Etiketli Kullanıcı Listesi

6. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 126 ile 150 ve 151
Like Tree13Beğeni

Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Facebook Özel forumunda Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı konusunu incelemektesiniz.

maalesef arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yaklaşık bir aydır hesabıma giremiyorum. çözümü bilen varsa bildirsin sevinirim. ...

Kayıtsız Üye

maalesef arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yaklaşık bir aydır hesabıma giremiyorum. çözümü bilen varsa bildirsin sevinirim.

Kayıtsız Üye

Banada oldu lanet olsun kod falan gelmiyor telefonuma. en son sayfa beğeniyordum sonra birden hesaptan çıktı o gün bu gündür giremiyorum

Kayıtsız Üye

1 haftaya yakındır aynı sıkıntı bende de var. arkadas tavsiye etti, feysbuk a kimlik yollama işini.. yolladım az önce bakalım şimdilk bişi yok.. tc kimlik, baba adı vs. gibi yerleri kapatıp ad-soyad ve dogum tarihimi görecek sekilde taratıp yolladım.. adres ise. https://www.facebook.com/help/contac...83190208381429 insallah açılır ve sizinde işiniz hallolunur.. oradaki açıklamalarıda okuyunuz..

Kayıtsız Üye

Standart selin

Alıntı Majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kodumu alamıyorum" dediğinde bi çözüm sunmuyor mu? En azından bi e-posta üzerinden bunu yapması lazım. Bence böyle mağdur bırakmaz Facebook.
    facebok onay kodum gelmiyo

Kayıtsız Üye

güvenlik kodunu söylesenize

Kayıtsız Üye

Arkadaşlar benimde telefonuma kod gönderilmiyor neredeyse 2 haftadır aralıksız giriş yaptım saatlerce bekledim ama olmuyo .. bu hattan dolayımı yoksa telefonun yavaşlığı fln mı ilk yaptığımda şakır şakır kod geliyodu şimdi hiç uğramıyo :S acaba başka telefona taksam olur mu ?

byneco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

üyeliği onaylayın maile gelen lınkı tıklayın onaylayıon eger olmazsa m.facebook.com adresınden deneyın

En kolayı faceye ilk girildiğinde android telefon ile de giriş yaparak, daha sonra uygulamada ki kodmatik kodmatik ile kod üretmek.

TMac1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynısı başıma geldi,face e mesaj attım sorunum hakkında,mail geldi,sorununuzu yazınız ve kimlik ön fotokopisini ad soyad doğum tarih ve resiminizin gözükeceği şekilde bize cevap olarak atın dediler bende istenilen hariç her şeyi kapadım ve yolladım sonra telefonla araya bastım ve arayıp kodu ilettiler ve girdim sonrada telefonla onayı iptal ettim

Kayıtsız Üye

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla

Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
    Hesabını doğrulamak için telefonunu kullan
    Kullandığın telefon numarası sadece tek bir hesabı doğrulamakta kullanılabilir. Numaranı girdiğinde, Facebook hesabını doğrulamak için bir kod alacaksın. Telefon numaran sadece senin hesabını doğrulamak için kullanılacaktır ve iznin olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.
    Bir telefon numarası gir
    diyo giriyorum telefon numarası ama Kısa bir süre içerisinde çok fazla sayıda kod isteğinde bulundun. Lütfen daha sonra tekrar dene diyor. bekliyorum olmuyor.

SDN Okuru

Telefonuma güvenlik onay kodu gelmiyo ya deli olcam bana yardım edin lütfen eğer bildiğiniz birşy varsa ben yapamam ama ben siz versem facebook adresimi siz yapın lütfen lütfen

SDN Okuru

lanet olsun 1 ay oldu onay kodu gelmıo

SDN Okuru

bende güvenlik kodu alamıyorum mail atsak nereye atıcaz yardımcı olurmusnuz...bana bu mailden atabilirsiniz...

