Hesabın geçici olarak kilitlendi Facebook sorunu?

Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 18 ve 18
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Bekçi

Konu: Hesabın geçici olarak kilitlendi Facebook sorunu?

Standart Hesabın geçici olarak kilitlendi Facebook sorunu?

Facebook hesabım 2 gün önce hiçbirşey yokken birden bu uyarıyı alıyorum giriş yapınca.Bi küfür yada hakaret içerikli bi mesaj yada başka birşey, bir yabancı ekleme yapma yani olumsuz birşey yapmadım.Sorun nedir ve nasıl çözebilirim?Nette biraz araştırma yaptım 1 hafta bekledikten sonra açılır felan yazıyodu.Ne yapmam gerekiyor?

Hesabın geçici olarak kilitlendi

Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
    Don't worry. We'll help you find and remove any infected files right away.

Nasıl etkilenmiş olabilirsin

Often, users who are infected with malware are tricked into running a malicious program, which infects their machine with malware. Remember, you should never run programs from sources that you don't trust.

Bekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Büyük ihtimalle, bilgisayarın bir virüs tarafından enfekte olmuş olabilir. Endişelenme. Biz sana enfekte olan dosyayı bulup kaldırmana yardımcı olacağız."

"Sık sık, enfekte olan kişiler, kötü niyetli programlar tarafından kandırılıp kötü niyetli programları çalıştırırlar. Unutma, güvenmediğin hiç bir şeyi açmamalısın."

Falan filan demiş işte.. Yazdığın adresin doğru olduğundan eminsen. Tahminim birkaç gün içerisinde açılır.
    rayan bunu beğendi.

Windows 8 kurmuştum, üzerinde yüklü olan Microsoft Security Essentials yüklü idi sadece, sanırım bi virüsten oldu ama hesabı geri almayı başardım

tarık kardeş aynı gün aynı sorun bende de çıktı sen nasıl hallettin yardımcı olda bende halledm deli oldum vala ya

erenkaraca05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeşim bir kaç kişi gibi bendede aynı gün aynı sorun çıktı çözümünü söylersen makbule geçer şimdiden teşekkürler

Bende windows 8 üzerinde oldu bu sorun, tarayıcı kısmında kilitlendi yazısından sonraki aşamalarda güvenlik sorunu indir kur tarat diye bir şey çıktı ona tıkladım otobatik face açıldı, sonra şifremi değiştirip tekrar hesabıma sahip oldum arkadaşlar.Ayrıca facebooka mail atmıştım.

ben bu sorunuma cevap bulamadım.ingilizce yazılmış anlamadım. hesabım nasıl kilitlenir açabilmek için ne yapmalıyım...

Alıntı ferdaöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu sorunuma cevap bulamadım.ingilizce yazılmış anlamadım. hesabım nasıl kilitlenir açabilmek için ne yapmalıyım...
    halaoğlu virüslü yerlere girmişsin diyor ama biz olayı çözecez diyor.çözülür bir kaç güne galiba sıkma canını

Arkadaşlar bu konu gözüme çarptı ve şunu söylemek istedim.Bu olay 2yıl önce benim de başıma geldi bunun nedeni kişilerin paylaştıkları video olsun site olsun bunun gibi gönderimler sitelere tıkladığınızda sitedeki virüs bilgisayara bulaşır.

Mr.Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benimde başıma geliyo çooğu zaman ama benim ki tanımadığım kişilere arkadaşlık gönderdiğim için genellikle oluyo

Kayıtsız Üye

Standart facebook

benımde facem kılıtlenmiş neden

Kayıtsız Üye

kardeş benim face gitti ya chromeden girince kilitlendi fiLan diyoo neden ya çok sewiyorum facemi bilgi verirseniz iyi olur walla

Kayıtsız Üye

benim facebook Hesabın geçici olarak kilitlendi. diyor ve güvenlik kodu telefonu gelmiyor napam lazım yardım edermisiniz

Kayıtsız Üye

Exclamation Yardim

Ben kural ihlali yapmişim ama benimde facebook hesabin geçiçi olarak kitlendi diyo güvenlik kodu istiyo giriyorum telefon numarasi istiyo sonra onuda giriyorum telefonuma kod gelmiyor yardim ederseniz sevinirim

Kayıtsız Üye

ben kural ihlali yapmişim ama benimde facebook hesabin geçiçi olarak kitlendi

Kayıtsız Üye

arkadaşlar direk dewam edin en sonda açılıoyo

SDN Okuru

Exclamation Hesabın geçici olarak kilitlendi.

Arkadaşlar 2 gün önce facebook adresimi bir çok kere yanlış sifreyle girilmeye çalısıldıgı için facebook adresim kitlenmiş şimdi güvenlik için nufus cüzzanımın resmı yuklettırdıler ama cevab vermiyor site ne yapmam gerekiyor bilen varmı acaba??

SDN Okuru

şifrmı unutum

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)