Etiketli Kullanıcı Listesi

3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 61 ve 61
Like Tree1Beğeni

Okul Temsilcisi Adayı Nasıl Konuşmalı?

Eğitim forumunda Okul Temsilcisi Adayı Nasıl Konuşmalı? konusunu incelemektesiniz.

Kimse temsilci konuşmasi yapmamiş ...

SDN Okuru
    SDN Okuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kimse temsilci konuşmasi yapmamiş

ozgural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bizim okuldaki gibi salla .hepsi inanıyor .yok halı saha yaptırıcam.yok tuvaletler günde 5 kez temizlenecek ....

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hocam sıyaset yapma yemıyolar artık içinden gelenlerı soyle ...heyecanlanma ...gerısı gelır

SDN Okuru

öncelikle değerli öğretmenlermi ve sevgli arkadaşlarmı saygı ve sevgiyle selamlıyorum arkadşlar gördğnüz gibi bugn okul temsilsisi seçilecektr bana o verdendende vermeyendende alah razı olsun diyorm gerçekten beni seçersenz pişman olmazsnz sizle elmden geldği kadar yardım etmeye çalışacagm sonuşta hepmz burdsa arkadalşız ve kardeşz yinede siz bildğnz gibi yapın bazı arkadşlar diyorki bılmiyorm ben oklda sigarya srbest ecem bilmiyorm okul bahçesne havuz yaptcam ya kardeşim sen ali ağa oğlımısn plaj yapiyorsn sakın o arkadaşların laflarna kanmayın çık pişman olursuz arkadaşlae okl temsilcisi demek yerinde otrup saz çalmak değildr okul temsilcisi demek okldaki tüm arkadaşların eğitim hakındaki sorunmlarnı giderebilmek demektr şimdiden hepnzden çok çok tşkr ediyorum.( BEN BYLE KNIŞMA YAPTIM VE KAZANDIM HEMDE BÜYÜK BİR FARKLAN SİZDE BYLE KNUŞN EMEİN OLUNKİ KAZNRSNZ ) SAYGILARMLAN

SDN Okuru

Smile bana da yardım edin 7. sınıfım iki senee önce de başkan yardımcılığına aday oldum ama

ben okul temsilcisiyim ve o kadar da dikkat çekici bir konuşma yapmana gerek yok hem bende 7. sınıftayım

SDN Okuru

Arkadaşlar 6. sınıf öğrencisiyim ama yarın seçim yapılıyo konuşmamı hazırladım inşallah kazanırım bana şans dileyin

SDN Okuru

kardaşım bol bol yalan sık inanıyorlar ve çok oy alıyorsun

ben geçen sene 23 daka konuştum 21 dakikası yalandı diger 2 dakikasınıda içten konuşmadım sana tavsiyem bol bol yalan sık

SDN Okuru

Arkadaşlar ben 8. sınıfa gidiyorum hem başkan hemde temsilci adayıyım ama kocaman okulda beni kaç kişi seçer bilemiyorum çünkü daha açıklanmadı lütfen beni tanıyan varsa bana oyunu verebilirmi bu arada ben (sevdenur öz) yardımlarınız için (TEŞEKKÜR EDERİM) teşekkürler hepinize

SDN Okuru

Thumbs up okulum benim ellerimde

arkadaşlar ben 4 yıldır başkanım. 3 yıldırda okul temsilcisiyim. insanları nasıl etkilemeliyimki diğer zamanda beni secsinler bizim okul çook kötüydü okulu cok güzel hale getir dim şimdi hekez benim kaç yaşımda olduğumu merak ediyodur ben 10 yaşındayım.. size inandırıcı olası gerekmiyo olabilir ama benim küçük olmam pilanlarımın da küçük olacağı anlamına gelmez..........))

SDN Okuru

ayyyyyyy lütfennnnnnnnnnn 4. sınıfım bana bir konuşma yazın çok lazımmmm

SDN Okuru

Standart Yardimci olurmusunuz ?

Ben 5. sınıfa gidiyorum ilk önce sınıf temsilcisi seçildim şimdi yaşım küçük olduğu için okul temsilci yardımcısı olacağım bana her konuda yardım ederseniz sevinirim özellikle (KonuşmA) abilerim ablalarım yardım eli uzatın bi

3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)