Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 6 ve 6

Ağ adaptörü ne demek

Donanım Sorunları ve Çözümler forumunda Ağ adaptörü ne demek konusunu incelemektesiniz.

BUrada tanıtım bu ağ adaptörünün tam görevi ne şimdi benim wireless modemim yok ben wireless modem yerine bundan alsam internete kablosuz bağlanabilecekmiyim tam anlamadım bu ne işe yarıyor açıklayabilirmi birisi ...

bllacknick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ağ adaptörü ne demek

BUrada tanıtım bu ağ adaptörünün tam görevi ne

şimdi benim wireless modemim yok ben wireless modem yerine bundan alsam internete kablosuz bağlanabilecekmiyim tam anlamadım bu ne işe yarıyor açıklayabilirmi birisi

Qbilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhtemelen wireless USB Dongle. Yani wireless ozelligi olmayan bir notebook un var ise bu adaptoru takarak wireless hizmetini kullanabilirsin ayni durum pc icinde gecerli.

haldunaksoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"şimdi benim wireless modemim yok ben wireless modem yerine bundan alsam internete kablosuz bağlanabilecekmiyim tam anlamadım bu ne işe yarıyor açıklayabilirmi birisi"

Wireless modemin olmadan internete bağlanamazsın. bu sadece wireless özelliği üzerinde yerleşik olarak bulunmyan cihazlarda kullanmak içindir. tek başına internete çıkmanı ve ağı görmeni sağlamaz. Arada internet için bir modem gerekir veyahut Ap.

yusufsan21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı haldunaksoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "şimdi benim wireless modemim yok ben wireless modem yerine bundan alsam internete kablosuz bağlanabilecekmiyim tam anlamadım bu ne işe yarıyor açıklayabilirmi birisi"

Wireless modemin olmadan internete bağlanamazsın. bu sadece wireless özelliği üzerinde yerleşik olarak bulunmyan cihazlarda kullanmak içindir. tek başına internete çıkmanı ve ağı görmeni sağlamaz. Arada internet için bir modem gerekir veyahut Ap.
    Kablonun yerine kullanılabilir yani ???

Kablonun yerine kullanılabilir yani ???
    aynen öyle...

SDN Okuru

Standart yardım.

merhaba bu kablosuz ağ adaptörleri ile biraz araştırma yaptım fakat kafam karıştı.
    burada şunu sormak istiyorum. şimdi bunlardan bir tanesini wireless özelliği olan laptop pc me taksam, pc de internete kablo ile bağlı olsa . bu kablo ile bağlı olan interneti bu adaptör sayesinde yayabilir miyim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)