Etiketli Kullanıcı Listesi

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 35
Like Tree3Beğeni

Laptop Touchpad(Dokunmatik Fare) Tıklama Sorunu !...

Dizüstü Bilgisayar Sorunları forumunda Laptop Touchpad(Dokunmatik Fare) Tıklama Sorunu !... konusunu incelemektesiniz.

Merhaba Arkadaşlar; Hp Compaq 6720s laptopum var. Touchpad(Dokunmatik Fare) çalışıyor fare hareketleri ve sol sağ tuşlarıyla tıklama yapabiliyorum, ancak tablanın üstüne yapılan vuruşlarla tıklama olmuyor. Yani bir pıtla tıklayamıyorum mecburen ...

Exclamation Laptop Touchpad(Dokunmatik Fare) Tıklama Sorunu !...

Merhaba Arkadaşlar;
    Hp Compaq 6720s laptopum var. Touchpad(Dokunmatik Fare) çalışıyor fare hareketleri ve sol sağ tuşlarıyla tıklama yapabiliyorum, ancak tablanın üstüne yapılan vuruşlarla tıklama olmuyor.
    Yani bir pıtla tıklayamıyorum mecburen sol tuşa basmam gerekiyo o da hiç pratik değil, 1 hafta öncesine kadar çalışıyordu aniden oldu sorun.

Yardım ederseniz ve detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim,
    Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler...

afterdinner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hani sağ alt köşede simge bildirim alanı var ya dostum işte orda touchpad'in simgesi var. Ona sağ tıkla ve açılan kısımdan "Tıklatmak için parmakla vur"u seç. Düzelmesse işaretleme aygıtının yazılımını silip tekrar kur.
    by_matrix, akik27 ve SuperMod bunu beğendiler.

Merhaba

Denetim masasında ilgili aygıtla ilgili özellik menüsünü açtıktan sonra soldaki menülerden Tapping tabından Tıklmayı aktif et seçeneğini kullanıp kaydedebilirsiniz

Zaten ya Alps ya da Synaptıcs marka touch pad kullanıyordur

İyi akşamlar

afterdinner ve S_Yucel arkadaşlarım sizlere çok teşekkür ederim, sorun çözüldü Servise gitmeyi düşünüyordum gerçekten benim için büyük kazanç oldu. Tekrar sağolun...

prencesss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım diz üstü benim bilgisayarım durmadan donuyor.Yenile kısmına basınca bile donuyo bunu yazarkende dondu lütfen yardım edin...

KintaRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@prencesss; sorunun cevabı için önerilecek o kadar çok şey var ki. Eğer bilgisayar konusunda çok iyi değilsen bence hiç uğraşma bir teknik servise götür ve çözüm bulsunlar. Bu şekilde ne desek boş.

Benim de touchpad'imle ilgili bir sorunum var. Laptopumun modeli; Compaq Presario CQ50.. Touchpad'te sağdaki sayfayı aşşağı-yukarı kaydırma özelliği çoğu zaman aktifliğini kaybediyor. Bu sorun neden kaynaklanır ve bu sorunu nasıl düzeltebilirim onları öğrenmek istedim. Şimdiden teşekkürler.

afterdinner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cl0cks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de touchpad'imle ilgili bir sorunum var. Laptopumun modeli; Compaq Presario CQ50.. Touchpad'te sağdaki sayfayı aşşağı-yukarı kaydırma özelliği çoğu zaman aktifliğini kaybediyor. Bu sorun neden kaynaklanır ve bu sorunu nasıl düzeltebilirim onları öğrenmek istedim. Şimdiden teşekkürler.
    Bu sorun genelde touchpad sürücüsünün bazı web sayfaları ve uygulamalarla çakışmasından kaynaklanır. Bu sorun çoğunlukla dinamik web sayfalarında ortaya çıkar. Üreticinin sitesinden en güncel sürücüyü indirip yüklerseniz sorununuzun çözümüne yardımcı olabilir.

Sorunumu giderdim, çok teşekkür ederim tüm ilgi ve alakanız için.

neet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum ancak çözemedim 1 haftadır ..Synaptics'e göre çözümü nasıl yapıcağımı söylerseniz sevinirim 1 haftadır takıntı yaptım...

arkadaşlar bi yardım etseniz

üst üste olucak ama sorunu çözdüm

Ben pc nin touchpad ayarlarını yapamıyorum simgesi yok olmuş ne yapabilirim? yardımcı olurmusunuz

Standart acil yardım

acer 5742g model laptobum var ilk aldığımda 2 parmağımı yukarı aşagı çekince normal farenin orta teker işini goruyordu şimdi olmuyor yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim

Selamun Aleykum Arkadaşlar, yahu benim de bi problemim var.
    Benim laptob'un (w7 işletim sistemli) touch pad'inde bi problem var. Normal tıklamalar ve çift tıklamalar oluyor. Ama herhangi bir tarayıcı ile (herhangi)bir internet sayfasında sayfa çubuğunu çift tıklayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    not: başka konu açıp kalabalık etmek istemedim.

Bir de açık bir pencereyi touch pad ile çift tıklayıp kaydıramıyorum. Şu an denetim masasındaki mouse ayarlarıyla uğraşıyorum ama sorunu çözemedim henüz. Masaüstündeki bir simgenin yerini de sol düğmeyi tıklamadan sadece touch pad ile yapamıyorum. :S

Kayıtsız Üye

arkadaşlarr banada yardım edermisiniz benim de dokunmatik farem dondu fare hiç bireyere hareket edemiyor napmalıyım şimdiden teşekkürler

Kayıtsız Üye

cok tskler yaptım sonunda ben de teknik servise gitmeyi düşünüyordum gerek bile kalmadı

SDN Okuru

Standart Acil yardıım :(

Daha düne kadar laptopumu fare ile kullanıyodum bugün nolduysa fere çalısmıyo yardım edebilirmisinz ?

SDN Okuru

arkadaşlar benim de bi sorum olucak touchpadin borda bağlanan kablosu giriyo ama öbür taraf bi türlü durmuyo bü yüzden de tp çalışmıyo geçen arkadaşın bilgisayarında gördüm onun orda durması için özel bi plastik takıyorlar onun adını bileniniz var mı yada ben açtığımda oraya bantlamışlardı bende bantlasam olur mu ne yapabilirim şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar benim tp nin board a takılan kablosu takılıyo fakat tpye giren kısmı orda durmuyo o yüzden de tpyi kullanamıyorum geçen arkadaşın bilgisayarında gördüm aynı olaydan dolayı oraya bi plastik takmışlar onsuz tp yi görmüyo o plastik gibi cismin adı nedir acaba ? bide ben açtığımda oraya bantlamışlardı bende bantlasam olur mu bi sorun çıkar mı? şimdiden teşekkürler

SDN Okuru

Thumbs up mause neden çalışmıyor

Arkadaşlar ben çözümü buldum önce denetim masasından fareye girin orada aygıt ayarına girin etkinleştirin uygulayın bitti

SDN Okuru

Exclamation Yardım

Benimde bu konuda sıkıntım vardı.Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

SDN Okuru

olmuyo

SDN Okuru

Standart yasin

nası gderdın

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)