Evkur dan bilgisayar almak istiyorum

Etiketli Kullanıcı Listesi

1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 73
Like Tree4Beğeni

Konu: Evkur dan bilgisayar almak istiyorum

Burak_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Evkur dan bilgisayar almak istiyorum

merhaba arkadaşlar taksit ile laptop almak istiyorum.Aradaki vade farkını felan biliyorum onun haricinde ürünler kalitelimi? Evkur hakkında bilgisi olanlar bilgi verirse sevinirim

eğer böyle yerlerden alacaksan Vatan Bilgisayar'dan al.

Evet vatan bilgisayar piyasaya göre 100-200 tl indirimli satıyor vatan'dan al...

Alıntı muratteas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer böyle yerlerden alacaksan Vatan Bilgisayar'dan al.
    kartsız alma olayından dolayı zaten burayı seçiyorum kredi kartım yok hesap kartım war buda doğal olarak o kartta param olsa zaten bi çok firma war alıcak

---------- saat 21:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:23 eklenmişti ----------

Alıntı Miroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet vatan bilgisayar piyasaya göre 100-200 tl indirimli satıyor vatan'dan al...
    çoğu firmanın herşeyini araştırıyorum teknoloji hastalığı var biraz vatan computer da dibimde teknosada gold da ama kredi kartsız taksitle alma olayından dolayı konuyu açtım

adoen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaş Evkurdan almada nereden alırsan al bana kalırsa çünkü Evkur çok pahalıya satış yapıyor.
    T800 bunu beğendi.

Alıntı adoen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş Evkurdan almada nereden alırsan al bana kalırsa çünkü Evkur çok pahalıya satış yapıyor.
    evkurun pahalı oldugunu biliyorum kredi kartım yok bu yüzden birde teknoloji hastalığım var kimi karşı cinsden zevk alır kimi arabasından bilgisayarından felan filam

Ay Parçası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bencede evkura hiç bulaşma derim evkur kazığın alasını atıyor fiyatları piyasanın nredeyse iki katı arkadaşların dediği gibi laptop alacaksan vatan bilgisayar gibi adını duyurmuş bilgisayar marketlerinden almanı tavsiye ederim kal sağlıcakla.

arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor.sana onermiyorlar pahali diyorlar Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.
    Konu KAZUYA tarafından (30-01-2010 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.
    neons41 bunu beğendi.

evkur bu şekilde mal satışı yaptığında fiyat nerdeye %60 artıyor bilgin olsun bence bi arkadaşına rica et kartını kullan ya da bankadan kredi çek daha ucuza gelir

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evkur her artı taksit için belli oranda vade farkı uygulluyor. Şöyleki örnek : bi telefon 500 ise 10 ay taksit her ay için 10 tl 100 tl naptı telefoun fiyatı 600 tl. normalde daha pahalı. he bunu esgeç, geciktirdiğinde faiz ödüyosun. sen bilirsin.

Alıntı Burak_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evkurun pahalı oldugunu biliyorum kredi kartım yok bu yüzden birde teknoloji hastalığım var kimi karşı cinsden zevk alır kimi arabasından bilgisayarından felan filam
    Açıkcası kredi kartsız taksit yapabilecek başka bir teknoloji markası bulmak zor gibi sen bana kalırsa Evkurdan al gitsin.

Alıntı KAZUYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor. Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.
    sanırım anlatamadım kredi kartım olsa firma söylemenize gerek yok diğer firmaları kralınızdan iyi biliyorum bütün herşeyini fiyat vs.vs. benim anlatmak istediğim ürün olarak sattığı ürünler kalitelimi değilmi bilgisi tecrübesi olan varsa aydınlatsın dedim vade farkı diyorum en başda anlamıyormusunuz yani evkurun fiyat olarak baya fark koydugunu bildiğimi en başdan yazdım [COLOR="Silver"]

---------- saat 21:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:40 eklenmişti ----------

Alıntı KAZUYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor. Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.
    Başka amaç olabilir başka ne olabilir ki?
    Evkur ucuz ya da pahalı olsa bile neden illa alma alma diyorlar ortada bir amaç var belli.
    Çamur at izi kalsın.
    Almaya niyetli olan veya zorunluluğu olan biri zaten sormadan alır.

eyvaLLAH YA adoen en düzgün yorum senden geldi

Slokr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Git araştır uygun kredi kartlarını bir tane çıkar sadece bu ürünü al öde borçlarını sonra kapat kartı.Kara geçersin.Ama kredi kartı olunca kendime güvenemem diyorsan o başka bir şey.Mesela 2 tane emekli tanıdığım var karı koca hiç nakit kullanmıyorlar tek kartları var alıyorlar ihtiyaçlarını ay sonunda da kapatıyorlar borçlarını böyle oldumu kredi kartının zararı olmuyor.
    Konu Slokr tarafından (30-01-2010 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

iade şartları da problemli evkurun, henüz teslim almadığın bir üründen bile vazgeçemiyorsun, yakon bir arkadaşım telefon alırken böyle bir sıkıntı yaşadı, kalite araştırması için hangi marka alıcaksan onu araştır, garantiyi de marka kendisi veriyor zaten.

arkadas kredı kartı yok dıyor;gayet net söylemiş..EVKUR kazıgın en yağlısı demişler bunuda sanırım kendi biliyor ve bna zaten razı bizden istedıgı fikir satılan ürün kalitesi..

