Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 13 ve 13

Facebook Güvenlik konrolü

Facebook Özel forumunda Facebook Güvenlik konrolü konusunu incelemektesiniz.

bundan yaklaşık 3 ay önce facebook profili kurmuştum herşey yolundaydı bugun facebook profilim bi sebepten dolayı kapatıldı (sebebini bnde bilmiyorum) profili ilk kurduğumda arkadaş eklemk için güvenlik sorusu soruyordu daha ...

Peter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lightbulb Facebook Güvenlik konrolü

bundan yaklaşık 3 ay önce facebook profili kurmuştum herşey yolundaydı bugun facebook profilim bi sebepten dolayı kapatıldı (sebebini bnde bilmiyorum) profili ilk kurduğumda arkadaş eklemk için güvenlik sorusu soruyordu daha sonra ya ben kurcalayarak kapattım bu güvenlik sorularını yada belirli bir süreden sonra kendi kapandı bugun yeniden bi facebook profili kurdum ve yine aynı güvenlik soruları ne yaptıysam kapatamadım acaba bunu kapatmanın bi yolu warmıdır yoksa belirli bir süreden sonra kendisi bu güvenlik sorularını sormazmı
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    • Dosya tipi: jpg nhxfg.jpg (28.6 KB (Kilobyte), 69x kez indirilmiştir)

KintaRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çete savaşlarında çok kişi eklemem ve çok mesaj göndermem nedeniyle benim hesabıda kapadılar. Seninkide bu yüzden olabilir :-)

Edit: Cep telefonu ile doğrulama yaparsan güvenlik resmi ile doğrulamayı ortadan kaldırabilirsin.
    Konu KintaRo tarafından (28-11-2008 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.

winstoncash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

güvenlik kontrolü yeni üye olduktan sonra bir süre devam ediyor, aktif üyeliğinin üzerinden biraz zaman geçince kendiliğinden kapanacaktır. biraz idare edeceksin bu şekilde malesef

inşallah öledir teşekkürler

buraqq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet cep telefonu ile doğrulama yap... oyun facebooktan oynanır mı yaa?? ala alaaa

iyi de kardeş cep telefonuyla onaylamadan olmuomu bn dierinde böle bişe yabmamıştım

aLesTa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar aynı durumla bende karşı karşıyayım yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Ben kısaca anlatıyım hesabımda sadece bowling oyunu oynuyodum çete savaşları falan oynamadım kimseyi davet etmedim bügün facebook a girmeye çalıştıgımda;

Kapatılmış Hesap

Hesabın bir yönetici tarafından kapatılmıştır. Soru veya endişelerin varsa, SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin.

yazısını gördüm.Daha sonra facebook a bir mail attım cevabı geldi;

Hi, Facebook Customer Support has received your inquiry. Stand by as we should be back with you soon. In the meantime, we encourage you to review our 'Help' page (http://www.facebook.com/help.php). You'll find lots of information about Facebook as well as many answers to your questions. Check out the FAQs on the Support page too. Thanks for contacting Facebook and enjoy the site! -Facebook Customer Support

Cevap mailindeki linke tıkladığımda ise ;

Hesabınızı Koruma ve "Koobface" Solucanı
    Şu an kullanıcılarımıza son zamanlarda meydana çıkan "koobface" solucanı ve şifre oltalama (phishing) siteleri hakkında yardım ediyoruz. Hesabınız yakınlarda istenmeyen iletiler göndermişse ( ör: gönderdiğinizi hatırlamadığınız “ Şuna bir bak! “ vb. mesajlar), şifre yenileme, bedava anti-virüs tarayıcıları indirme ve diğer yararlı ipuçları için lütfen Facebook Güvenlik Sayfası'nı ziyaret edin.

bunlara bakarak galiba bu virüsü kapmışım galiba tam olarakta bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim güvenlik yazılımı olarak Spyware Doctor kullanıyorum güncel şuan hesabı açmanın bir yolu yokmu ? yada virüs girmedide sadece kapattılar mı ? buda olabilir diye düşünüyorum bu durumda ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

Şimdiden Çok teşekkür ederim.

ck1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar bi süre sonra gidiyor arkadaş edinin ve ağlara katılın bi süre sonra güvenlik doğrulaması istemeyecektir

erolarman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cep telefonu ile dogrulama yapman en kisa ve kesin cozum.

KintaRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demek ki FaceBook'un güvenliğini bu arkadaşlar sağlıyor :-)

SWAT.TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hesabın bir yönetici tarafından kapatılmıştır. Soru veya endişelerin varsa, SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin

inanmıyorum yahu bizde site forum yönetiyoruz özel mesajlar da dolayı kapatılan hesap yuh .. arakadaşlarım olmasa .sallicam .

açıldığını duymuştum gerçi sonrdan.. Mail çekip sordum..

Hi,

Facebook Customer Support has received your inquiry. Stand by as we should be back with you soon. In the meantime, we encourage you to review our 'Help' page (http://www.facebook.com/help.php). You'll find lots of information about Facebook as well as many answers to your questions. Check out the FAQs on the Support page too.

Thanks for contacting Facebook and enjoy the site!

-Facebook Customer Support

:euro:

Arkadaşımın facebook adresinde telefonla yapılan güvenlik kontrölü varmış kaldırmak istiyormuş. Nasıl yapacak?

güvenlik=security yani

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)