer çin malı telefonlar gibi, hatta casperin telefonunda gerçeği çinden çıkmıştı.
    ouzdoan68

peki nerden buldun , dartyde felan tükendi yazıyor .
    Akakçe 'de 2-3 sitede gösteriyor ama ne kadar güvenilir orası düşündürücü ?
    Alıcak arkadaşlar hangi siteden sipariş veriyor yazarsa memnun oluruz
    ProRat`

Telefon güzel ama Bilindik markalara gitmek daha mantıklı. Ama yine de kaliteli telefon tam f/p ürünü gerçekten.
    SDN Okuru

o değilde sim1 3g sim2 2g nedir aga
    SDN Okuru

Standart türk malı değil

telefon sadece çin mallarına benzeyen yarı türk 1 telefon üretti bu telefon türk değil ve hatta özünde general mobile bile değil blue diye bi firma üretiyormuş general burada aracılık yapıyormuş. sonuçta telpa ve general mobile garantisinde.
    aslanpayi

Kullananların fikri nedir alınır mı? Vatanda veya n11'den 16gb bellekli olanından almak istiyorum. Fakat şikayet var'da en çok şarj etmeme problemleri yüzünden konu açılmış. Kullananlar olumlu ya da olumsuz eleştirilerini esirgemezse biz de faydalanabiliriz.
    NSIndestructibL

Açıkçası telefon güzel ama işçilik sıfır ekran kaliteli ses kaliteli dokunmatik hissi güzel ama çok kötü malzemesi var.Bir düşerse göçecek gibi duruyor.Aslında şöyle özetleyeyim markette maket telefonlar olur maket olduğu için ucuz ve hafif hissi verir buda aynen öyle sanki telefon maketten yapılmış.Yanında verilen kulaklık çok kötü cızırtı yapıyor şarj adaptörü güzel ama kablosunun da kalitesi kötü.Yani telefon özellikleri güzel ama çok ucuz duruyor hiçte elde kalite ve güven hissi vermiyor sanki her an bozulacakmış gibi duruyor ben elden çıkardım rahat bir nefes çektim.Eğer kasanın verdiği kalite hissi sizin için önemliyse uzak durun derim samsunglar bile çok daha kalitei duruyor yanında ucuz çin malı telefonlar gibi duruyor elde.Bunlar sizin için önemli değilse telefon tüm ihtiyaçları karşılıyor tavsiye ederim.
    zawell

GM Discovery 16 GB 580 tl ye telpa garantili www.ynsmagazacilik.com/802605
    SDN Okuru

bu site güvenilir mi?
    Asteriks

Bütün teknoloji mağazalarında var nerdeyse.
    Vatanda 699'a 16 GB modeli var.
    Hem güvenilir hem de pembe.

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-t...spx?I_ID=69672
    legendeses

Gold'dan aldım 16 gb mavi alısverişlerim tümünü buradan yapıyorum tavsiye ederim, 2 hafta oldu telefonu alalı gayet güzel

http://www.gold.com.tr/general-mobile-pda-smartphone_l
    SDN Okuru

biraz daha genel bir bilgi verebilirmisiniz kullanan arkadaşlar bi kişi çok maket gibi duruyor demişti alcaktım ama bu özle duraksadım lütfen tatmin edin almak istiyorum bu telefonu
    neskalii

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz daha genel bir bilgi verebilirmisiniz kullanan arkadaşlar bi kişi çok maket gibi duruyor demişti alcaktım ama bu özle duraksadım lütfen tatmin edin almak istiyorum bu telefonu
    3 aydır kullanıyorum maket gibi felan değil aksine tam tel gibi tel ben bi sorununu görmedim. Bu arada 16 gb siyah kullanıyorum...

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)