Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 36 ve 36
Like Tree1Beğeni

Konu: Hafıza Kartım Açılmıyor

Arkadaslar oncelikle bozulmus çalışmayan hafıza kartlarınızı atmayın.http://www.findthatzipfile.com/searc...lftool.zip.htm.bu prog. sayesinde kullanılır hale getirebilirsiniz.

**telefon ve bilgisayarın okumayan hafıza kartları için en saglıklısı biçimlendirmek ve hata ile karşılasılmassa eger veri kurtarma programlarıyla taratmak...

SDN Okuru

Standart evet

aynı sorun bendede vardı veri kurtarma programı ile verileri kurtarabildim ama kart ölmüş sanırım kartı açamıyorum hiç bir şekilde

Aynen Bendede 8 Gb Hafıza Kartı Var Bi Türlü Okumuyor Hem Pc Hem Telefon.

SDN Okuru

arkadaşlar 2 gb hafıza kartım sarı yerden çatlamış ne bilisayar açıyo nede telefon, telefondan biçimlendiriyorum oluyo biligsayara takıp biçimlendiriyorum olmuyo acaba içindeki bilgileri nasıl kurtarabilirim bir bilginiz warmı???

SDN Okuru

icare format recovery dosyası var onu indir ordan içinden lazım olan şeyleri al sonra fotoğraf makinen varsa ona tak ve ordan biçimlendir

SDN Okuru

yardım edebilirmisiniz?
    benim telefonumun dokunmatiği kısmen bozulmustu dokunmatık ekran degıstı eve geldiğiğmde hafıza kartımı telefon görmüyor cıkarıyorum cıkarıldı dıyor takıyorum yok. bilgisayara takıyorum o da görmüyor kartı içindekilerde lazım bana yardımcı olana cooook dua edıcem.

SDN Okuru

Standart sd kart açılma ve biçimlendirme sorunu

arkadaşlar aynı kart sorunları bende de oldu ben bilgisayarı güvenli modda başlatım açmayı denedim ve oldu. İçindeki dosyaları rahatlıkla alıp masaüstüne kopyaladım ve nfts olarak formatladım şimdi rahatlıkla kullanıyorum sorun kalmadı. Yani bilgisayarınızı güvenli modda başlatın ve deneyin bende işe yaradı

SDN Okuru

Standart sd kart

geçenlerde telefonumda video izlemek için kartın içindeki videolardan birini seçtim ve telefonun ekranında üzgünüz bu video oynatılamaz dedi ve hafıza kartım kandiliğinden görünmemeye başladı. eve geldiğimde kartı pc ye taktım oda görmüyor sanki kağıt parçası takıyormuşum gibi tepki yok yani. kısa bir araştırma yaptım kartın markası kingston idi ve ne görsem iyi aynen orda yazan olay şu...

*TAVSİYE* microSD kartım Android 4.1 ya da 4.2 cihazımda çalıştı ancak kısa bir süre sonra artık erişilemez oldu ve kilitlendi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bazı microSD kartlar ve Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 ve Samsung Galaxy gibi Android 4.1 ve 4.2 tabanlı cihazlarda bir sorun tespit edildi Note II, kısa bir süre kullanıldıktan sonra kartın tepki vermemesine neden olmaktadır. Kingston Technology, sorunu çözmek için gerekli önlemleri almıştır ancak TÜM önemli verilerin YEDEKLENMESİ iyi olacaktır. Bu sorunu yaşıyorsanız lütfen çözümü için Teknik Destek bölümümüz ile görüşün.

buyrun burdan yakın adamlar kartı her türlü bir sistemle yakabiliyorlar yani. herzaman virüs demeyin arkadaşlar bakın android telefonlar bazı kartlara nasıl etki edebildiği ortada. bakalım şu an kart her türlü işlemden geçecek içindeki fotoğraflar lazım bana çünkü balayı fotolarımız vardı içinde. saolsun bi abim var bana yardımcı olacak bu işlerden çok iyi anlayan ve veri kurtarma işlerini bozulmuş harddiskleri tamir edip içindeki bilgileri alabilen bi abimiz bu işin içinden çıkarsa buradan yazarım nasıl çıktığını

SDN Okuru

Standart hafıza kartı hiçbir şekilde açılmıyor LG L9 hafıza kartını yaktı

aynı şey bende de oldu android. 4.2 LG telefon bi gördü önce resimleri sonra tamamen gitti ne telefonlar ne bilgisayarlar hiç görmüyor. format atmak için görsem yine yetecek formattan sonra verileri kurtarırım ama hiç görünmüyor

SDN Okuru

içindene özel şeylerin var sen hafıza kartının özellliklerinle oynamışsındır geçmiş olsun kardeşim

SDN Okuru

nasıl kurtardınız bizede yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

Standart sorun

o dediğinizi şöyle yapın üstte birşey var fat bilmemne diye onu nfts yap biçimledir sorun çözüldü

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)