Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 27
Like Tree1Beğeni

Facebook Hesabını Silmek / Kapatmak Nasıl Yapılır?

Eğitim Videoları forumunda Facebook Hesabını Silmek / Kapatmak Nasıl Yapılır? konusunu incelemektesiniz.

Facebook artık insanların canını sıkmaya ve insanların birçok zamanını heba ettiği bir sosyal ağ biçimine dönüşmeye başladı. Sizde bu facebook adlı sosyal ağdan kurtulmak istiyorsanız altta yer alan videomuzu izleme ...

senininternetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Facebook Hesabını Silmek / Kapatmak Nasıl Yapılır?

Facebook artık insanların canını sıkmaya ve insanların birçok zamanını heba ettiği bir sosyal ağ biçimine dönüşmeye başladı. Sizde bu facebook adlı sosyal ağdan kurtulmak istiyorsanız altta yer alan videomuzu izleme başlayın diyelim.
    Videoyu izlemeden önce size bir link takdim edeceğim. Ama bu linke videoyu izledikten sonra tıklayın ve benim videoda uyguladığım adımları bir bir takip ederek sizde ayınılarını uygulayın.Açıkçası çok zor bir işlem değil ama siz yinede videoyu izleyin! Linkimiz;
    https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

KAYNAK ; Senininternetin.Com - Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir?

Geçen hafta silmiştim,sarmıyordu artık.
    technomind bunu beğendi.

Alıntı ReDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta silmiştim,sarmıyordu artık.
    Ben facebookta bazı ürünleri filan takip ettiğim için silemiyorum. Bağımlıyız mecbur.

Fearlees - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yav arkadaşlar bir sorum olacak,benim geçtiğimiz aylarda facebook a girdiğimde,facebook tarafından kitlenmiştir diyordu,altındada iki tane tarih vardı o tarihi geçeli haftalar oldu ne yapabilirim bi yardım edermisiniz,facebook a email gönderdim otomatik yanıt sistemiyle bir mesaj geldi işte şu sarunlarınız varsa şuna şu sorunlarınız varsa şu linke tıklayın falan diyordu ama hiçbiri benim sorunuma uygun değil, yardım edermisiniz o hesapta gerçekten ama gerçekten önemli şeyler vardı.Yardım edicek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı Fearlees Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar bir sorum olacak,benim geçtiğimiz aylarda facebook a girdiğimde,facebook tarafından kitlenmiştir diyordu,altındada iki tane tarih vardı o tarihi geçeli haftalar oldu ne yapabilirim bi yardım edermisiniz,facebook a email gönderdim otomatik yanıt sistemiyle bir mesaj geldi işte şu sarunlarınız varsa şuna şu sorunlarınız varsa şu linke tıklayın falan diyordu ama hiçbiri benim sorunuma uygun değil, yardım edermisiniz o hesapta gerçekten ama gerçekten önemli şeyler vardı.Yardım edicek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    kardeş bunu google hesabım donduruldu diye arat. Banada aynısı olmuştu ingilizce bir metin yollamıştım 10-15 gün sonra açılmıştı. Şimdi o metin nereye nasıl yollanıcak hatırlamıyorum ama öyle bir yol diye hatırlıyorum..

Fearlees - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı senininternetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bunu google hesabım donduruldu diye arat. Banada aynısı olmuştu ingilizce bir metin yollamıştım 10-15 gün sonra açılmıştı. Şimdi o metin nereye nasıl yollanıcak hatırlamıyorum ama öyle bir yol diye hatırlıyorum..
    Kardeşim yorumun için sağol ama bende o ingilizce mesajı internette bulmuştum onu attım dediğim gibi otomatik yanıtlama sistemi geldi işte yukarda yazmıştım onları.

sağol

Ben yaklaşık 1 ay önce sildirmeyi denedim, ondan sonra da hiç giriş yapmadım, 15 günü aştı ama hala silinmemiş. Arkadaşıma mesaj atmıştım. Onun feysinden baktım hala adım gözüküyor. Neden ?

Alıntı senar1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 1 ay önce sildirmeyi denedim, ondan sonra da hiç giriş yapmadım, 15 günü aştı ama hala silinmemiş. Arkadaşıma mesaj atmıştım. Onun feysinden baktım hala adım gözüküyor. Neden ?
    Artık facebook'un demirbaş listesine girmişsin ondandır

Alıntı senar1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen hesabı kapatmamıs dondurmusun kardeşim bendede aynı sıkıntı vardı girmiyordum ama ismim cıkıyordu sonra netten hesap kapatma ile ilgili bi link buldum ordan kapattım şimdi çıkmıyor

Alıntı ReDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık facebook'un demirbaş listesine girmişsin ondandır
    5-6 yıldır üyeydik boru mu Adamlara mesaj da attım hatta... Ama yanıt bile vermediler. Gireceğim face e herkese asılacağım, herkese mesaj atacağım küfürler yardıracağım o zaman silecekler.

--- Mesaj Güncellendi ---

Alıntı ua23ua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen hesabı kapatmamıs dondurmusun kardeşim bendede aynı sıkıntı vardı girmiyordum ama ismim cıkıyordu sonra netten hesap kapatma ile ilgili bi link buldum ordan kapattım şimdi çıkmıyor
    Yok eminim sildirdim. Hatta 15 gün süre verdi. Eminim

tamam doğru banada 15 gün süre verdi yok millet beni özlüyormuş falan ama arama cubuğuna yazınca ismim cıkmıyor inş çıkmaz

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Girmek var çıkmak yok diyorlar sana herhalde

Baktım bugün. Oh be silinmiş

Hiç kullanmadım. En iyi silme yöntemi. Yalnız hıyarın biri ısrarla benim maili kullanarak üyelik açıyor bende gidip üye şifresini değiştirip sonra hesabı siliyorum. Facebook gibi bir firma onay maili kabul edilmeden nasıl üyeliği açıyor onuda anlamış değilim. Lütfen açmıyor onay mailini onaylaman lazım demeyin kendimde denedim bal gibi açıyor. Zaten kıldım facebook a bu saçma olaydan ötürü daha da kılım.

iayeniceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Facebook'u sildim lazım oldu mu abiminkinden bakıyorum

dadaist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Facebook'u silseniz bile kişisel bilgileriniz Facebook server'larında saklı kalıyor. Dondurmak, sildirmek ya da gizlilik vs. onlar için farketmiyor yani. Şimdiye kadar alacaklarını vermişsinizdir zaten.

Alıntı dadaist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebook'u silseniz bile kişisel bilgileriniz Facebook server'larında saklı kalıyor. Dondurmak, sildirmek ya da gizlilik vs. onlar için farketmiyor yani. Şimdiye kadar alacaklarını vermişsinizdir zaten.
    biliyorum da zararın neresinden dönsen kardır hesabı

acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Hesabınızı kalıcı olarak silmemiz için bir istekte bulunuldu. Hesabınız sitede dondurulmuştur ve 14 gün içerisinde kalıcı olarak silinecektir.

Eğer hesabızın kalıcı olarak silinmesiyle ilgili istekte bulunmadıysanız, bu isteği iptal etmek için lütfen Facebook'a giriş yapın:

https://www.facebook.com/login.php

Teşekkürler,
    Facebook Ekibi

Ayrıntılı bilgiler ;) İkinci hesabı sildim

eryclk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aradığım şey buydu buldum sonunda paylaşım için teşekkürler.

güzel calisma

SDN Okuru

hiç bişi anlamadım

SDN Okuru

kapamak istiyorum hesabımı

2-3 aydır girmiyordum bugüne kısmetmiş

aradığım buydu işte

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)