HDMI Ses Sorunu Giderilmesi - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 67
    SDN Okuru

Standart ne yaptimsa olmuyor

ben bilgisayarimi plazma Samsung tv ye bagladim ama görüntü aldim hdmi kablosunu da taktim sag alt tarafta hopörlör isareti ne geldim aciyorum ses var ama disari cikmiyor hareketleri görüyorum diger her seyi yaptim ama bir türlü ses alamadim nasil yapacam bilmiyorum bana söylerseniz sevinirim

SDN Okuru

benim bilgisyar tv görüntü aktarımı yapıyordu ama şimdi ne ses ne görüntü var hd çıkışından ne yapmam gerekir aceba herşeyi denedim olmadı

SDN Okuru

arkadaslar ekran kartım hdmı monitör de hdmı sesi bir kablo ile tvye veriyodum oluyodu nvidia güncelleme yaptım ses gitti

SDN Okuru

nvidia 9600GT bu kartı hdmı ile bağladım ses yok anakarttan ekran kartına ses kablosu gibi bir bağlantı varmı yoksa kart kendi slotundan sesi alıyormu donanım olarak ne tür bi yol izleyeyim arkadaslar

BLacK+ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nvidia 9600GT bu kartı hdmı ile bağladım ses yok anakarttan ekran kartına ses kablosu gibi bir bağlantı varmı yoksa kart kendi slotundan sesi alıyormu donanım olarak ne tür bi yol izleyeyim arkadaslar
    PC Ses ayarlarından ses çıkışını HDMI seçersen seste alırsın. Ekstra kabloya gerek yok

SDN Okuru

arkadaşlar ses var ama disari cikmiyor, ses aygıtı düzgün çalışıyor, varsayılan olarakta o işaretli, sına dediğimde ses hareketleride görünüyor ekran kartını güncelledim(nvidia) diger her seyi yaptim ama bir türlü ses alamadim (tv philips 6000 serisi) teşekkür ederim şimdiden?? 5 yıllık lg lcd de denediğimde bile seste görüntüde geliyordu?

SDN Okuru

arkadaşlar tvmiz lg ancak böyle bir ekran göremiyok acep nedendir burası muştur yolu yokuştur =)))

SDN Okuru

Flaş Bellek tv taktığım zaman videodan ses çıkmıyor ses codec sorunu var diye hata veriyor neden acaba? bilen varsa yazsın.

SDN Okuru

Standart ........................

Çok Sağoll Çok Makbule Geçtiniz

SDN Okuru

ALLAH aşkına biri bana yardım edebilir mi hdmı ses sorunu hakkında nolur lütfen

SDN Okuru

Standart yapamadım

bende hdm cıkmıyor

SDN Okuru

Standart hdmi tv ses vermiyo

bende uğraştım kendim yaptım .. ekran kartı silmeye falan gerek yok sadece hoparlör görünen yerde boş yere sağ tıkla devre dışı bırakılmış öğeleri göster yazan yeri tıkla tv çıkıcak etkinleştir de tamam dır...

SDN Okuru

Standart hdmı

ben hdmı kablosuyla hem pc ye hem de tv ye ses vermek istiyorum nasıl olacak

SDN Okuru

Standart hdmı

ben hem pc ye hem de tv ye ses vermek istiyorum nasıl olacak ?

SDN Okuru

Standart Hdmi

win 7 mi bi de bilgisayarında hdmi giriş var mı

SDN Okuru

vallahi içim rahatladı, ne desem bilemedim tertemiz anlatılmış eyw dostum

SDN Okuru

Standart selam

slm bende macbook laptop var minihdmı ve kablasounu aldım samsung marka tv ye binbir güçlükle görüntüyü aktardım fakat o yazdığınız sistem araçlarına sese giriyorum samsung cihazı göstere ibare neyim yok deli oldum lütfen acil yardım acaba minihdmı dan ses gitmiyormu ?????

SDN Okuru

en güzel çözümü sen sunmuşsun tebrik ediyorum yukardakiler birşey bilmiyor..teşekkür ederim

Arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyordum sonunda çözümü buldum:denetim masası > Ses ve Donanımlar > Ses > Kayıttan Yürüt orada samsung yazmıyosa herhandi bir ses çıkışına sag tıklıyoruz orada devre dışı bırakılmış aygıtları göstere tıklıyoruz ve samsung çıkıo oradan samsung a sag tıklıyoruz ve etkinleştir deyip varsayılan yap diyoruz ve tmmlanıyor tşk <3

SDN Okuru

philips lcd televizyonum var. easylink özelliğinden faydalanmak için philips bluray oynatıcı almayı planlıyorum. mutlaka HDMI ethernet kabloyu da almam gerekir mi, yoksa easylink ile bu kabloya gerek yok mu?

SDN Okuru

xp de bu pencere cıkmıyonası yapcaz acaba

SDN Okuru

helal sana SDN Okuru

SDN Okuru

bendeki şöle aynı varsayılan yaptımm ama hayla ses yok plazmada model : crea

SDN Okuru

Standart tşkl.

teşekürler çok faydalı oldu sayeizde hallettim

brainiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar bende pc anakart asus ımpact 4 bunun uzerınde ses kartı var ama hdmı ıle bagladım tvye sesı ondan almak ıstıyorum nasıl yapıcam illa ses kartından mı hat cekmem gerek ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 konuk)