Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Masaüstü Pc ye Kablosuz Bağlantı Sorunu..

Donanım Sorunları ve Çözümler forumunda Masaüstü Pc ye Kablosuz Bağlantı Sorunu.. konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var. Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için? Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN ...

Standart Masaüstü Pc ye Kablosuz Bağlantı Sorunu..

Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var.
    Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için?

Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN Ethernet Sürücüsünü kurmadığımız için.kuramıyoruz çünkü VIA Rhine II Sürücüsünün wlan ethernet driverı yok.hadi bulduk diyelim,kurduk sürücüyü.ozaman kablosuz aygıtları görebilirmiyiz pc'den?
    Bu yaptığımız işlem doğrumu? doğru yoldamıyız yani?

usb wireless adaptor le bu elimizdeki Airties AP-300 aynı işlevdemidir?

eSa
    eSa isimli üye şu an offline konumdadır
    eSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Airtiesin içindeki web arayüzünden wireless özelliğinin açık ve görünür olduğundan emin olun. Tabi kablosuz ağa bağlanmak için şifre koymayı unutmayın.

Cihazı internetin olduğu tarafta bir siwitch ile ağınıza bağladıktan sonra, ulaşmak istediğiniz bilgisayarınızın kablosuz ağ kartını düzgünce kurunuz.

Daha sonra belirttiğiniz gibi, notebooklardaki gibi ağa girip kullanabilirsiniz.

Piyasada Bir Çok Ürün var Benim Tavsiyem Aşağıdaki Resimde Olan Everest ewn-689-n 802.11N+1 km 2 antenli wıerles almandır. çok sağlam ve çok iyi çekiyor. diğer markalar dandik bağlantı kopma sorunu çekmeme sorunu falan yapiyor EDGE durumu bunun satış fiyatı 50 TL
    http://imageshack.us/f/684/everesttn.png/

Modemin Kablosuz olması gerekiyor.
    Konu Root-Sistemci tarafından (11-04-2012 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası.

BeyaZayeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Freude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var.
    Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için?

Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN Ethernet Sürücüsünü kurmadığımız için.kuramıyoruz çünkü VIA Rhine II Sürücüsünün wlan ethernet driverı yok.hadi bulduk diyelim,kurduk sürücüyü.ozaman kablosuz aygıtları görebilirmiyiz pc'den?
    Bu yaptığımız işlem doğrumu? doğru yoldamıyız yani?

usb wireless adaptor le bu elimizdeki Airties AP-300 aynı işlevdemidir?
    Cihazda Client Router modu olması lazım.
    Eğer cihazda bu mod varsa cihazla çektiğiniz kablosuz bağlantıyı eternet kablosu ile masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

SDN Okuru

bende aynı durumdayım, masaüstü pc den ethernet kablosuyla kablosuz modemime bağlanıyorum, şifremi oğrenmem lazım ama nasıl bana yardımcı olabilecek biri cıkarsa iyi olur

SDN Okuru

Red face

Alıntı sdn okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aynı durumdayım, masaüstü pc den ethernet kablosuyla kablosuz modemime bağlanıyorum, şifremi oğrenmem lazım ama nasıl bana yardımcı olabilecek biri cıkarsa iyi olur
    bro ttnetliysen ttnet'i ara hemen söylüyorlar

SDN Okuru

bende aynı sorunu alıyordum servis sağlayıcımdan 11820 diye bir numara öğrendim aradım uzaktan bilgisayarıma bağlanıp modem ayarlarını sağladılar telefonumdan notebooktan sorunsuz bağlantı sağladım herkese tavsiye ederim

SDN Okuru

arkadaşlar yan komşum bnden internet istedi kıramadım tamam dedim ama adamın pc masaüstüymüş bizm burlaRDA kablo çekmek sıkıntılı iş tp linkin bi tane aletini almış bunu nasıl yapcaz ya

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)