Notebooklarda zaten marka model belli..Ellerindekı urun modellerini yaz buraya ona göre daah duzgun elestırıler gelebılır en azından EVKUR KAZIGINI degıl notebbok ozelıklerını tartısırız..Ama bıldıgım kadarıyla bu tur magazalar pekte guncel modellerı sunmuyorlar..

Alıntı Burak_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım anlatamadım kredi kartım olsa firma söylemenize gerek yok diğer firmaları kralınızdan iyi biliyorum bütün herşeyini fiyat vs.vs. benim anlatmak istediğim ürün olarak sattığı ürünler kalitelimi değilmi bilgisi tecrübesi olan varsa aydınlatsın dedim vade farkı diyorum en başda anlamıyormusunuz yani evkurun fiyat olarak baya fark koydugunu bildiğimi en başdan yazdım [COLOR="Silver"]

---------- saat 21:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:40 eklenmişti ----------
    Evkurun ürünlerinin kalitesi değilde alacağın marka önemli ilk alırken ürünü güzelce test et iade konusunda evkur biraz problemli sanırım.
    msydm bunu beğendi.

qKTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence de Evkur'dan bir şey alınmaz. Kesinlikle Hayır!!

Alıntı sinekvale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas kredı kartı yok dıyor;gayet net söylemiş..EVKUR kazıgın en yağlısı demişler bunuda sanırım kendi biliyor ve bna zaten razı bizden istedıgı fikir satılan ürün kalitesi..

Notebooklarda zaten marka model belli..Ellerindekı urun modellerini yaz buraya ona göre daah duzgun elestırıler gelebılır en azından EVKUR KAZIGINI degıl notebbok ozelıklerını tartısırız..Ama bıldıgım kadarıyla bu tur magazalar pekte guncel modellerı sunmuyorlar..
    anlından öpesim geldi.Çok güzel özetledim walla kardeşim eyvallah. alanlara da kalite sorunu oldumu diye sordum yoksa bilgisayarlar hakkımda baya bi fikrim war evkur altında gelen malları sordum millet hiç konuyu okumadan yazıyordu. saolasın anlıyan bir kaç insan çıktı

TTelekom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önemli olan pc'nin markası

XabraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kredi kartsız bende aldım... ev center diye bir yer var.. hiç peşinat vermedim. 1 gün sonra kapıma geldi.
    markası exper... monitör hariç olarak aldım 55 tl x 15 ay

özellikler
    intel pentium dual core 2.5 ghz
    260 gb hdd
    1 gb hd ati radeon
    dvd writer
    kart okuyucu ve bir sürü usb girişi var harika bir kasa.

Evkurdan alıcağına briktir paranı git peşin Vatan'dan al.Çok daha ucuza gelir..

Siz evkurun neyinini biliyosunuz da konusuyorsunuz ? Evkur'un nakıt ve kredı kartı fıyatlarıyla hıc vatanın fıyatlarını karsılastırdınız mı ? hayır camur at ızı kalsın...Arkadasım nakıt veya kredı kartın varsa vatanda bımekste dahıl hepsıne 100 150 tl fark atar he kartın yok paranda yoksa turkıyenın hıc bı yerınde sana 36 ay vadeyle 24 ay vadeyle bılgısayar vermıyorlar...faiz olayına gelınce de bankadan cek bakalım kredıyı ne kadar oduceksın ? bılmıyorsunuz...cunku bankadan kredı cekmenle evkurdan 24 ay bılgısayar alman arasında fark yok aynı faız oranını uyguluyor...Bunların hepsını bılın ogrenın ondan sonra kotulemeye baslayın bu ne ya....ben balıkesır evkur bılgısayar reyonundayım ısteyen arkadas buyursun gelsın elınde getırsın katologunu karsılastıralım bu kadar basıt...

Alıntı Süleyman Sarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz evkurun neyinini biliyosunuz da konusuyorsunuz ? Evkur'un nakıt ve kredı kartı fıyatlarıyla hıc vatanın fıyatlarını karsılastırdınız mı ? hayır camur at ızı kalsın...Arkadasım nakıt veya kredı kartın varsa vatanda bımekste dahıl hepsıne 100 150 tl fark atar he kartın yok paranda yoksa turkıyenın hıc bı yerınde sana 36 ay vadeyle 24 ay vadeyle bılgısayar vermıyorlar...faiz olayına gelınce de bankadan cek bakalım kredıyı ne kadar oduceksın ? bılmıyorsunuz...cunku bankadan kredı cekmenle evkurdan 24 ay bılgısayar alman arasında fark yok aynı faız oranını uyguluyor...Bunların hepsını bılın ogrenın ondan sonra kotulemeye baslayın bu ne ya....ben balıkesır evkur bılgısayar reyonundayım ısteyen arkadas buyursun gelsın elınde getırsın katologunu karsılastıralım bu kadar basıt...
    yavaş gel delikanlı...hava zaten sıcak

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)