yanliz-_-men@hotmail.coom

SDN Okuru

amayok

halil413 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir arkadasa özel mesaj attım @facebook.com olarak mesajı gönderdi ardından benı telefon onaylamamı istiyor gelmiyorda mesaj neyapıcam şaştım

telefonum zaten onaylıydı tekrar neden onaylatmak istiyor anlamadım

bu sorunu bende yasıyorum yerıne kimlikle onaylama getirmişler ama oda gitmiyor var mı su ısı cozenler onun yerıne ekstremi gonderdım onay beklıyorum onay mesajı nezaman gelir acaba??

cryalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefonda Facebook programı yüklüyse ona gir profilini aç. Ayarlara gir kodmatik olması lazım ordan veriyo kod'u. Bi dene istersen

webmasder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum benimde başıma gelmişti, Telefonlar iletelim kısmı var ya birçoğumuz korkarız, lan İngilizce bilmiyoruz arasa şimdi adamlar ne diycez filan diye ya Otomatik bilgilendirme mesajı şeklinde veriyorlar...Yani tırsacak birşey yok.. Baktınız mesaj gelmedi mi hemen telefonla iletin deyin.. Telefonunuz çalıyor ve tok bir ses; 'Aha yakaladık seni, açmıycaktın değil mi? Oluşturduğun fake profilleri, kız profillerini hepsini biliyoruz, alıp sattığını da biliyoruz. Şimdi yandın!!!' demiycek Korkmayın..Diyor ki 'Merhaba Facebook onay kodunuz: GRh47K bilmem ne...O şekilde çözebilirsiniz...

olmuyor olmuyor biri bana yardım etsin

Alıntı halil413 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmuyor olmuyor biri bana yardım etsin

Biraz önce yaptım oldu arkadaşım şöyle anlatayım

facebook a girdikten sonra hesap ayarlarına girip ordan mobil sekmesini tıkla. Numara ekle dedikten sonra gelen penceredeki Sadece hesabını doğrulaman gerekiyorsa veya operatörün yukarıda yazmıyorsa, Telefon numaranı buraya ekle." kısmna tıkla ve numaranı gir kod kesinlikle gelmiyor gelmicekte fakat gelen kodu aşağıya yazın penceresinde bulunan kodu tekrar gönder seçeneğine bir kaç kere tıkla 1-2 kerede kafadan 4 haneli bir kod at (2 kereden fazla yanlış kod girme) en sonunda çok fazla giriş yaptın diyip altta beni telefonla arayın seçeneği açılıcak eğer yurtdışı numaralardan arama alabiliyosan yaklaşık 10 saniye içinde seni arıyacaklar gelen kodu dinle ve yaz

dediğim gibi bu yolla biraz önce kaydettim numaramı (hattım avea)

Fakat belirtmek istediğim birşey daha var facebooktan mobil bildirim asla bekleme vodafone dada kullandım mesaj falan geldiği yok kırk yılın başı biri eklerse o mesaj olarak gelebilir ki oda belki yani kesin değil

Arkadaşlar ben bir kaynak buldum burası biraz daha zanky detaylı açıklıyor ve sorun çözülüyor gibi bir bakarsanz belky yapamayan arkadaşlar yapabilir buradan bizede anlatabilirler

http://www.osmanlitr.com/facebook/69...i-anlatim.html

facebook girişi için tlf onay kodu gelmıyor.bilen ve çözüm bulan lutfen yardım etsın yaa ((

facebook onay kodum kaç gündür gelmiyor telefonuma lütfen biriniz yardımcı olurmusunuz yokmu onca zamandır çözen birileri adresimi ve şifremi verebilirim....

bende aynı sorunla karşılaştım şimdiye kadar yeni msn adresi ekleme facebook a mesaj gönderme geelen mesaja yanıt verme gibi şeyleri denedim yani okuduğum her şeyi ama hala ulaşamıyorum daha farklı bir çözüm bilen varsa çok makbule geçer bu hesabımı kaybetmeyi gerçekten istemiyorum

arkadaslar burda facebook u iyi anlayan biri varmi acaba? Ona mesajla bir soru sormak istiyorum.Cok onemli

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 konuk)