Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 85
    gece_mavisi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bilgisayar Hafıza Kartını Okumuyor [ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaslar; Micro sd 512 mb hafıza kartını pcnın portuna taktıgımda ısıgı yanıyor ama pc hafıza kartını okumuyor.Hafıza kartını telefona taktıgımda telefon okuyor.Sorunu nasıl cozebılırım??
    Konu BLacK+ tarafından (06-07-2013 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

Mert Ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taktığın yer tozlanmış olabilir bi üfle fln öyle dene. Olmadı taktığın yerde problem olabilir. Kartta problem yok gibi görünüyor telefonda çalıştığına göre. Başka bir kart okuyucu yuvasına yerleştirebilirsin. ...

Alıntı Mert Ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taktığın yer tozlanmış olabilir bi üfle fln öyle dene. Olmadı taktığın yerde problem olabilir. Kartta problem yok gibi görünüyor telefonda çalıştığına göre. Başka bir kart okuyucu yuvasına yerleştirebilirsin. ...
    Sorunun bu oldugunu dusunmuyorum aslında cunku ısıgının yanması taktıgım yerden kaynaklanan bır sorun olmadıgını gosterır kanımca...yınede tskler

özgür deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bendeki win 7 de de aynı şekilde foto makinasının hafıza kartı okunmuyor ama notebookta okunuyor

win7 kurmadan önce sorun yoktu

ışığı yanıyor okuyor görünüyor ama bi işlem yok

başka bi kart okuyucu aldım o sorun çıkartmadı

kart okuyucun bozuk büyük ihtimal..

Alıntı aykutyenihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kart okuyucun bozuk büyük ihtimal..
    Bozuk olduguna ınanmıyorum ama soyle bırsey yapmıstım bunuda soylemelıyım.Ben surucumun harf ve yolunu degıstırmıstım belkı sorun bundan da kaynaklanıyor olablır kart okuyucum 2 tane var yanı ıkısıde aynı anda bozulamaz heralde

ozman disk yönetiminden yeniden farkli harf vermeyi falan dene..oda olmassa kart okuyucuyu sök baska porta tak tekrar kursun tanısın windows

Alıntı aykutyenihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozman disk yönetiminden yeniden farkli harf vermeyi falan dene..oda olmassa kart okuyucuyu sök baska porta tak tekrar kursun tanısın windows
    Denedım olmadı sanırım tek yol format..

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

boşuna format atma sorun senin kart okuyucunun eski olmasından kaynaklanıyor yeni kartları okumuyor aynı sorunu bende yaşamıştım buradada açtığım konu (Kart okuyucu sorunu(yardım)) çözümü yeni bir kart okuyucu ..

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birde bilgisayarda sistem onarıcı programı varsa, advenced system care gibi, o da kart okuyucuyu otomatikten manuel'e getiriyor ve okunmuyor böylece.

speedygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Karargaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde bilgisayarda sistem onarıcı programı varsa, advenced system care gibi, o da kart okuyucuyu otomatikten manuel'e getiriyor ve okunmuyor böylece.
    çözüm nedir manuelden otomatige nasıl alırız nasıl çözeriz kartı nasl açarız

usb ylemi bağlanıyosun yoksa hafıza kartı okuyucularlamı ? Eğer usb ylese telefon hangi marka

erenberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dahili mi yoksa harici mi belirtmemişsin. Eğer kart okuyucun harici değilse bilgisayarının sürücüleri resmi sitesinde vardır. Tek yapman gereken card reader driverını manuel kurmak. Harici ise çözümü ben de bilmiyorum.

şowalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pc arka usb yuva tak dene kaç sefer yenile

Kayıtsız Üye

saol

Kayıtsız Üye

benim hafıza kartım bilgisayarda okumuyor adapterle takınca usb kablosunu takınca okuyor adapterde taktıgımda micro sd kartımın simgesi cıkıyor ama acamıyorum program kendini kapatıyor :O bunun nedenin nedir kartı biçimlendiremyorum bil

SDN Okuru

arkadaşlara ben de sorunları bol bol okudum ve şunu farkettim elimde 1 gblık ve 16 gblık iki kart var ikisi de e63 telefonumda okunuyor ama win7 olan bilgisayarımda 16 gblık hafıza kartı okunurken 1 gblık kartı okumuyor aynı olayın tersi de xp için geçerli.xp de 1 gblık hafıza kartı oknurken 16 gb okunmuyordu

SDN Okuru

Merhaba arkadaşlar benimde böyle bir sorunum vardı her yöntemi denedim fakat olmadı gülünç gelecek ama çareyi şu yöntemde buldum.
    Bkz:Öncelikle küçük hafıza kartını aparatından çıkarıyorsunuz ve kasada küçük hafıza kartı bölümüne takıyorsunuz daha sonra elinizde kalan büyük aparatı yani küçük hafıza kartının yuvasınıda kasadaki büyük bölmeye yerleştiriyorsunuz ve hafıza kartınızı taktığınzda kasanızın yanmayan yeşil ışığının yandığını göreceksiniz . Umarım bu yöntem sizlerinde işine yarar. Kolay gelsin

SDN Okuru

Ya arkadaşlar ben şimdi hafıza kartını kart okuyucuya taktım içindeki dosyaları okumadı usb kablosuyla denedim yine olmadı yardım edin lütfen

SDN Okuru

bi üstte yazdığım yöntemi uygulayabilirsin

SDN Okuru

Standart arkadaşlar benim micro sd hafıza kartı okuyucum var içine afıza kartı takıyorum

arkadaşlar benim micro sd hafıza kartı okuyucum var içine afıza kartı takıyorum okumuyor ama başka bi hafıza kartı takıyorum okuyor ama o okumuyan hafıza kartımıtelefonuma taktımmı okuyor ama şifre istiyor ben şifre koymadığım hal bana bi yardımcı olun . yeni hafıza kartı almaya gerek varmı ??

Johnny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gece_mavisi1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar; Micro sd 512 mb hafıza kartını pcnın portuna taktıgımda ısıgı yanıyor ama pc hafıza kartını okumuyor.Hafıza kartını telefona taktıgımda telefon okuyor.Sorunu nasıl cozebılırım??
    Kartını formatlaman lazım bilgisayar üzerinden o zaman sorun kalmayacaktır.

SDN Okuru

ben hafıza kartı içindeyken telefona format attım sonra hafıza kartı kendini şifreledi içineki verilere ulşamak istiyorum nasıl yaparım

SDN Okuru

hafza kart okmyor accab biçimlemi ola birim

SDN Okuru

ya lütfen yardım edin aynı sorun banada oldu hafıza kartını okuyucuma yerleştiriyorum ve kasanın usb (flash) yerine takıorum okumuyo daha öncede olmuştu reset attım düzeldi ama bu sefer olmuyor şimdiden ilginiz için teşekkürler :unsure:

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)