Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 82

Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

Donanım Sorunları ve Çözümler forumunda Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor konusunu incelemektesiniz.

bende dabılyu nun üztü ve altı calızmıo cap lock yanmıo nal düzeltebilirim anca tüm tuşlara birürü kere baınca oluodu artık olmuo calmıo tuşlar yard. edn ...

Standart Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

bende dabılyu nun üztü ve altı calızmıo cap lock yanmıo
    nal düzeltebilirim anca tüm tuşlara birürü kere baınca oluodu artık olmuo calmıo tuşlar yard. edn
    Konu REDFOKS tarafından (19-01-2012 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: Başlık büyük harf ile başlamalı

Temizlemeyi denedinmi klavyeni ?

temizlemeyi dene olmassa götür yazıcı oğluna değiştir kardeşim en fazla 40 kğıt ödersin

ya tamamda bazem öyleine tuşlara baınca çaılışıo

--- Mesaj Güncellendi ---

naıl temzlicem???

tuşları sökmek halınde

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende Bazı Tuşlar Çalışmıyor. Çalışmayan Tuşlar 10-15 Dk Sonra Tekrar Çalışmaya Başlıyor. Yeni Klavye Takıyorum O Hiç Çalışmıyor, (Zaten Elimdeki Klavyede 1 Aylık )
    Bir Çözüm Önerisi Olan Varmı.

Ben su geçirmez klavye kullanıyorum en son süt döktüm dota oynarken ama kuruduktan sonra bile artık tuşlar yapışmıyor banyoya giriyoruz klavyeyle duş aldırıyorum banamısın demiyor, yani A4 tech x7 yi tavsiye ederim o açıdan senelerdir kullanıyorum tek sorunu siyah olması karanlıkta göremiyorum. Su geçirmez demişken aynı markanın bi gelişmiş modeli vardı arkadaşımdan aldım oda su geçirmezdi sanırsam modeli g3 mü ne idi banyoya soktuğum gibi eşşek cennetini boyladı klavye yani her su geçirmem diyene inanmayın benimki tecrübeyle sabit Kıssadan hisse arkadaşım ben 60 liralık klavyeyi banyoda yıkadım gitti istesem garantiye yollar tüketici haklarına giderim vs ama o süre çok uzun süreceği için kasmadım demem o ki garantiye aldığın yere götür dua et ki tamir süresini aşsın paranı geri versinler sonra git iyice araştır düzgün bi klavye al yada 10 milyona pazardan al...

gül gül öldüm kardeşim allahta seni güldürsün klavyeden sebeb sorununu anlamadım klavyeni değiştir klavyelerde pek tamir mümkün olmuyo her söktüğüm elimde kaldı

Yaşadığım başka bir aptal olay ise şudur : Böyle yaymışım bilgisayar karşısında uzatmışım ayağımı masaya kurcalıyorum nette geziniyorum derken bi baktım mouse ile scroll yaptığımda büyütüyor tıklayınca seçmiyor,tabi panikledim chrome mu bozuldu , mouse mu gitti kaç parayya aldıydık anam anam yandım allah diye tam nara atacaktım ki bi baktım bacağım ctrl tuşu üstünde basılı kalmış meğersem sonra,kendi kendime gülmekten yarıldım tabi arkadaşlarada anlatınca makara konusu olduk Demem o ki ayağını Control tuşuna göre uzat

SDN Okuru

bende u yani stnde 2 nokta var u anladiniz çalişmiyor

SDN Okuru

benim klavyemdeli ctrl bes altı tusları basmıyor neden olabilirr yardım edermisinniz

SDN Okuru

benim crtl bastıgımda ses gidiyo caps calışmıyo boşlukta ses gidiyo hay tobetobe

SDN Okuru

Standart esc calsımıo

Beyler bnimde esc tuşu bide f3 tuşu calısmıo (pc klavyesi) birde f lock tusu hep yanıor bastıgımda sonmuyor acaba ondan olabilirmi

SDN Okuru

Standart klavyem çalışmıyor

shift tuşuna farketmeden çok bastım şimdi tüm tuşlarım çalışmıyor lütfen yardım edin napabiliriimm

SDN Okuru

Standart klavye sorunu

benim de i,ş,ğ,p gibi tuşlar çalışmıyordu yeni klavye taktım düzeldi bence öyle yapın

SDN Okuru

Arkadaşlar bendede öle oluodu klavye ters çevirip üstüne vurdum vurdum geri çektm tüm tuşlar çalişio şimdi bir teşekkürü esrgemeyin

SDN Okuru

Standart Bilgisayar dizüstü

beyler benim diğer bilgisayarda x c v m ö i ve . tuşları çalışmıyor nasıl düzeltebilirim. bu arada temizlemeyi denedim ama elektrikli bir makineyle mi yapsam (elektrikli süpürge).bu arada bilgisayar dizüstü.lütfen bilen birisi basit bi şekilde anlatsın

eSa
    eSa isimli üye şu an offline konumdadır
    eSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler benim diğer bilgisayarda x c v m ö i ve . tuşları çalışmıyor nasıl düzeltebilirim. bu arada temizlemeyi denedim ama elektrikli bir makineyle mi yapsam (elektrikli süpürge).bu arada bilgisayar dizüstü.lütfen bilen birisi basit bi şekilde anlatsın
    Büyük ihtimalle tuşların altındaki yolların olduğu plastik malzemede yol kopuğu vardır. Çare yenisini almakta. Çünkü böyle bir durumda o plastiğin üzerine lehim filan olmuyor.

SDN Okuru

Exclamation Klavyeeeee

ya arkdşlar bazıları çalışıo ama bazılrı çalışmıo içinide temzledim hAla aynı ekran klvyesnden yazyrm bu seferde maus bozlck(allh göstermesn)

değiştirme zamanı gelmiş

SDN Okuru

lutfen yardım istiyorum ekran klavyesyle yazıym benm bazı tuslarm calşmıyr szden yardm istiyrm leptoptur

SDN Okuru

Bende sürekli olarak "a" harfine basılı tutuyor.Nasıl çözebiliriz bilen varsa söyleyebilirmi? (Şuan bile "a" harfini kopyala yapıştır yapıyorum.O derece.)

SDN Okuru

Benim de a ike ne çalışmıyordu sebebi kardesim ben yokken habire başka insanlara ananı ile baslayan küfürler ediyormuş ve bu tuşları cok kullanıyormuş ondan bozulmuş Windows historiden bulduk bu sonucu da

SDN Okuru

bende öyle oluodu 10 dk sonra kendiliğinden ışıklar sönüodu sonra açılınca çalııodu şimdi hiç gitmio gelmio şuan bile ekran klavyeden yazıom

SDN Okuru

tuşlarım çalışmıyor (Şuan bile "a" harfini kopyala yapıştı yapıyorum.O derece.)

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)